+1 oy
726 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Eşimden şiddet ve psikolojik şiddet gördüğümü söyleyip hemde hamile olduğumu anlatmıştım ikinci sefer şans verdiğimi söylemiştim evet arkadaşlar ben başardım sanırım. Hastaneye düştüm karın ve kasık ağrısıyla 4 gün hastanede yattım ve bu süreçte darbeden ötürü bebeğimin eşinde kanama olduğunu ve kistim olduğunu yeniden öğrendim sonra doktorlar bana şiddet görüp gormedigimi şiddetten kaynaklı kanamam olduğunu söyledi ve ben bunun için darp alabilir miyim dedim aldım büyük kıyamet koptu aile şiddet polisleri çok güzel ilgilendi ayrıldım:) ama şuan bebeğim önde gittiği için erken doğum ve sezeryan gözüküyor şuan herşey iyi hoş gidiyor ama sorularım şunlar. Gebelik sürecinde nasıl yardımlara basvurabilirim eski evimdeki eşyaları mahkeme kararı ile en kısa sürede nasıl alabilirim ve ben şuan ailemle yaşıyorum.. ne yapabilirim napabilirim biraz akıl verir misiniz 

9 Cevaplar

+1 oy
(30 puan) tarafından
Hamileyken aldatildimda bunuda ağzı ile söyledi karşımda çıplak fotoğraflarını çekip konuştuğu insanlara da atarken gördüm ve aldattığını da itiraf etti bunu eklemeyi unutmuşum ve ayriyetten kaynanam çok büyük beddular etti ölüsü çıksın Allah belasını versin dedi ayrıca bu adamdan boşandım da ve polisler çocuğu bile göremeyeceğini söyledi 
tarafından
Çok iyi yapmışsın canm kurtulmussun . Hayatında başarı huzur mutluluk sağlık eksik olmasin
(30 puan) tarafından
Allah razı olsun darısı benim gibi sıkıntı yaşayan bütün kadınların Kurtulmasına inşallah
tarafından
Amin canm
-Reklam-
0 oy
(2,452 puan) tarafından
Daha önce anlatmışım demişsin ama yeni üye olmuşsun,

Ve çok karışık anlamadım
(30 puan) tarafından
Eski hesabımdan yaziyordum buraya telefonumu kırdığı için o bilgilerimi kaybettim yeni açtım:)
(2,452 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah ❤️
(30 puan) tarafından
Allah razı olsun bütün böyle sıkıntı yaşayan kadınlarımızın Allah yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Kıyamam ya Allah yardımcın olsun inşallah 
(30 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkürler
0 oy
tarafından
Güzel bi avukat tut kendine . Maddi manevî yıprandigin için tazminat davası açın.  Avukat yoluyla eşyalarınızı alın. 
(30 puan) tarafından
Boşandım ama yinede sıkıntı olmaz değil mi
tarafından
Olmaz heralde canım, avukatla halletmen lazım
(30 puan) tarafından
Evet mahkemeye başvuracağım gerekirse avukatta tutacağım tavsiyeniz için teşekkürler
0 oy
(119,355 puan) tarafından

ne okudum ben oyle :'(

tarafından
Ne hayatlar var gerçekten.  Ben hamileyken poşet tasıttirmazdı eşim.  :(
(30 puan) tarafından
Gerçek hayattan yaşantılar :')
ne kadarda guzel bi kadin yaa kaderine bak cok uzuldum
(30 puan) tarafından
Allah bir şekilde siniyor kullarını bende böyle sınandım yinede çok şükür çok sabrettim dua ettim kedilere yemek verirken onlardan dua istedim her gece ağlaya ağlaya dua ettim Allah'ım yardımcım ol diye en sonunda Allahim hastaneye düşürdü beni ağrılarımla orda herşey ip söküğü gibi geldi devlet deli gibi ayağıma geldi deliler gibi yardımcı oldular içim ve gönlüm o kadar rahat ki şuan yemeğimi bile çok rahat yiyorum çok şükür rabbime bebeğim 3 gün tekme atmadi şuan oda çok iyi elhamdülillah
allahim yardimcin olsun
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun
(30 puan) tarafından
Allah razı olsun bütün zorda olan kadinlarimizin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim seni kurtarmış çok sevindim senin adına umarım yavrunla hersey güzel olur ❤
(30 puan) tarafından
Allah'ım razı olsun sabrımın sonu huzur oldu elhamdülillah ❤️
0 oy
(1,125 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım benim çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun çok güzel bir kızsın bebeğinle musmutlu günler sizin olsun inşallah
(30 puan) tarafından
Bebeği bile kabul etmiyordu oda bunu hissediyordu sanırım sinir stresten baya bir tekme atmamisti şu iki gündür iyi Rabbime şükürler olsun.. Allah'ım hepimize mutluluk versin inşallah:)))
(1,125 puan) tarafından
Sizi haketmiyor o zaten bebeğinle ikiniz çok güçlü bir şekilde hayata sarılacaksınız Allah’ın izniyle
(30 puan) tarafından
Allah'ın izniyle herşeyin üstesinden gelicez inşallah teşekkürler
0 oy
tarafından
Canım hem senin adına çok üzüldüm hemde çok sevindim.

Helal olsun valla seni tebrik ediyorum kendini savundugun için.

Nice kadınlar çocuğum babasız kalmasın , gidecek yerim yok diye şiddete kufure göz yumuyorlar. Göz yumdukcada daha fazlasını yaşıyorlar.

Dilerim Rabbim herzaman önünü aydınlatsın. ❤️
(30 puan) tarafından
Kendime savunmaktan ziyade 3/4 ay katlanilmayacak şeylere sabır ettim Allah'ıma hep dua ettim şükür rabbime ellerimi boşa çevirmedi yüzümü güldürdü benim gibi sıkıntı yaşayan Rabbim herkese yardım etsin inşallah Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 425 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 716 göst.
0 oy
4 cevap 142 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu