0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
5 yıldır ehliyetim var araba alalı 3 yıl oldi .Eşim birkac kez sürdürdü ama tek kullanmamı istemiyordu.Ramazan diye çok dil döktüm eve erken geleyim.servisle ugrasmiyim diye bugün izin verdi ama birine çarparsan hapse girersin vs diye de çok korkuttu.Acemilik var haliyle ama sorunsuz geldim okuluma 15 dakikalık bir mesafe .Sizce devam edeyim mi sürmeye?Dilinden kurtulamam bir şey olursa Allah korusun 

5 Cevaplar

0 oy
(6,864 puan) tarafından
Sen kendini gelistirmezsen o adam daha çok dil döker kullan bence hem daha iyi pekistirirsin hem esin emin olur 
(6,864 puan) tarafından
Esin bence senden korktu kaza yaparsın bisey falan olur diye gözünü korkutmak içi öyle soyluyo trafik kazasında napmis olabilirsin hapis yatacak
(39 puan) tarafından
Birine çarparsin diyor
(4,103 puan) tarafından
Kiz tobe cesareylendirecege daha cesaretini kiriyor. Birine carparsin hapse girersin ne be. Benim esim de  ben birine carparim allah korusun bise olur falan yada gece suremem korkarim ya issiz yerlerden gecerken dedigimde bas gaza carp biri rahatsi ederse vur kac ben suvu uzerime alirim der hep.;)
(6,864 puan) tarafından
Hiç korkma bence dukketli kullanırsan sorun olmaz
(39 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumlarınız için
-Reklam-
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Özgüvenini kirmasina izin verme. Madem aldin kullan. Benim eşimde aynısını yapıyor. Birine çarpar katil olursun diyor. Çocuğu okuldan yürüyerek almaya gidiyordum 2 kilometrelik yolu. Madem arabayi vermiyorsun kendin alıp eve getirirsin dedim. Hergün çocuğu okuldan eve bırakıp tekrar işe gidiyor. 
(39 puan) tarafından
Dönüşler biraz sıkıntı belki ama şükür ilk oturduğum gibi değil
0 oy
(8,980 puan) tarafından
O kadar aynı durumdayız ki ehliyeti alalı 1 yıldan fazla oldu çocuklar küçük zapdemiyorum ben onalara bakıp seni yönlendiren dedi birine bişey olsa kaza yapsan ne yapacaksın yok hadi birine bişey olmadı arabaya hasar geldi tek maaşla nasıl yaptircam diye diye bütün hevesimi kırdı benim ehliyeti alalı 5 kez oturmadim direksiyona o kadar da hecesliydim istiyodum araba kullanmak
(39 puan) tarafından
Maddi hasar olursa ben karşılarım dedim zaten ama inşallah sorunsuz geçer
0 oy
(62 puan) tarafından
Kullandıkça alisacaksin en usta şoförler de bile bu risk var Allah korusun adı üzerinde kaza yani bence vazgeçme alışman için 
(39 puan) tarafından
Teşekkür ederim haklısıniz
0 oy
(4,613 puan) tarafından
Kiz ehliyetsiz kac kere kullandim korkma bisey olmaz.d
(39 puan) tarafından
Sürememe korkusunu yendim şükür dediğim gibi

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 726 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 704 göst.
0 oy
4 cevap 141 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,528 cevap

34,780 kullanıcı

...