0 oy
930 göst.
Aile kategorisinde (68 puan) tarafından

Kayınvalidemi doğuma kadar çok severdim. Doğumdan sonra sürekli bize geldi ve cahil taraflarını görmeye başladım. Çileden çıktığım çok oldu. Yine de ses etmedim eşime sevgimden, saygımdan. 7 Şubat'tan beri kayınvalidemde kalıyoruz evimizde misafir var diye. Sayısız yalanına şahit oldum. Öyle böyle değil. Yobazlığı da cabası.

Dünkü olayla ipleri kopardım. Durup duruken bana "Depremler 11 ilde yaşayan insanlar yüzünden oldu, Allah'ın emirlerine uymadılar deprem oldu, şimdi buraya geldiler onlar yüzünden burada da deprem olacak, keşke helak olsalardı" dedi!!! Kanım dondu, kucağımda çocuk vardı düşürecektim... Açtım ağzımı yumdum gözümü. Kalk gidiyoruz bizim evdeki depremzedelere de aynen böyle diyeceksin dedim. Demedim ben bir şey dedi aleni yalan söyledi. Kur-an'da sure vardı da onu diyordum dedi. Seni polise şikayet edeceğim dedim. Aşırı korktu iyice yalana bağladı. Çekildim çocukla odama ondan beri de konuşmuyorum. Eşime demedim daha. Öfkem azalınca diyeceğim. 

27 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dinimizin yobazlari evet kuranda süre var zilzal süresi  Nuh zamanını anlatır  yazık bı felâketi Rabbime yıktılar  beton yerine kum yığını Demir yerine kum yığını yapıp  insanların ölümüne sebep olan ne yazık ki yaradanimin yarattığı insan oğludur Rabbim masuma kıymayı bırak bu ahlaksız lara bile yaşam veriyor 
-Reklam-
0 oy
(9,238 puan) tarafından

Allaha havale etmek lazım

Boyle konusan cahil kesimle baş etmek zor.. depremzedeler evinde siz yokken mi kalıyor?
(68 puan) tarafından
Evet bizim evde kalıyorlar anahtarı verdik çıktık
(9,238 puan) tarafından
Tanıdık falandır heralde diye düşunuyorum
(68 puan) tarafından
Doğrudan değil, rahmetli kayınpederimin komşuları
0 oy
tarafından
Kayınvalidenle ilgili tek yorum yapmayacağım Allah a havale ediyorum. 

Depremzedelere evinizi verip kayınvalidenize mi taşındınız? 
(68 puan) tarafından
Geçici olarak öyle yaptık evet. Gelen depremzedelerin bebeği vardı kadın lohusa, bekar kayınlarım var onların yanında rahat edemezler diye bizim evi misafirlere verdik
tarafından
Gerçekten helal olsun çok tebrik ederim yani bu zamanda böyle bir iyilik ne bileyim inanamadım Rabbim bu iyiliğinizin karşılığını size ve evladınıza kat ve kat versin inşallah ❤
(68 puan) tarafından
Estağfurullah ne demek. Kendi lohusa zamanlarımı düşündüm ne kadar zordu. Çadırları bile yoktu sokakta kat kat battaniye ile yatmak kolay mı... Lohusalık bambaşka bir dünyaydı benim için. Ortada bırakamazdım...
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Her namaz kılıp kuran okuyan kendini alım zannetmese.keske. 
0 oy
(915 puan) tarafından
Kes o kadınla muhabbeti iğrenç bir beyne sahip
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Şanlıurfa'lıym ve gerçekten o kadına diyecek tek kelime bulamıyorum Allah ıslah etsin.

Biz ne haldeyiz nasıl bir psikolojideyiz bir Allah yardımcıları olsun demek yerine  nasıl  iğrenç şeyler düşünüyor 
0 oy
(230 puan) tarafından
Allah ıslah etsin bu zihniyettekileri asıl helak olması gereken onlar 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 553 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 196 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 215 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 745 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu

380,272 soru

11,385,501 cevap

34,885 kullanıcı

...