0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Wp deki yazismalari bana geliyor eşimin iş yerindeki kadın yazıyor mesela ama öyle işle ilgili yani ama yine de siliyor mesajları ve gözümün içine baka baka yalan söylüyor silmedim diye sizce neden böyle yapıyor 

2 Cevaplar

0 oy
(997 puan) tarafından
Kıskanmandan ve onu darlamandan korkuyor olabilir 
tarafından
İş ile ilgili bir şeyi sorun etmem ama kadın bir kere tamam canım sana güveniyorum yazmıştı onda çok üstüne gittim ama yine de ben yalan söylemesini hazmedemiyorum
-Reklam-
0 oy
(11,299 puan) tarafından
Sürekli bu kim niye yaziyor ne yazıyor vs. Vs. Diye durmadan darliyorsan siliyor olabilir huzursuzluk olmasın diye
tarafından
Aşkım bende buradaki bir arkadaştan öğrendim play Store'dan WhatsApp web indiriyorsun ama paralı 45 liraya aldim ben indirdikten sonra eşinin telinden ayarlara girip bağlı cihazlara tıklayıp cihaz bağla diyorsun eşinin karekodunu kendi telinde okutuyosun ama bildirim gidiyor dikkat et hemen o bildirimi sil gerisi sende
(7,963 puan) tarafından
Kiz ben sana söylemiştim demi şimdi hatırladım seni canım ama şey dicem sana ben  kullandım yakın zamanda ücretsizdi bide bildirim gitmiyordu demekki değişmiş herhalde
tarafından
Evet canım valla yanımda olsan alnından opecem seni
(880 puan) tarafından
Bnm hıc kartın falan yok canm daha dogru su esım gerek yok bnm kartım var dıyrdu ucretı nasıl odeyecegım yaaa
tarafından
Faturali ise telefonun ödeyeblrsn

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,728 göst.
0 oy
7 cevap 553 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 196 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 930 göst.

380,250 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...