0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (328 puan) tarafından
merhaba anneler ayın 19'unda bebeğim 6 aylık olucak eylülün 19'unda sezeryan ile doğum yapmiştim tam 4 buçuk ay sonra adet oldum 10 güne temizlendim aradan 1 ay geçti hala adet olmadım olmam gerekiyordu düzensiz olmasi normal mi bi kere oldum daha olmadim

10 Cevaplar

0 oy
(2,155 puan) tarafından
Benim bebeğimde 3 aylık hala âdet olmadım 
(328 puan) tarafından
ben tam 4 bucuk ay sonra oldum dogumdan aradan 1 ay gecti hala olmadim ayin 19 unda 6 aylik olcak 1 yıla kadar düzensiz olabiliyomus
-Reklam-
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Aynen düzensizlikler olabilirmiş canım doktorum demişti. Ben 2 ay sonra oldum düzenli devam etti 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
İlk oğlum da 14 boyunca âdet görmedim görmeden de hamile kaldım ikincisi 11 aylıkken ilk kez adet oldum. Emziriyosan 2 yıl âdet olmamam normal diyo doktor 
(328 puan) tarafından
evet 1 yıla kadar düzensiz olabiliyomus bi dakika adet olmadan nasıl hamile kalınmaz ki nasıl oldu bu
(8,975 puan) tarafından
Hamile kalmak için adet olmaya gerek yokmuş nasıl oldu bilmiyorum korunurken oldu birde :D
(328 puan) tarafından
ama adet olarak ölü yumurtayi atıyoruz ben böyle biliyorum bizde korunuyoruz dedigin imkansiz eger dedigin olsaydi herkes hamile kalırdi :))))((
(8,975 puan) tarafından
İmkansız şuan 1 yaşında... İnan inanma bu senin sorunun. Ama yaz internete oku
(328 puan) tarafından
merak ettim arastircam
0 oy
(3,343 puan) tarafından

3 normal bir sezryan doğum yaptım 40 sonu hemen adet oldum ama bir yıl bile adet olmaynalar var canım ama adet gormuyorum hamile kalmam diye birşey yok önleminizi alin:D

(328 puan) tarafından
yok cnm tabiki korunuyoruz 6 aylik olucak 1 yasina kadar cocuk düsünmüyoruz sonra rabbim nasip ederse insallah
(3,343 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun balım
0 oy
(4,933 puan) tarafından
Ilk sezeryanda 1 ay sonra ikinci sezeryanda 2 ay sonra oldum. Sonra 2 ay olmadim ondan sonra duzene girdi
(328 puan) tarafından
norlmal yabi benimkisi galiba 1 yıla kadar düzensiz olabiliyomus
(4,933 puan) tarafından
Aynen 2 senede olmayan var
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben 40 ım çıkmadan olmuştum.öyle de devam etti düzenli.
(328 puan) tarafından
herkesinki farkli demekki
(1,138 puan) tarafından
Aynen değişiyor herkeste heralde neye göre bilmem
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Ben sezeyandan dokuz ay sonra gördüm ilk adetimi sonraki ay zaten tekrar hamile kaldım
(328 puan) tarafından
yani 1 sene sonra tekrar bebeginmi oldu :)
(4,220 puan) tarafından
Oğlum 18 aylikken kizim doğdu
0 oy
(1,189 puan) tarafından
6 ay sonra başladı, ilk iki ay 5 kere adet olmuşumdur aşırı düzensizdi, sonradan normalleşti
(328 puan) tarafından
o zaman benimkiside düzelir bebegim 6 aylik olucak dogduktan 4 bucuk ay sonra oldum bi ay oldu hala olmadim normalmis zamanla oturur diyorlar ben sandımki bundan sonra heo düzenli gider diye 1 ay oldu olmadigim icin endiselenmistim ama normalmis rahatladim
(1,189 puan) tarafından
Yok canım yok hem bebek emerkende hala hormonlar değişiyor etkileniyor ister istemez adet düzeni emmeye devam ettiği için
0 oy
(6,838 puan) tarafından
Doğum yaptım 9 ay 3 hafta sonra normal regl olabildim 23 gün oldu hala devam ediyo elim ayağım tutmuyor doktora da gittim rahimden parça aldı sonucuna bakıyorum hala yok kanamam da kesilmedi doktor bi kaç güne kesilir diye düşünüyorum demişti 3 gün oldu kesilmedi 2 gündür antibiyotik kullanıyorum o da faydaetmedi 17 marta randevum var bakalım nolcak 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Yarın kırkım çıkıyor ikinci doğumum ve tam kanama biter artık dediğim zaman regly oldum 
(7,444 puan) tarafından
İlk doğumum da 19 ay önceydi ondada hemen olmuştum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
0 oy
9 cevap 98 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde aysnrtrz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy