0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Merhaba hanimlar 

3 ay önce sezeryan ile doğum yaptım 20 gün önce regl kanaması gibi az bi kanama oldu 2 gün sonra gecti ama kanama cok azdı ped doldurmaz . 

Simdi yine lekeleme oldu

Boyle birsey yaşayan var mı normal mi doktora gitsem mi.

9 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Benim düzenli olmuştu ama doktorum doğum sonrası emzirme süresi  düzensizlik olur demişti. İçin rahat etsin dersen git hem bı muayene.olmus olursun 
(10 puan) tarafından
40 sonu gittim aslında sorun yok demişti.
Düzensizlik olur da bu kadar kısa sürmez bu kadar az olmazdım aslında hormonlar değiştiği için öyleyse bilemedim ama kafam karıştı
-Reklam-
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ya canım benim de kırkım çıktıktan 15-20 gün sonra falan ağrısız sancısız çok az kanamam oluyordu daha sonra yine 15-20 gün arayla aynı şekilde lekelenmem veya az kanama oluyordu sıfır sancıyla Ben de lohusalık devam ediyor sanıyordum ama meğersem adet oluyormuşum çünkü Bundan sonra artık düzene girdi ve tekrar ağrılı sancılı devam etti adetlerim Yani aslında sen şu an adet oluyorsun
(10 puan) tarafından
Aa doğrudur o zaman benim de aynı oluyor suan  ama sonra ağrılar geri geliyor deyince korktum  benim çekilmez ağrılarım oluyordu
(2,726 puan) tarafından
Vallahi şöyle söyleyeyim ağrılar geri geldi bana tamamen ama biraz tadı değişti ağrıların şu anda bağırsaklarıma vuruyor sanki bağırsaklarımı sıkıştırıyor gibi bir ağrı var yani Karnımın alt kısmı taş gibi oluyor Gaz sıkışması falan da yapıyor yani bu Neden böyle oluyor anlamıyorum
(10 puan) tarafından
Tuh ya regl sancısı zaten kötü birde böyle olunca iyice zor olmuştur. Doğum da hormonlar vücut nasil değişiyorsa her şeyimiz etkileniyor
(2,726 puan) tarafından
Kesinlikle yani ayrıca normal doğumdan sonra oluşan durumlar sezeryandan sonra da oluşuyor.  Sonuçta 9 Ay boyunca vücut değişiyor pelvikler doğuma hazırlanıyor Baskı oluşuyor gerçekten tek fark çıkış kapıları
0 oy
(630 puan) tarafından
Benim 40 çıktığının ertesi gün regl gördüm normal şekilde ama ebe 6 ay görmeyebilisin emzirdigin için ara kanamalarin olabilir demişti 
0 oy
(1,152 puan) tarafından

4 ay önce sezaryan ile doğum yaptım ve hala tek bir damla adet görmedim :dizzy:

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kuzum bnde aynı 40 dan sonra az lekemnee sorma hic olmadı dün az birsey geldi olarak ama ben bağlattim kordon larimi demek normal mis adet düzensizliği bazenn 6 ay falan olmuyor 
0 oy
(237 puan) tarafından
4 ay oldu olmadım 
0 oy
(50 puan) tarafından
Bn doğum yapalı 7 ay oldu daha yeni regli oldum ..düzensizlikler normal cnm bnde başta korkmustum da doktorum doğum sonrasinormal dedi
0 oy
(4,231 puan) tarafından
3 ay sonra oldum ve duzenli bi sekilde oluyorum.
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Ben 3. Ayda oldum lekelenme şekilde değilde baya batmıştı üstüm hatta ilk lavaboda şok oldum o kadar unutmuşum ki regl olmayı ayy  sezeryan dikişim mi açıldı diye kalbim duruyordu nerdeyse ☺️ sonraki ayda regl oldum direk zaten  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 175 göst.
0 oy
6 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 84 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu

380,042 soru