0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Eşimle kavgaliyiz 2 gündür  buraya yazıp sizinle konuşuyorum çünkü inanın kimseye anlatamıyorum.

Dün kavga etik hatırlayanlar onulur başka kızla mesajlaşmisti  dün kavga etim .beni susturmaya calisti susmadim  konuştum  .bana dediki yarın olsun konuşacaz sabah kalktıp ise giti gece11 de geldi yüzüne bile bakmadım geldim yatmaya oda yerde yatıyor geldi direk yatı ağladığımı göre göre  ,duya duya  öylece yatı.  Napim siz söyleyin nasil bu kadar acımasız, yüzsüz gaddar ola biliyor nasıl susuyor 

Ya kalksin yanış anladın desin ,benden nasıl süpe edersin desin .yada desin tmm yaptım  ama susmasın deli olucam susmasın 

Çekip gitsem biliyorum bizimkiler izin vermez boşanmama  o yüzden gitmedim

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Göreceğini görmüşsün zaten adam neyi açıklayacak yalan da bulamıyor yüzüne de konuşamıyor ama böyle sessiz kalırsan arkası gelir ailene de gideceksin diyeceksin böyle durum yaşadım arkamda durun en azından öyle görünün boynumu bukmeyin sahipsiz sanmasın ona bir ders vereceksin 
tarafından
Katılıyorum sustukça ezerr. Ağlama şu serfsz icin
(111 puan) tarafından
Kızla sevgili olarak konuşmamis  ama samimi konuşmuş o numarayı alıp yazmasi bile yeterli ama bizimkiler apartma dicekler
tarafından
Tabi canım samimi olamaz insan eşinden baskasiyla. Hayır onu geçtim haklida olsa haksizda olsa sana değer veren bir insan seni ikna etmeye çalışır. Ama seninki bir acayip
tarafından
Eşin hiç bir kadinla konuşamaz kadınla iş mi yaomis alışveriş mi sen konuşsan sana ahlaksız namussuz der öldürmeye kalkarlar bu daha başlangıç ailenle çözemezsen de bir adamın yakasını tutacaksın hadi doğru mahkemeye kimle ne b.k yiyorsan ye seni istemiyorum diye mahkemeye verecez çekip gidecem diye bir duruş sergile bir gör bakalım napıyor senin için şöyle düşün susup sadece sessizce gitmeni bekliyor da olabilir orda öylece duracak mısın?
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Neden kendini aciz gösteriyorsun eşine . 
(111 puan) tarafından
Başta hiç umursamadim  ama gelip öylece yatması   
Na dayanamadım çok sinirlendim  sinirden agliyorum
(2,301 puan) tarafından
Şöyle bir şey baştan enini sonunu düşünmen gerekirdi. Misal ailen istemeyecek arkanda değil ben bunu ortaya çıkarsam ne yaparım diyecektin . Eşin belli bı haltlar yemiş sende bildiğini ortaya çıkardın ve adam bundan sonra arsızlaşacak nasılsa biliyor gidemiyor da diye baksana seninle muhatap bile olmamış amacım seni üzmek değil toparlan kendine gel sakin kafayla bir düşün
(111 puan) tarafından
Yarın gidicem
0 oy
(826 puan) tarafından
Ailenin arkanda olmadığını bildigi için böyle yapıyor ve muhtemelen bundan sonra baktı bisey olmuyor dozunu arttıracak

Ailesine annesine babasına anlat . Kardeşlerini çağır rezil et korkut bari
(111 puan) tarafından
Dün rezil etim zaten  kardeşleri de bizde kalıyor  tartıştık büyük ihtimal duydular
(826 puan) tarafından
O öyle olmaz kasten çağırıp anlatacaksın bunu yapamamissiniz adam edin diyeceksin. Çağırırken de gündüzden eşine akşama böyle böyle olacak herkese anlatacağım yediğin b.o.ku bakalım nasıl temizleyeceksin diye de psikolojik baskı yapacaksın
0 oy
tarafından
Oda bılıyor sen orda kalmaya mahkumsun cunku, ıster konusur ıster konusmaz sen zaten hep ordasın dıye dusunuyor, benı hıçe sayan agladıgımı duyup uyuyan adamın yanında ne ısım var kendıne bunu neden yapıyosun
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Gitseydin canım ağladın gelsin öpsün sarılsın istedin sen bu kadar kolay olmayın konuşucaz demiş tenezzül edip açıklama yapmamış basit birşey mi bu benim eşim muhasebeci kızla yazışmış mimarla falan ayrıca bana kendisi açıklama yaptı ben sadece gülümsedim geçtim farklı mesaj görsem boşanmazdım belki ama aileme gider adam gibi açıklama yapıp özür dileyip ispatlayana kadar bişeyleri gelmezdim sende ağlayacağına ne odana ne yatağına alma 
0 oy
(360 puan) tarafından
Ben olsam sabah kalkıp toplanıp ona hiç bisey demeden giderdim o düşünsün bak bakalım susmaya devam ederse ailene söyleme misafir olarak git ailene duruma göre bak eğer susarsa ailene bir süre sonra söylersin eger kapına gelir konuşmak isterse konuş sor neden yaptığını neden sustugunu
0 oy
(119,376 puan) tarafından
nasi yanlis anladin diyebilir dupedux kiz kadin neyse mesajlasmis sen affetmeye hazirsinda o umursamiyo diye gerilmissin
0 oy
(13,060 puan) tarafından
Ağlama ağlayacaksan da o yokken ağla aciz görünme karşısında 

Sende ona karşı susmayı onu yok saymayı dene belki gelip anlatır 
0 oy
(6 puan) tarafından
Bence boşuna ağlıyorsun çünkü değmez değmeyecekte ama ne yapacaksan herşeyi ölç tart öyle yap ayrıca ailem arkamda durmaz deme sen ailene yaşadıklarını bir bir anlat bak bakalım nasıl arkanda durmuyorlar bende senin gibi ailem arkamda durmaz diye sessiz kaldım ama bizimki çok farklı ailesinin eziyetlerine sessiz kaldım oda umursamadı 10 yıl sonra bir patladım ailem bana neden şimdiye kadar çektin dedi ve dağ gibi arkamda durdular ben bile inanamadım boşanma davaları açmıştık vazgeçip barıştık ama şuan ailesinden hiç kimseyle konuşamıyor barışma şartımdı benim en azından konuşsa bile benden gizlidir ben dedim eğerki bacınla abinle tek mesaj dahi görürsem boşanırım dedim sen aileni öldü bilip geliyorsan gel barışırım yoksa barışmam dedim ve ailesinden vazgeçti 1 yıl oldu halen telefonunu kurcalarım ederim bulamam birşey yani demem oki ailene anlat illaki arkanda dururlar Allah o adamı ıslah etsin sana sabır ve evine huzur versin inşallah 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Erkeklere en büyük hediye şudur ki kadının kendi köşesine gidip sessiz sedasiz ona salça olmadan hayatını devam ettirmesi burnundan getiririrmm . 
0 oy
(235 puan) tarafından
Kendi annenleri kaynananlari evine cagir bir guzel soyle ne halt yedigini. Eger seni takmiyorsa aile baskisi yuzunden anlar ne yaptığını.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 524 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hryhry1 (1,798 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 280 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayallerimvardi (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 592 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,199 göst.