0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,082 puan) tarafından
Kızlar son 10 gündür ayağımın altı aşırı derecede ağrıyor aksayarak yürüyorm randevu aldm gitcem. Ben topuk dikeni diyorm ama netten gördüğüm kadarıyla topugun altında bisey çıkarmış Bende yok çıkmadı. Tam alttaki orta kısım ağrıyor. Topik dikeni olan var mı daha önce acaba nasl bir agri idi ya da bisey çıktı mı . Cevaplarınızı bekliyorum Kızlar 

4 Cevaplar

0 oy
(15,198 puan) tarafından
Benim ayağım da aynı senin gibiydj. Babet giymekten oldu. Sonra kalın ve yumuşak tabanlı ayakkabılar giymeye basladim. Bu bahsettigim olay taa 12 13 sene önceydi. Ama bazen sert yerlere terliksiz falan bassam tekrar nuksediyor. Evde bile yumuşak zemine basmak gerekiyor. Kalın halin yoksa mesela sürekli terlik giymelisin. Ben doktora gitmedim. Ama kendiliğinden bu şekilde geçti. Kısaca topuğun hep yumuşak zemine basacak. 
-Reklam-
0 oy
(184 puan) tarafından
Allah kımsenın başına vermesın oturdugunda gecıyor kalktıgın an şiddetlı agrı oluyoryurudukce gevıyor her defasında öyle  oluyordu bnım tam ayak iç kısmı doktor igne yapalım dedı bırkmdım tabnlık aldım mafen suyunu dokaba koydum onu ayagımın altında yuvarladım gergıde tuttum hareket verır doktor onları yaparsın zayıfldım bırazda. Ayakta cok durmamaya calılıyırum şuanlık bişi yok ıkı yıl felan cektım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benim olmuştu  canim ilk hamileligimde hafiten basladı 2.hamileligime kadar cektim. O arada siki bir diyet yapip kalsiyum sut ve süt  ürünleri  ağırlıklı  beslenmistim. Topuk dikeni de vucutta kalsiyum  birikmesiymiş . Goruntude bor sey olmuyor zaten ama ozellikle.uzun sure hareketsiz kalip birden kalktığı da fena acıyor 
0 oy
(156 puan) tarafından
benim var canım bir şey çıkmadı ama çok fena şişti basamıyordum artık 

ağrısı çok fena 3 tane kalın çorap giyerdim ayağıma basınca ağrı çok olmasın diye 

tedavi oldum geçti çok feci topuk çatlaklarım oldu 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nebzelik (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudemira (55 puan) tarafından soruldu

379,688 soru

11,365,975 cevap

34,846 kullanıcı

...