0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Hanımlar ne yesem ne içsem hangi sür yapan çsylsr varsa tükettim ama sütüm bi türlü çoğalması bebeğim doymuyo hep ağlıyo 

3 Cevaplar

0 oy
(4,429 puan) tarafından
Yemek icmekle ben sutun alakali oldugunu dusunmuyirum dunyayi da yesen sut yoksa yok. Sokaktaki ac  gezen dilenci bile olmus olsan sut varsa var yapi meselesi. Ama bebek nekadarlik belki diyuyor ama gaz mazdan sebep agliyor olabilir ilk kizimda ac sanioduk

Surekli agliodu ayda 1800 2 kilo aliodu. Doktora sut yetmio dedik doktor kizdi ayda 700 gram almis olsa sut yeterli demek. Senin bebegin fazla fazla almis dedi fazla kilo alio cik beslendigi icin reflu olmustu kizim yani belki gazdan refluden agliyordur acliktan degil
(7 puan) tarafından
Aç olduğunu biliyorum çünkü durmayınca Maka veriyorum öyle susuyo yoksa susmaz evet çok gazı vsr bilemiyorum ki
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Laktamil içtin mi canim o bana iyi gelmisti
(7 puan) tarafından
Yok ama bestlak onu kullandım aynıydı bu sefer ondan alıcam inşallah işe yarar
(4,061 puan) tarafından
İnş canim ilk seferde günde iki bardak gibi iç gelince günde tek iç ama bol baya bol su tuket
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bu ben... 

2 çcocuğum da iri doğdu ama sonra hiç sütum olmaz. Dinlensem, gece gündüz emzirsem ne yesem ne içsem, sağsam yok yok yok. Çocuklarım hep sarılık olur kilo alamazlar,  yok yani bu benim yapım süt dolmuyor, olmuyor çocuklara yetmiyor 
(7 puan) tarafından
Laktamil kullandınız
(5,132 puan) tarafından
Şimdi hatırlamıyorum 3.ye hamileyim 25 haftalık
Ama herşey kullandım, içecekler, yiyecekler onu da içmişimdir

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 426 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 411 göst.
9 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu