0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
Burun ameliyatı olacam Çarşamba günü bu ay gebelikten şüpheleniyorum korunmadigm için dün tes yaptım çıkmadı henüz adet günüm ayın 20 sinde kafam çok karıştı hamile olduğumu bilmeden ameliyat olsam ne olur acaba korkuyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(4,158 puan) tarafından
Test yparlar    Amliyt oncesi ama  keske riske atmsaydin korunsaydin bu ay.  Kolay degil burun ameliyati anestzi  faln ilk donem bebek olusurken sıkınti olabilir bende emzirmedeyim revizyon estetik olcam emzirmemin bitmesini bekliyorum
(7 puan) tarafından
Çocuğumun eli ikidir çarpıyor inşallah birşey olmaz bu arada hiç gece yan uyudunuz mu ben ister istemez bakıyorum yan uyanıyorum
(4,158 puan) tarafından
Yan uyumamaya calistim ben ama uykuda ister istemez donme oluo garkedince hemen duzeltmeye calisiyodum ozellikle ilk 2 ay boynum kaskati kesildi yan donmim
Diye kendimi kasmakdan:)
(4,158 puan) tarafından
Benim revizyn icin bekleme amacim iste cck buyusun eli kolu carpmasindi.  Suan emziriorum ikinciyi burnumu minciklayip duruo zaten sekli bozuk hepten mahvedio:)  benimde en korktugum olay o cck engel olunmuoda illa sarilirken falan carpar eli kolu kafasi
(5,108 puan) tarafından
Oti annesi çok dikkat et ben ilk zamanlar oğlumu hiç opemiyordum bile burnuma bir yeri çarpacak diye. 1 aydan sonra yan yattım ama bazen gece kendimi yan yatarken buluyordum 3-4 hafta sonra ama yine de kendimi düzeltiyordum. Bir de ben 1 ay hep  iki yastıkla uyudum Serum fizyolojik kullanıyor musun
(7 puan) tarafından
Evet kullanıyorum dayanamıyorum oğlumu öpüyorum bir iki sefer eli çarpti ama kötü birşey olmadı
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben yakın zamanda ameliyat oldum bir gün önceden kan testleri yapılıyor yani eğer öyle bir durum varsa yapmazlar 
(7 puan) tarafından
Evet yarın test için gidecem de gebelik testi de yapiorlar mi acaba
(5,108 puan) tarafından
Yaptıkları testler arasinda mutlaka vardır riske almazlar sadece doktorum bana ameliyat günü adet olma demişti
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Daha 20sine çok var, şuphen var mı diye sorarlar amelşyattan önce sormazlarsa bile genel tahlilleri yaparken beta ya da baktır
(7 puan) tarafından
Sağlık ocağında bakarlar mi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 göst.
24 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 431 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...