0 oy
51 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
18 aylık bebeğim 18 ay üzeri emzik alacağım artık büyüdü kesinlikle emzigi olmadan uyumuyor, en azından diş yapısıni bozmayacak kaliteli birşey alayım diyorum, şimdiki emziği weenin yuvarlak uçlu emziklerinden bibs muadili bibslere baktım 18 ay üzeri emzikler uçları çok büyük geliyor acaba avent yada Chicco emzik alsam bebeğim damla uçlu emziklere alışırmı , tavsiyeleriniz nedir geceleri emziksiz uyumuyor ama şekil olarak farklı alacağım için yadirgamasin gece uyku düzenimiz bozulmasın istiyorum sizce hangi marka emzik alayım ne önerirsiniz

1 cevap

0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bu aylarda bence biraktirmaya calis canim. Daha cabuk unutuyorlar.  Bizimkide uyumuyordu birakti uykulari derinlesti 
tarafından
düzenlendi
Uykusu derin aslında  canım çok şükür ama onsuz uyumuyor sakinlesmiyor uykuya dalmiyor ,meme meme diye geziyor evin içinde gündüz bile arıyoruz bazen meme meme diye bağırıyor evin içinde baya baglimlilik gibi emzik  bebeğimde baktım biraktiramiyorum bari kaliteli birşey alayım diyorum da uç sekilleri farklı ya sorun olurmu hangi marka alsam daha kaliteli ona karar veremedim diş yapısı bozulmasın en azından
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 373 göst.
19 Nisan 2020 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysun27 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,960 cevap

34,808 kullanıcı

...