0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar burda devlet direk takiyor denilmisti bende randevu aldim cuma gunu randevum var.. lakin hastalanmadim henuz yanii yarin gidip saglik ocaginda kan verip oyle mi gitsem yoksa dr. hamile degilim dememe guvenip takar mi.. Bilgisi olan varmidir

11 Cevaplar

0 oy
(9,000 puan) tarafından
Adetin ne zaman. Takıyorlar normalde de adet değilken 
tarafından
gecen ay erken oldum bu ay da bu siralar olmam lazim.. evt takar ama gebelik testi istermi acaba..
(9,000 puan) tarafından
Bilmiyorum ki. Muayene eder belki yada ultrasonla yada kan ister.
tarafından
gorup ogrenicez artik :)
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hayır takmaz 1 gün önce kan vereceksin ve ikinci günü dogumhanede takacaklar 
tarafından
peki bunun icin bekletiyorlar mi yani tekrar 15 gun sonra randevu durumu olmuyor degil mi.. bir de ben kan verip gitsem o zaman direk takar mi
(4,661 puan) tarafından
Yoğunluk durumuna göre diyorki 15 sonra 1 gün öncesi kan verip ertesi günü gelin diyor ben özelde taktırdım aynı günde çok şükür sorun olmadı bana
tarafından
anladim cnm cok saol bende ilk kez gidicem bakalim
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Yok önce test yapıyorlarmış. Ben de adeti bekliyorum şimdi. Git de bize de yaz nasıl oluyor bu işler :) 
(684 puan) tarafından
Noldu bacım taktirdın mi :)
tarafından
canim smear testi aldi 2 ay sonra cikicak o testi alican zaman gel dedi yanii benm is yatti
(684 puan) tarafından
O testi niye aldı ki bizden öyle bişey istemedi
tarafından
yaptirmadigim icin aldi.. kadin da emekli olucam sonuc zamani gel dedi
(684 puan) tarafından
Kız bende diyorum ki benden niye almadı :D
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sağlık ocağında kanını verip sonucuna git doktorun yanına. O zaman beklemeden takar.
tarafından
tmm cnm cok saolasin
0 oy
(684 puan) tarafından
Birincisi adetli değilken takmıyor ikincisi devlet hastanesi değil toplum sağlık merkezleri burda bedavaya takıyor ikincisi sana guvenmemekte başka çareleri yok çünkü çoğu kadın hamile kaldığında adet olmuyor sende adetli iken taktırmaya gidiyorsun 
tarafından
Birincisi adetli değilken taktırdım.
İkincisi toplum sağlığı merkezinde değil devlet Hastanesi'nde taktırdım.
Üçüncüsü sana guvenmekten başka çareleri yok diye birşey yok . Mutlaka gebelik testini yapıyorlar. .
Ne kadarda emin emin yazmissiniz herseyi
tarafından
evt test yapiyorlarmis kizlar.. ben saglik ocagina sordum baska yer yapmiyor demisti
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ben adetliyken gittim genede test istediler bence o sonucu kabul etmezler hastanenin Kendi yaptığı testi isterler 
tarafından
hadi yaa ogleden sonra gidicem o gun cikmaz ztn sonuc baska zamana kalicak desene
(2,972 puan) tarafından
Aynen öyle bende Sabah verdim öğleden sonra çıktı sonuç ondan sonra taktılar
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Ben geçen hafta pazartesi gittim gün veriyorlarmis canım öyle dedi sordum da 
tarafından
hadi yaa bosa yaptirmayayim test o zaman
(5,538 puan) tarafından
Evet canım doktor sana gerekli bilgiyi verir zaten
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kanı kendileri alıyor ona göre sprel takıyorlar
tarafından
anladim canim cok saol
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kan vermen lazım hamile olmadığın belli olsun diye yoksa riskli
tarafından
evt kani da kendileri aliyormus yaa :(
0 oy
tarafından
Hayır sana güvenmez tabikide. Kan tahlili 2 saate çıkıyor. Aynı gün içinde tekrar gidersin doktora
tarafından
yaa bende saat 3 de buldum randevuyu baska zamana aticak insallah hasta falan olurum :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kan ver öyle git canım yasa gereği kan sonucu istiyor adetsizkende takıyor 
(7,376 puan) tarafından
10 yıllık takılı canım 2 buçuk yıldır takılı zaten bir zamannsonra degistirebiliyorlarmis kontrollerine gidiyorum düzenli
(5,397 puan) tarafından
Bnm de 5 yillik takılı iki buçuk yıldir takılı çok ağrı yapyor yaa baskı hisedyorum sanki iğne gbi batyor çoktandır kontöre gtmedim çokta akıntı yapyor bende çıkarım dedim dyorlar adetsiz kabul etmiyorlar blmem ne. Herkes öyle dyor ya
(7,376 puan) tarafından
Ben bizzat sordum adetsizde cikiyor dedi doktor canım bide adetliyekn mikrop kapma olasılığı oluyor adetliyken ben o yüzden adetsiz çıkartılacam bizde çocuk istiyoruz biraz daha büyüdün ondan çıkaracaz
(5,397 puan) tarafından
Senin çocuk kaç aylık vala eşimde dedi seni gotrcem daha adet olmamisin dyor devlete doktora sorim dedim tekefon da bağlatmiyorlar bende braz buyusun dedim 30 aylik bebeğim seninki kaç aylık
(7,376 puan) tarafından
Benimde 29 aylık biraz daha büyüsün düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 87 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nehir2020 (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 720 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 1prenses1prensAnnesi (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (445 puan) tarafından soruldu

381,354 soru

11,416,771 cevap

34,967 kullanıcı

...