0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Selamun aleyküm Hayırlı geceler kızlar.  20. Hafta kontrolumde doktorum şu fazlalığı olabileceğini 1 ay sonra tekrar bakacağını söyledi Allah izin verirse.  Başına gelen var mı neyden kaynaklı olabilir bu durum bana yada bebeğime olumsuz bi durum söz konusu olur mu Allah korusun 

2 Cevaplar

0 oy
(111 puan) tarafından
Aleyküm selam canım  benimde suyum fazlaydı.  Ve bebeğim 2 3 hafta hep önden gidiyordu . Doktor şekerden kaynaklı diyip bana şekeri yasaklamıştı.  Meyve  yi yasaklamıştı.  Bende elimden geldikçe dikkatediyordum  . 37. Haftada doğum yaptım 
(58 puan) tarafından
Çok sağol canim Allah razı olsun verdiğin bilgiler için.  Bebegin küçük o yüzden de olabilir şu da fazla olabilir tekrar bakacam dedi . Ama şöyle yap böyle yap demedi . Sana bi etkisi olmuş muydu canim rahatsızlık falan
(111 puan) tarafından
Suyu fazlaligi başta beli olmuyor ama 30. Haftadan sonra çok baskı oluyordu bende kaburgalarım ağrıyordu    yoksa  başka Bi etkisini görmedim benim gebeliğim yaz aylarından sürekli kavun karpuz yiyordum bunlarda suyumu fazla yapıyordu sonradan yemedim  ama yinede suyum geriye düşmedi   . İnternete suyu azaltan besinler yazıyor ama ben denemedim
(58 puan) tarafından
Hmm benimde çok şükür çok sıkıntım yok cok sukur canim . Nette içilen suyla alakası olmadığı yaziodu bende annrnin beslenmesine bağlı olmadığını düşünmüştüm açıkçası insaAllah yoktur varsa şu fazlalığı bende netten bakıp ona göre beslenirim Allahin izniyle
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Vealeykum selam canım gorjmceminde suyu fazlaydı bir sıkıntı olmadı ama şekerden suphelenmislerdi 
(58 puan) tarafından
Allah razı olsun canım cevap için.  Aslında şeker yüklemesi yaptırmayı dusunmuodum ama onunla alakası olabileceği içinyaptircam Allah izin verirse canim
(7,376 puan) tarafından
Şekerden suphelenmislerdi gorumcemi hatta erken doğum diye hastaneye yatırdılar ciğer geliştirici vurdular erken doğum olmadı geri çıkardılar tam zamanında 40 haftalık doğdu
(58 puan) tarafından
İlk doğumum sezeryandi buda büyük ihtimal öyle olacak Allah izin verirse 1 hafta 10 gün öncesinden doğuma alacağını soylmisti ozeldeki doktor ama devlette yapacağım doğumu Allah izin verirse bakalım o ne diyecek insaAllah vaktinde doğar erken doğum olmaz
(58 puan) tarafından
Vücudumda kaşıntı da oluyo şekerle alakalı olabilir mi ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 53 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde OzleMuhammed (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 56 göst.
0 oy
2 cevap 46 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy