0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (3,180 puan) tarafından
Kızlar olan var mı ailesinde vs nasıl oluyor 

7 Cevaplar

0 oy
(1,410 puan) tarafından
Gorumcemin eşi olmuştu çok kötü bişey rabbim kimseye vermesin kusma ve baş dönmesi çok var 
(3,180 puan) tarafından
Annemde de varda kaç gğpn yatırıyor annem 3 4 gün yatıyo
-Reklam-
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Kaynanamda vardı bir ara ben kendimden de şüpheleniyordum aşırı baş dönmesi yapıyor yer ayağının altından kayıyor sanki 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Başlangıcı vardı bende. Her yerde bayılıyordum başım sürekli dönüyordu. Ama geçti. Rabbim şifa versin olana çok sıkıntılı. 
(3,180 puan) tarafından
Kaç gün yatıyorsunuz annem 3 4 gün yataktan kalkmıyp
(1,886 puan) tarafından
Ben yaklasık 6.7 yıl once yaşadım. Otobüslerde bayılmaya başlamıştım. Sonra uzuncs zaman evden çikmadim. Tedavi gördüm. Ama uzun uzun yatmazsam da evde olduğum zaman sürekli uzanıyordum.
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Teyzemde var feci bi baş dönmesi ve mide bulantısı. Ilac kullaniyo senede 2 kere atak yaşar 1 hafta yatar
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Halamda var çok zor diyo tuttuğu zaman hemen gitmiyo diyo
0 oy
(834 puan) tarafından
Bizde genetik de var 

Cok kötü  bir tarafına donemiyorsun 

Kusma mide bulantısı 

Şiddetli baş dönmesi oluyor 

Tabi kulak kristalleri oynarsa oluyor 

Normal vertigoda olmuyor 
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ay bende var.rezil bir hastalık gecmiyorda meret.en ufak streste de atak dönemine giriyorsun.surekli basın dönüyor basın döndüğü için sürekli bir mide bulantısı yaşıyorsun.ayni yeni hamile bulantısı .eğer ileriyse ve ilacını icmezsen de bayıla biliyorsun.ben bu ara çok cebellesiyorum bunula
(3,180 puan) tarafından
Anneminde varda 4 5 gündür yatıyo sende yatıyor musun öyle bi tedavisi yok mu bunun  ilaçtan başka
(10,784 puan) tarafından
Yok kuzum yok.acile gidince sadece bir mide bulantısı için serum takıyorlar o.ebgellemiyor ki basının dönmesini.bak benim babam vefat etti 40 gün önce 40 gündür stres üzüntüden sürekli derecede bayılacak gibi oluyorum kaç kere acillik oldum bir haltta yapmiyorlar.bir serum takıyor mide bulantısına kucucuk o kadar ilacını iç alıntı yapma stresten aç kalma diyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 90 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 213 göst.
30 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
0 oy
2 cevap 40 göst.

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...