0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Varmı aramızda böyle olan alışiliyormu gerçekten zamanla 

21 Cevaplar

0 oy
(712 puan) tarafından

Ben giderim tabii, nolcak. O ortamda o yeniyse bende yeniyim. Bırlıkte keşf eder öğreniriz hayati. <3

(467 puan) tarafından
Benim eşimin bildiği ama kendi memleketi benim bilmediğim bir yer:/
(712 puan) tarafından
Aa daha güzel işte seni gezdirir  Gösterir :)) arkadaş çevresi varsa eşleriyle tanışırsın. Ortam yapmak daha kolay olur.
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Tayinciyiz ee gidecegiz işte nasipse hiç bilmedigim bir şehre İstanbul'dayım burayı da bilmiyordum 
(467 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
(13,824 puan) tarafından
Amin Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin cumlemize
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Ben eşimin memleketine gelin geldim işi burda hayatı burda herşeyi bırakıp gelemezdi ben geldim ilk aylar zor geldi ama alıştım şimdi seviyorum Eskişehiri
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Evet giderdim belki gideceğim yer de daha huzurlu olucam sonuçta yaşadığımız yerdede her yeri çok bildiğin yok ordada yasayarak ogreniriz 
0 oy
tarafından
Giderim hiç düşünmem bile. 5.5 senedir herşeyi birlikte yaptık her zorluğun üzerinden birlikte geldik. Her mutluluğu sadece ikimiz yaşadık o yüzden sorgusuz sualsiz giderim.
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Evlenip de bilmediğimiz şehirlere de gitmiyo muyuz zaten çoğumuz. Giderim mecbur eşim nerde ben orda 
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Benim alışamama sorunum yok giderdim 1bucuk sene önce işi gereği yeni bir yere taşındık başlarda zor oluyo tabi kimseyi tanımıyorsun bir çevren yok ama sonra alışıyorsun ben şanslıyım bu konuda okula giden 2 çocuğum var okul ortamında arkadaş edinmek kolay oldu diyebilirim kısa zamanda birçok insan tanıdım ve buraya alıştım başlarda taşıdığım yere geri nasıl döneriz diye düşünürken şimdi gitmek istemiyorum düşün 
0 oy
(4,999 puan) tarafından
Çok büyük bir mecburiyet yoksa onu da göndermem kendim de gitmem :) ama alışma açısından değil ailemden uzakta olmak istemem. Yoksa her yere alışılır bence 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Gittim yani geldim şuan başka şehirdeyiz alıştık en azından huzurumuz da var burda 
0 oy
(132 puan) tarafından
2-3 seneye bir şehir değiştiriyoruz 3 senenin nerdeyse 1 senesi yanimizda hep tek başımayim. Gitmeyip ne yapacağız kiii 
0 oy
(645 puan) tarafından
Giderim corumda yaşıyorum başka şehirde çalışsa zaten kiradayz toparlanıp giderim alışılır canım ne olacak ki 
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Gittiğin yerr göre değişir ikimize de yabancı bir şehre giderim. Ama onun memleketine gitmem akrabalarını görünce beni unutur ve biz sorun yaşarız kesinlikle. Senin için nasıl olur bilemem tabi
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla göreve gidiyor hiçte gidemem ew deyim 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Evet tayin dolasiyla şehir değiştirdik kaç kere beraberce gezeriz tanırız gittiğimiz yerlerin etrafındaki illeri de gezeriz:) yol üstü nere varsa. yeni ortamlar yeni insanlar derken hepsi tecrübe yeni bı deneyim oluyor eşimi bırakıp niye başka yerde durayım ki 
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Giderim tabiki o nereye ben oraya. 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Giderim.. biz nişanlıyken eşim işi nedeniyle şimdi olduğumuz yere geldi. Evi burda tuttuk düğünden sonra da direkt evimize geldik eşim benden bir kaç ay önce gelmişti buraya ama sonuç olarak ikimizin de hiç bilmediği bir yerdi.. 2.5 yıl oldu alıştım artık hatta burayı seviyorum bile:) eşim nereye ben oraya öbür türlü aklım almıyor ya.
0 oy
(11,221 puan) tarafından
Kucuk bi şehirse ben isterim gitmek 
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Giderim gittim alıştım. 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Giderdim gittim de. Tayinciler hep gidiyo yani mecbur. Bana onun oldugu her yer memleket her yer cennet. O yuzden hic sorun etmedim 
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Tabiki eşim nereye ben oraya smdi tayin çıktı bakalm nereye gidicez :)

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 469 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 216 göst.
0 oy
35 cevap 409 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 963 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu