0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (407 puan) tarafından
Ben kahramanmaraşlıyım doğduğumdan itibaren de memleketimden hiç çıkmadım burda yaşıyorum eşim izmirde çalışıyor gurbetçi yani depremden sonra tüm düzenimiz alt üst oldu benim oturduğum ev kaynanamgilin di şimdi onlar buraya taşınacak bende İzmire taşınacağım eşim aliağa da demir çelik fabrikasında çalışıyor bizde aliağa ya taşınacağız sorun şu ki ben daha önce hiç memleketten dışarı çıkmayan birisi olarak çok mu zor olur aliağa lüks bir yer herşey çok pahalı diyorlar gerçekten öyle mi orda yaşayamazsınız döner gelirsiniz diyorlar bana fikir verirmisiniz 

2 Cevaplar

0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ben yaşamadım ama gittim görümcem orda 1 hafta kaldık evet çok lüks bi ilçe gelir düzeyi yüksek bir yer.. ama illaki sizin durumunuza görede yerler vardır .. güzel bir yer sevmiştim ben
(407 puan) tarafından
Evet herkes öyle diyor çok güzel ama çok pahalı diyor 3 çocuğum var en büyüğü 1. Sınıfa gidiyor çocuklar küçük yapamazsın diyorlar
(1,766 puan) tarafından
Okadar da sanmıyorum yapamıcak kadar.. lüks semtler ayrı zaten belli oluyor kendine uygun mahalle secersin sıkıntı olmz
(407 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bende öyle düşünüyorum borcum yok çok şükür eşiminde düzgün bir maaşı var rabbim kulunu daraltmaz diyorum
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Benim eşimde Aliağa da çalısıyo Elbistan'dan gelen bisürü gurbetçi arkadası evini aliağaya tasımış ama 13 bine falan ev tutanlar varmış biz bayraklıda oturuyoruz oraya göre daha uygun eşiniz nerde çalısıyo belki eşimle arkadaslardır
(407 puan) tarafından
Aliağa da demir çelik fabrikasında çalışıyor
(154 puan) tarafından
Benim eşimde Aliağa da habaşta çalısıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
7 cevap 231 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu