0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
bayramlık alıcakmısınız kendinize yoksa sadece çocuklaramı alıcaksınız 

21 Cevaplar

+3 oy
(11,217 puan) tarafından

Bayramlik heyecanina hayran kaldim bu kacinci bayramlik postun canim:D daha ranazan gelmedi ramazannn

tarafından
:))) sesli güldüm,
(4,184 puan) tarafından
:))) hahaha aynen :)benim annem dikiyor  yillardir  kendime kot harici ve kazak harici pek bise almiyorum :)ccklara ve esime de oyle
tarafından
Gozde mina postu birakana sanane demesek kalbi kırılır belki, kırılmasın kimsenin kalbi o da boyle bir post birakmak istemis saygi duyalim :)
(9,614 puan) tarafından
Peki madem demiyim ama sürejli de sorulmaz ki ;)
tarafından
Olsun bilemeyiz belkide bayramlar onun yüreğinde bi başka güzel. :)
-Reklam-
+1 oy
(13,030 puan) tarafından

Baya heyecan yaptın galiba 2. Kez soruyorsun bunsoruyu :) 

Hatta elbisen vardı sanırım onu giyeceğim diyordun :)

(2,355 puan) tarafından
hayir canım bayramın ucuncu gunu teyzemin oglunun dugunu var o dugunde evden giyinsem olurmu diye sormustum
+1 oy
tarafından
Cocuklar neyse de buyuklerın bana bayramlık alması çok saçma geliyor, bir de şu yasananlardan sonra annesız babasız evlatsız kalanlardan sonra gram bayram hevesım yok
0 oy
(6,512 puan) tarafından
O anki ruh halime bağlı 

Çocuklara kesin alırım ama 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Hepimize alırız her bayram. :) 
(1,103 puan) tarafından
Ben uygun şeyler alıyorum hep. O yüzden bütçeyi zorlamiyo. Mesela bugün kızlara 8 takım aldim 400 TL tuttu. Minicity sitesinden . Çok memnunum. Eşime bı tshirt kendime bı bluz tamam bitti.
(981 puan) tarafından
Minicity bende goruyorum surekli ama mali nasil bilemedigim icin bi turlu cesaret edemedim kaliteli mi
(1,103 puan) tarafından
Güzel yani ben memnunum. Genelde ordan aliyorum. Yani disardan pek bişey alincak gibi değil. Geçen 5 aylık olana eşofman takımı alayım dedim pazarda. Adam 210 lira dedi. Bak ben 400 e 8 takim aldım. Yazlık kışlık karisik
(390 puan) tarafından
Canım resimlerini atar musun NASIL ürünler
(1,103 puan) tarafından
3 tanesi yazlık. 2 tanesi büyük kızıma 2 de mevsimlik
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bugün Trendyoldan yüksek bel pantolon aldım indirime girmişti 200 den 140 olmuştu bir üstte alırım oğluma alırım bitti
0 oy
tarafından
Liseden beri bayramlık almıyoruz çocukları ma da almıyorum. 
(712 puan) tarafından
Neden peki sorabilirmiyim ?
tarafından
Cnm eskiden kiyafeti bayramdan bayrama alirdik. Simdi cok sukur her istedigimizde kendimize cocugumuza alabiliyoruz. Evdeki guzel olan kiyafeti giyiyoruz bayramda
(712 puan) tarafından
He öyle, yani evt yeni kıyafet varsa onlar giyilir. Ben hususi bişeyden ötürü sandım bende bayrama yakın zamanda bisey alırsam onlar hafi bayramlık olsun diyorum  :D
0 oy
(48,693 puan) tarafından
almadin mi sen hala bayramlık ☺️☺️ daha cok var bayrama ben hep var benim derim ama son hafta alirim ☺️ yani alirdim simdi kilo aldim hiç hevesim yok bişey almaya 
(2,355 puan) tarafından
almadım ben önceki postumu bayramın üçüncü günü kuzenimin dugunu var evden giyinsem olurmu diye post acmistim
(48,693 puan) tarafından
bayramlik alacak misiniz diye de acmamismiydin
0 oy
tarafından
Nasip olursa ölmezsek alacaz şuan bi akrabanın ani ölümü haberini aldım şoktayım dünya çok boş 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çocuklara alırım sadece bize almam onlara alsak kafi
0 oy
(448 puan) tarafından
Yıllardır bayramlık ne almam zaten dolaplar giymediğimiz kıyafetlerle dolu. Kızıma alırım belki ama onun da giymediği kıyafeti fazlasıyla var birini giydiririm. Bayram bahane alışveriş şahane dersen tabi orası ayrı :)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bayramlık yaşımı geçtim kızımında elbiseleri çok birinden birini giydiririm
0 oy
(1,103 puan) tarafından

image

image

image

image

digerlerini yükleyemiyorum nedense
0 oy
(2,537 puan) tarafından

İlk senin bayramlık kıyafetini görmek istiyoruzzz :D en çok bunun için heyecan yapacağım postlarla gaza geldik iyice 

0 oy
(877 puan) tarafından
Bayram gelsin istemiyorum çünkü kaynanama gitmek zorundayim konuşmadigim halde yüzlerini görmek bile istemiyorum bayram bana işkence:(
0 oy
tarafından
Ne tadım ne hevesim var kızıma alcam sadece 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Çocuklara tek alırım kendim evden güzel bir şey giyerim almam 
0 oy
(472 puan) tarafından
Ben şuan çocukla nasıl oruç tutacağımi dusunuyorum . Aşırı yaramaz iştahsız bı çocuk . Rabbim kolaylık versin 
0 oy
tarafından
Annem gelmisti buraya o ogluma getirdi onlari giyduririm almicam bu bayram
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Almam herhalde ne kendime ne çocuklara bir felaketen yeni çıktık annesiz babasız bir sürü çocuk bayramı buruk yasiyacak alana saygım sonsuz 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 618 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Seher yildizi (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 445 göst.
14 saat önce Aile kategorisinde Annelik& (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 326 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 125 göst.