0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Eşim yaklaşık 1 aydır uyumuyor ve işten gelip yemek yer yenemez hemen çalışma odasına gidip saatlerce hatta sabaha kadar kapıyı kapatıp odadan çıkmıyor. Kendine film dizi video izleyip oyun oynuyor. Bende oturma odasında vakit geçiriyorum ama bu süre uzayınca canım sıkılıyor. Bu gece mesaj yazdım beni ihmal ediyorsun aynı evin içinde yalnız bırakıyorsun sensiz yaşamaya alıştırıyorsun ve ben ruhsal dururumu etkiliyor yaa bu duruma son verirsin ya da ben artık kendimi düşünüp biraz uzaklaşmak istiyorum dedim. Eşim bana ben 2 gün kesintisiz oyun oynamam gerekiyor yoksa düzelemem dedi. Bende o zaman haftasonu anneme giderim sende oyununu oyna doya doya ama geldiğimde artık bu sorunla uğraşmak istemiyorum dedim. O da bana ben haftasonu dışarıya çarşıya çıkarım sadece oyun oynamam dedi. Bende o zaman çarşıya gitme otur ne yapıyorsan yap sonra bazı şeyleri düzeltmeye çalış dedim. Yani işi yokuşa sürüyor bir de annemlere gitmeme ses etmedi ne bahane bulacaksın diyor bir de tabi o da gitmemi istiyor. Siz olsanız benim durumumda ne yapardınız 

17 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
Boşarım.  Eşiniz 5 yaşında filan mi oyun oynamadan kendine gelemiyor ? Hem gitmene zaten ses edemez ama sen uzaklaşmak istediğin için ona kirildigin ve sinirlendigin için gitmek istemene bisey dememiş o problem. Kavga gurultu olunca degil Aynı evin ıçinde 2 yabancı olunca bitiyor evlilikler. Allah ıslah etsin 
(261 puan) tarafından
Amin. Evet aynı evin içerisinde yalnızım. Yaa gayet güzel bakımlı bir kızım. Eşim işte geldiğinde onu güzel karşılarım yemeğini hiçbir ihtiyacını ihmal etmem. Ama o bana şekilde davranınca kızıyorum kırılıyorum
(133 puan) tarafından
Bacım bundan kaynaklaniyor demekki. Deveye diken insanı s.... yaranır demişler. Bazen güzel davranmak ıyi davranmak yaramıyor insanlara.
(261 puan) tarafından
Aynen öyle valla çok fazla verici olunca kıymetin olmuyor. Diyorum ya o kadar tavizime yine ben hatalı ben suçlu
-Reklam-
0 oy
(5,397 puan) tarafından

Adam telefonu alıp başka bir dunyaya başka bir aleme dalıyor ve sen şimdiye kadar ses etmedin  mi cidden :O

Sorun bende mi o zaman. Benim eşim 15 dk kesintisiz baksın direk kızıyorum bizimle ilgilen bırak telefonu diye

Bugun telefonda maç vardı 1 saate yakın izledi diye sürat yaptım oda anladı zaten açıklama yapma gereği duydu

Yanı konuşma için geç kalmışsın başta izin vermeyecektin evli adam olur mu öyle şey al telefonu başka odaya geç. Eee o çocuk o kadın ne yapıyor o evde o zaman. Allah akıl versin

(261 puan) tarafından
Depremden sonra psikolojisi bozuldu ve biraz kafasını dağıtsın dedim ama sonra alıştı. Bugünde artık yeter dedim yarında annemlere gidicem benimde kafam rahatlasın. Zaten eşimde bir süre daha bu böyle devam eder dedi ben iyice sinirlendim ben katlananmam dedim bugün büyük ihtimal annemlere geçerim
0 oy
(48,735 puan) tarafından
eger iyiyse onun ailesinin yanina giderim durumu da anlatirim duzelsin diye bir iki gün süre veririm baktim duzelmiyo kendi ailemin yanina geçer gemileri yakmaya başlarım. bosan diyemem ama ciddiyetini gormesi lazim yok oyun oynarim yok disari cikarim ergenler gibi evli cocuklu bir baba ciddiyetinede girmesi lazim 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Benim eşimde evliliğin ilk yıllarında yaptı böyle ama kısa bir dönem sürdü çünkü ben bilgisayar ı yanında kırdım ve pencereden atmaya kalktım son anda tuttu.. ben 1 susarım 2 susarım anlamazsa eğer anladığı dilden konuşurum.. 40 ı çıkmamış bebeğim vardı ben zaten lopusaydım bide o aralar kardeşim bende kalıyordu iyice doldum .. sakin sakin felan da konuşmam öyle erkekler anlamaz ondan kendi dillerinde konuşacak sın canım.. 
0 oy
(684 puan) tarafından
Oyunun adı kesinlikle pubg mobile dime ? 
0 oy
tarafından
Evlenmeseymis o zaman senin suçun ne annesinin evinde otursaymis 
0 oy
tarafından
Hafta sonu diye git uzunca süre gitme ona anlasın kızgınlığını Bir de sen şu oynadığı oyuna bak bakalım pubg falansa ordan biriyle arkadaş olmuş da olabilir neyin ne olduğu belli olmaz 
0 oy
(618 puan) tarafından

Bence sen Bi yere gitme eşini ailesine geri gönder bide üstüne kart yapıştır BU OLMAMIŞ BUNU BÜYÜTÜP TEKRAR GÖNDERİN diyeee:O

0 oy
(441 puan) tarafından
Canim pekte ise yaramamış gibi duruyor. Postunu daha öncede görüp yorum yapmıştım. Bence bir gün ondan habersiz git onun ailesini ve kendi aileni bir yerde topla ve durumu konus. Düzelmez ise artık tahammülüm kalmadı de. Bir de onlar konuşsun. Bu şekilde evlilik olmaz. Sizin yaptığınız ev arkadaşlığı bile değil.
(261 puan) tarafından
Şu an anneme geldim zaten. Canım
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Yok artık canım böyle kocalar var mı 

Ev otel sen hizmetçi

Oldu başkaa 

Haydee başka kapıya

Al oyununu yallah anana 
0 oy
(6,434 puan) tarafından
Yani diyor ki, sen ne yaparsan yap ister kal ister git. Ben oynamaya devam edicem öyle hafta sonuda oynayamam o günlerde gezeceğim... Yani değer vermek bu mudur cidden. Çok yanlış. Ona büyük bir ders vermen gerekiyor. Bence de git hafta sonu sonra dön baktın hala aynı hiçbir şey demeden ailenin yanına git gözü korksun onu terk ettiğini düşünsün. Çocuğun var mı 
(261 puan) tarafından
Bence de değer vermek bu değildir. Eşime bunu söyledim değer verdiğini sevdiğini diyorsun ama sevmek değer vermek bu değil dedim. Bu sefer sen istediğine inanıyorsun diye beni suçluyor. Annemlere geldim. Gelmeden önce de eşim aradı yemek yiyelim dedi hayır dedim. Ben götüreyim yürüyerek gitme dedi istemedim. Sonra kapıyı açtım çıkayım ki karşımda geldi beni annemlere bıraktı
(6,434 puan) tarafından
Taviz vermemek lazım kararlı ol kazanan sen olursun
0 oy
tarafından
Bacım çocuk yoksa çekme bu adamı bu nedir 
tarafından
Ya o zaman evdeki çalışma odasını iptal et gitsin bi salon bi oturma odası kalsın bu ne canım olur mu öyle ayrı odaya geçmek aynı evin içinde çözüm bul canım aman çocuk yapayım bana yoldaş olur eşimle aram daha iyi olur diye pek aldanma çocuk olunca da yardım etmez bi başına deli ola ola büyütürsün çocuğu tecrübe konuşuyo
(261 puan) tarafından
Çocuk düşünüyorduk açıkçası ama umarım bu ay bir sürpriz olmaz. Onun dışında bende olması taraftarı değilim şu anlık
tarafından
Valla canım benim eşim de eskiden öyleydi telefonu bıraksa televizyon televizyonu bıraksa telefon dışarda çıkmazdım salk gibi hep ondan muhabbet sohbet beklerdim sonra işte çocuğum olsun o bana yeter aklıyla çocuk yaptım ikiz oldu ikisine bi başıma güç bela baktım falan o kadar o kadar zordu ki yani çocuk olunca hiç bir şey mükemmel olmuyo
tarafından
Aklın varsa gir bir işe çalış kendi paranı kazan kocandan bişi bekleme
(261 puan) tarafından
Benim kendi gelirim var zaten eşimden birşey beklemiyorum ondan tek beklentim birlikte mutlu olmak.
0 oy
(10,433 puan) tarafından
Ben boşarım da seni bilemem bacım. Senin postları hatırlıyorum ben genel olarak olgunlaşamamış bi tip senin eşin 
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Nasıl yani kendine gelmesi için 2 gün oyun mu oynaması lazımmış. Buyuyememis 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
1 ay mı eşim bir gün bu şekilde davransa çıldırırım her gün kavga dövüş olur valla sen iyi sabırlıymışsın ne bilgisayar kalır ne telefon atarım camdan kapıdan herşeyi 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin boşanmak istiyor belli çovuk beyni ile dile getirememiş o ayrı hala o evde durup ona annelik yapma 
0 oy
(8,352 puan) tarafından
Evlendiği halde bekar hayatını sürdürmeye calısan evlenmesin ya kırar parcalarım o calısma odasında ne varsa yıkar viran ederim. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 607 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,190 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 333 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı