0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Bugün eşimle ayrı ev məsələsini konuştum eski postlarımi okuyan varsa bilir kaynana sorunumu borçlarımız olduğu için bana sabret bir sürü borcumuz var beni düşün falan dedi küstüm sonra konuştuk ve ona dedim borcların biter bitmez artık eskisi gibi olmaz haberin olsun ama nasıl dayanacam bilmiyorum fikrinize ihtiyacım var

2 Cevaplar

0 oy
(866 puan) tarafından
Valla ne bileyim redttş güzel çekmişsin de sonunu getirememilsin ya 
(245 puan) tarafından
Artık nasıl ikna edicem bilmiyorum eskiden hiç gitmek istemiyor her seferinde aileyiz falan diyorum hatırlatıyorum
(866 puan) tarafından
Valla bazn umrumda olmayacak evinide ailesini de ayırmayı bilecek ayrı eve çıkınca borç ödenmiyor mu erkeklern kafası nasıl çalışıyor boş hep,
(245 puan) tarafından
Bende katılıyorum annesine insan dayanmaz bide misafir fln gelince melek gibi davranmqzmi gittikten sonra gene cehennem zebanisi gibi gelir üstüme
(866 puan) tarafından
Bide hamileymilesnçocuk doğduktan snra eşin hiç ayrılmaz moralini bozmak istemem ama
-Reklam-
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kuzum durumunuz yok mu normal bir eve geçin sobalida olur yeterki kendi evin olsun
(245 puan) tarafından
Gebeyim de bı ay kaldı annemlerin evi var oraya tasinalim dedim yok dedi borçların hepside altın olunca bebede var ama borcu biter bitmez tasinjrim annesinin yapmadığı kalmadı çok iyi bilir kendiside ama borcun bitince görüşürüz dedim çok isterim evimde soğanda yerim gerekirse yeterki gidelim
(2,671 puan) tarafından
Ozaman hayirsiyla doğumunu yap tasinirsun inşallah seni iyi anlarim ablam 8sene birlik kaldı üstelik 2bekqr kayni kayinbabasi kocasıyla 4erkek yemeği temizliği hep o yapardı gerçekten zor Rabbim inşallah en kısa zamanda nasip eder
(245 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,185 göst.
17 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,179 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 682 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu