0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından

İkinci gebelik bu ilkinde 7 ayımda tansiyon sorunundan bebeğim beslenemedi hastanede yattım doğuma kadar bunda da doktor kan sulandırıcı yazdı doğuma kadar kullan diyor her gün 1 ine bebeğe kan akımı kolay olsun diye aynı şekilde tansiyon sorunum olduğu için ben de araştırdım kimse demiyor gebelikte kullanılır diye tam tersine zararı olur diyor netteki doktorlar özellikle doğumda çok kan kaybı olur diyorlar kafam karıştı 8 ayım var doğuma 8 ay yapacam doğumdan sonra da 40 gün yapmam gerekiyormuş kullanan varsa lütfen yazın içim rahatlasın 

7 Cevaplar

0 oy
(270 puan) tarafından
Bacim sana kim.dedi o sacmaliklari 9ay iyne ilac beraber kulandim normal  dogum yaptum ve ne kanama nede nede bebekde risk olmadi evet 2hafta vuruldum.iyneyi dogumdan sonra
(218 puan) tarafından
Ne inesi kullandın
(270 puan) tarafından
Enox 4000 ve ecopirin 100lik
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
9ay hamilelik boyunca oksapar kullandim doguma yakin zamanda biraktiriyorlar ben kontrole gidecegim gun doguma gittim ilk gebelikti tecrubesizdim ilaci kullandigimi soyledim normal dogum oldu dikişlerim oldu kanamadan falan gitmedim yani bacisi 
0 oy
(284 puan) tarafından
Gebelik okulunda Behçet hastalığı yüzünden kan sulandırıcı kullanan biri vardı Dr mecbursun kullanmak zorundasın demişti. Yani sizde Dr yazdıysa mecbur kullanacaksınız sizin kötülüğünüzü isteyecek halı yok
0 oy
(7,034 puan) tarafından
Ben kullandım ben covid oldum mecburen başladım 5 ayliktim sonuna kadar kullandım doğuma gittiğim gün vurmayı unutmuştum iyiki unutmuşsun isabet olmuş son kullan kullanmak doğum için sıkıntı oluyo dediler yani son gün bırakmak yeterli oluyo kan kaybı için ama bence kullan mecbur kalinmasa doktorun söylemez interneti dinleme o senin durumunu bebeğini bilmiyo 
0 oy
(49 puan) tarafından
merhaba geçmiş olsun sağ salim kavuşun inşallah yavrunuza.. bendede tansiyon sorunu olmuştu preeklamsi olarak mi doğum yaptınız ? 2 gebelikte yine aynı sorunlar yaşanıyor mu :(
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Dogumdan 1 gun onceye kadar kullandim cok kanamam falanda olmadi
0 oy
tarafından
3 düşükten sonra 9 ay boyunca kullandığım iğne sayesinde bebeğim sağlıkla doğdu 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 44 göst.
0 oy
2 cevap 110 göst.

380,024 soru