0 oy
41 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (848 puan) tarafından

hanımlar hamileliğimi yeni öğrendim 4 haftalık şuan . Folik asit ve diğer vitamin mineralleri içeren takviye almam lazımmış doktorum reçete etti ama içerikleri yeterli değil ben özel almak istiyorum hepsi bir arada olan kullandığınız bir takviye varsa yazarmısınız ? Şimdiden teşekkürler <3

3 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Regenesis Max kullanıyorum kuzum ben ♥️ balık yağından folik asitten her şey varmış içinde bana Özel vitamin vermişlerdi
(848 puan) tarafından
sağol canım araştırayım not alıyorum eczaneden alırım beğenirsem
(3,367 puan) tarafından
Bende bunu kullandim ama 12.haftadan sonra baslatmisti doktor 12.haftaya kadar folidace kullandım
(848 puan) tarafından
tamam canım sorayım doktora ozaman
-Reklam-
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Özel almak istiyorsan imom var ben ondan çok memnundum ama ilk üç sadece folik asit kullanılıyor kafaya göre vitamin almakta mantıklı deil eğer eksiklik yoksa 12 haftanın sonunda folikasit kesilip vitamin takviyeleri başlar bu imom dediğim ilaç gayet güzel bebeği de geliştiriyor 
(848 puan) tarafından
doktorum demir de reçete etti bende multi olsun dedim canm zaten fazlası idrardan atılıyor
(2,235 puan) tarafından
Ya çok şaşırdım benm vitamin depolarm iyi diye vitamin haplarini doktorum 2 günde bir al dedi fazlasına gerek duymadı
0 oy
(3,557 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam 12. Hafraya kadar sadece folik asit verdi 12. Haftadan sonra regenesis Max birde magnezyum verdi ekstabonin adını unuttum ya 
(848 puan) tarafından
regenesis i yazan 3. olmuşsun bende ondan alayım o halde canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 58 göst.
0 oy
2 cevap 104 göst.
0 oy
0 cevap 46 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,084 cevap

34,783 kullanıcı

...