0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
8 ay sonra nihayet davamız görüldü.. dün boşanma davamızın ilk celsesi görüldü. eşim köylü biri ben malesef ki yanlış bir evlilik yaptım eşim çok baskıcı çok geçimsiz bir insandı asla evli insan gibi davranmadı.. beni yaşadığım hayatı tamamen değiştirdi dayak şiddet alkol hepsi vardı babamın evine geldim aylardır burdayım dün nihayet davamız görüldü evimden bir iğne dâhi alamamıştım.. neyse kaynım mahkeme çıkışı babama abi dedi akşam bir oturup konuşalım bu şekilde olmaz dedi yıllarca sürer bir uzlaşma yolu bulup bu işi anlaşmalı olarak bitirelim dedi babam da kabul etti akşamında bende gittim bir yerde çay içtik işte kaynım bana dediki ahmet dedi duzenini kuracak sen ne isyorsan soyle bu isi uzatmadan bitirelim dedi yani esim başkasıyla evlenecek ağzından kaçırdı ve 3ay önce eşime alttan kız baktıklarını duymuştum ama ihtimal vermemistim.. neyse sen ne istiyorsun bende dedim ki ben evime tekrar gitmek istiyorum vede bana takilan ziynetleri verin dedim, artık dedi orası olmaz dedi kimse kimseye ev vermez dedi tamam o zaman dedim daha hesaplı küçük bir ev alın tapusunuda noterde çocukların uzerine geçirin dedim.. yani tamamen evi çocuklar için istiyorum işte kem küm etti tamam dedi konuşacam iletecem dedi sabah babamı aramış biz uzlaşmadan vazgeçtik demişler.. o kadar sinirim bozuldu ki.. bende aradım siz dalga mi geçiyorsunuz dedim yani inanın nefretimi kustum bende dedim ki ben dedim boşanmaktan vazgeçtim oglunuz yıllarca bana mahkum olsun 2kucuk çocuğundan haberi yok hemen beni katakulliye getirip eşimi evlendirecekler dedim benim hiç acelem yok yıllarca sürse bile bu işi uzatacağım dedim o da diyor ki sen artık bizim namusumuz degilsin.. yani kızlar o kadar nefret ettim ki.. sinir krizi geçirdim ağlamaktan.. inanın babamlara geldiğimde çok kiloluydum şuan 57 kiloyum saçımin rengini siyahtan sariya boyadım kendime çok bakıyorum çok güzel giyinip gittim mahkemeye eşimde resmençökmüş.. hem kendileri arayıp uzlaşalım diyorlar hem vazgeçiyorlar sonra konuşunca da arsız edepsiz diyorlar 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kırtarmıs senı bunlardan gıt sadaka ver mutlaka hıc de uzulme
tarafından
yok asla üzülmüyorum ama resmen çocukla dalga geçer gibi ne yapmaya çalışıyorlar hiç anlamıyorum. yani ben çok zor günlerden gectim maddi manevi ama bu kadar kansız olunmaz ya
tarafından
Bu varya oyle sefıl olup senın kapına gelıcek kı o ıkı cocuga muhtac olsun kıpkler
tarafından
ay allah korusun kapıma da gelmesin artık ama inşallah sürünsünler durup durup beni yokluyirlar bundan sonra birşey derlerse avukatimi arayıp söyleyin benimle konuşacak birşeyleri kalmadi artik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nafaka falanda mi vermiyorlar 
tarafından
daha yeni dün karar cıktı neredeyse 9ay olacak. maddi olarak zaten çok zor durumlar yaşadım aylarca sesleri çıkmadı şimdi tutmuşlar diyorlar ki uzlaşalım bende kanıp gidiyorum
tarafından
Uzlasalim demeleri bir çöp dahi vermemek için heralde
Kesinlikle uzlaşma çekişmeli oluyorsa olsun hem eşin evlenmek istiyorsa eninde sonunda senden boşanmak ister ve senin istediğini verir diye düşünüyorum
Kesinlikle çocuklarının hakkını yedirme
tarafından
yok artık tamamen vazgeçtim çocuk oyuncağı gibi.. asla kolay kolay anlaşmaya varmayacağım ev araba verseler dahi.. özgür olmak için bana yalvaracak.. çünkü inanın ne derlerse zaten kabul ederdim ama böyle çocuk kandırir gibi
tarafından
Haklısın kesinlikle boşanma senin istediğin gibi bosanmayacaksa
0 oy
(280 puan) tarafından
Sakın uzlaşma. Süründür. Evlenmeyi düşünmekten önce çocuklarının geleceğini düşünmek zorunda. Evi arabası herşeyi bölüşeceksiniz. Ziynet eşyalarını alıp çıksaydın keşke ama onu da alırsın söke söke. Vazgeçme burnundan getir 
tarafından
inan dune kadar kinim de kalbimde sogumuştu tam diyorum toparlaniyorum bir hareketle yine beni dağıtıyorlar sonra bana diyorlarki hanimliğini bozma.. ne kadar doluyum ne kadar kirildim insan ne kadar kötü oluyorsa bunlar da o kadar tamamen nabzimi yoklamak için..
(280 puan) tarafından
Güçlü ol zor bir dönemden geçiyorsun. Ve sakın kendinden ödün verme avukatın iyi değilse iyi bir avukat tut afedersin dnuna kadar al böylesi insandan nefret ediyorum ya bı boşan da öyle evlenmeyi düşün değil mi ama!
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Kız daha senden boşanmadan başkasını bulan adamdan koşarak uzaklaş ama nafakanida al yani essek gibi ödesin 
tarafından
benim derdim bu değil benim derdim o kadar mal mülk içinden hiçbirşey almadan çıkıp gideyim ods kendine yeni düzen kursun... artık biraz zor özgürlüğünü ona dava bitinceye kadar vermeyeceğim
0 oy
(645 puan) tarafından
Valla csnim sadaka ver iyi kurtulmussun ama nafaka ve çocukların için bisey iste bence mahkemeye delil sunabiliyorsan evliyken kiz aradıklarına dair delil sun
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Evlenip başka kadına rahat verecek ama çocuklarına ne olursa olsun. Pislik ya önce çocuklarına bi düzen kurdursun sonra kız arayışına girsin o evi senin çocukların hakediyor çok sinirlendim ya :(
0 oy
tarafından
post yukarı...
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım uzlaşma senin içinde iyi olurdu 5 sene mahkemelerde orda burda olmazdın kafanı daha iyi toparlar yoluna bakardın ki zaten saçımı boyadım güzel giyindim gittim diyorsun ev bana fazla geldi yani bu devirde kim kime ev alabilir evliyim alamıyoruz yani bilemedim bu arada evlenmesi seni ilgilendirmiyor evet artık namusları değilsin neden krize girdiğini anlamadım seviyor musun ki  kaynın orta yolu bulalım dediğinde durumları iyiyse onların teklifinide dinleseydin neymiş ne değilmiş diye uzatıp kendini yormadan bu işi hallet inan çok zor süreçler
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Vazgeceyim falan deme sakın.

Aynı maddelerle dava acamazsin bir daha hepsi boşa gider.

Sen ev demişsin onlar da aralarında konuşmuşlar ve almamaya karar verdikleri için vazgecmisler.dalga geçtiklerini düşünmedim ben.

Ev isteyeceğini beklemiyorlardi heralde.

Bence sen eşinin evlenecegine sinir oldun.

Boşver niye takıyorsun ki 

Çocukların için vazgeçme davadan.cekismeli olsun zaten ilk duruşmada velayet verilmiştir.

Nafaka da baglatirsin.kendi de ne ederse etsin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 227 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 530 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy