0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Koronaya denk geldi hiç bir şey olmadan evlendim aklıma geldikçe üzülüyorum hep düğünümü hayal ederdim ama kısmet olmadı 2 yıl buçuk senedir evliyim 1 yaşında oğlumda var aslında mutlu bir evliliyim var aranızda varmı düğünü olmayanlar

27 Cevaplar

0 oy
(186 puan) tarafından
Evet benimki de yasaklara denk geldi ama ben zaten hiiiç sevmezdim düğün dernek işlerini hazır corona da olunca hadi hemen evlenelim diyip aradan çıkarttım. Bir tanıdık bir yaşında oğlu varken düğün yaptı. Siz de istiyormuşsunuz ufak çaplı bir şey yapabilirsiniz
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bende pandemide evlendim ama düğünüm oldu benim 2020 temmuzda senin nasil olmadiki
(58 puan) tarafından
Ben türkiyede yaşamıyorum o yüzden burda kurallar farklı idi
0 oy
tarafından
Benim de öyle oldu o zaman sorun etmemiştim ama şu an düşündükçe içimde kaldığını hissediyorum. Tabi eşimle bizim durumumuz farklıydı aileler istemiyordu biz karşı durduk zorla evlendik kimse bişey almadı benim ailemden nikaha gelmeyenler oldu. Bu yüzden o zaman sorun etmedim ama şimdi düşününce yazık oldu. En azından mutluyuz huzurluyuz o da bişey. Milyarlarca para döktükten sonra biten evlilikler de var. Mutlu olmak daha önemli. 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Hiç üzülme ben sanki kocaya kaçtım hiç bir şeyim normal olmadı ne söz ne Nisan ne düğün kışın ortasi buz gibi havada düğün yaptılar az daha sel olacaktı o kdr yağmur yağdı o gün 14 aralık 2014 te evlendim hiç birseyim yok tabi fotu çektik ama dış çekim fln değildi nasıl üzülüyorum ya bari bir videom olsaydı hiç birşey yok
0 oy
(752 puan) tarafından
Ben düğün yaptım da ne oldu csno kimisi altını evde unuttu kimisine 5 çeyrek takmıştık getirdi 100 tl verdiğine girdigin masrafa değmedi pandemide
0 oy
tarafından
Ben de 2.5 sene önce evlendim ama yaptım cnm düğün salonu yasakları kalktığı gibi yaptım 
0 oy
(480 puan) tarafından
Benimde düğünüm, kınam olmadı . Aile arasında nişan yaptık evde korona zamanı . Nikahıma da güzel beyaz nikah elbisesi aldım yakın akrabalarımız geldi . Bu kadar :) Hiç takılmıyorum düğün kısmına falan . Yapılsaydı da millet için yapılacaktı o yüzden yapılmadığı boşuna para harcamadığız için iyi bile oldu :) O parayla sıfır telefonlar aldık yedik içtik tatil yaptık . Daha güzel oldu yani 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 162 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nereye baci (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 209 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nereye baci (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 709 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 359 göst.