0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (769 puan) tarafından
Kızlar bugun tam 1 hafta oldu başlayalı. Asla kndi gelip söylemiyo anne çiş diye. Ben hadi yarış yapalım falan filan anca öyle götürüyorum.  Günde 2-3 kez kaçırıyo mutlaka altına. Normal mi şuan. Ne zaman kendisi söylicek. Bana önerilerinz neler paylaşırmısınız. (Nisanda 3 yaşına gircek) 

6 Cevaplar

0 oy
(281 puan) tarafından
Benim kızımda ilk iki hafta böyleydi hep ben hatırlatırdım takı kendisi alışana kadar merak etmeyin zamanla alışır 
(769 puan) tarafından
İnşallah ya peki gece bezlediniz
mi bu süreçte. Bu zamana kadar gece hiç kuru uyanmadı oğlum. Gece uyku arası kalkıp su içen bi çocuk. Şuan o uyudktan sonra görmeden bağlıyorum. Sabhta görmden çıkarmaya çalışıyorum.
-Reklam-
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Canım sen çişe giderken hep çişim geldi gidip çişimi yapacagım de çişimi yapıp geliyorum de zamanla alısır o da sabırlı ol asla kızma 
(769 puan) tarafından
Biliyo zaten canım daha eğitime başlamadan bnle geliyodu genlde.  Hani tuvalete çişin yapıldığnın vs vs farknda biliyo
(8,329 puan) tarafından
Olabilir ama sen sureklı hatırlat ve yarım saatte bir çişe götür duruma göre 1 saatte bir tv telefon vs bu sürede izlemesin yaptıgını gorsen bile hemen kaptıgın gibi götür tuvalete durdugu yere yapmasın
(769 puan) tarafından
Genelde götürüyom canm hemen tv izliyo biraz ya. Küçük 4 aylık bi bebişim var. Onla ilgilndiğim zamn mecbur açıyorm
0 oy
(769 puan) tarafından
Kızlar cevap yazarmısınız. Bilgisi olanlar lütfen 
0 oy
(262 puan) tarafından
Bizimde 3 ay oldu kaka çiş diyor ama altına arada kaciriyor .bence normal cnm zamanla düzene girer insalkah yaza kadar alışırlar yasida tam zamaniymis biraz sabır 
(769 puan) tarafından
Anladım canm benim. Aslında herşeyi biliyo farknda ama inatmı yapıyor bilmiyorum
0 oy
(1,000 puan) tarafından
İki buçuk yaşında oğlum var valla bende hep diyorum nasıl alışacak diye.. hiç söylemiyor gitmek istemiyor oynatarak suyu açarak yapmıştı bir ksc kez onuda bıraktı.. bugün bir baktım az bir yaptı bitti dedi üzerine bişey giydirdim bir dakka sürmedi donuna yaptı.. kaçıyor sürekli napicam bilmiyorum.. çok aşırı da bir su tüketimi var acayip çiş yapıyor.. gece taktiğim bez sabaha gitmiyor dışına çıkıyor çiş hep gece bide bez değişmek zorunda kalıyorum .. yani çok zor bir süreç 
(769 puan) tarafından
Aynı canım ya. Çok sıvı tüketiyo. Gece zaten hiç haberi olmuyo. Bide 4 aylık oğlum var çok zorlanıyorum  herkes öyle öyle öğrencek diyo ama. 1 haftadır arada çişim geldi dese yok. Hrp ben götürüyom
0 oy
tarafından
Merhaba, benim kızım da 2 nisan da 2 yasinda olacak ben de basladim tuvalet eğitimine 
(769 puan) tarafından
Nasıl gidiyo peki
tarafından
Su anlık çok iyi gidiyor. Bir kere tuvalete yaptı. Altına da kaçırıyor öğrenene kadar kaçıracak yani. Klozete oturuyor guzel yani
(769 puan) tarafından
Anldm cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 122 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 321 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,894 kullanıcı

...