0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Artık bunaldım kızlar ya sürekli çocuk odasindayim kusura bakmayın tuvalete bile gidemiyorum direk ağlıyor odadan çıktığımda kapıya vuruyor temizlik vs eşim geldiğinde yapıyorum yemeğimi uyuduğu zman yapıyorum bir buçuk yaşında odada oyuncaklarla bile oynamıyor sürekli üstümde zıplıyor falan sizinkilerde böylemi sadece babası geldiğinde üstüme gelmiyor acaba evde tek diye canımı sıkılıyor bilmiyorum ki

13 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Kardeş istiyo galiba
tarafından
Öyle ama kendisi daha küçük ben bir taneyle bile çok zorlanıyorum
(75 puan) tarafından
Benimkide erkek 18 aylık şuan ve seninkinin iki katı diyebilirim ben o uyumadan hiçbişi yapamıyorum aynılar galiba
(75 puan) tarafından
Eve evcil ****** almayı dene
tarafından
Çok sever bilemiyorum ki kedi vs alamayiz eşim ve ben korkuyoruz kuş falab olabilir aslinda
(1,286 puan) tarafından
Kardeş işi sanmam benim ikizler aynı durumdayız . Hem ikiz kardeşleri var hem abileri  yinede beni bırakmıyorlar. 16 aylığız
-Reklam-
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Oyuncak al canım seveceği dikkatini çekeceği top falan ver oynasın çocuk sıkılıyor demekki
tarafından
Oyuncakları çok canım kaydırak salıncak falan var yinede oynamıyor Parka götürdüğümde orada hiç inmiyor evdede hiç binmiyor bile
0 oy
(2,225 puan) tarafından
Sıkılıyor canm benim kzimda 3 yaşında bazen deli gibi davranıyor hep evde arad çıkıyoruz 3 aylık bebeğimde var hep çıkamıyoruz 
tarafından
Ya ben çıkardığım zamanda eve getirmeiyorum ağlıyor gitmek istemiyor çocuklarla falan oynamak istiyor misafir geldiğinde onlarla birlikte gitmemk istiyor çok sıkılıyor ne yapabilirim bilmiyorum ya
(2,225 puan) tarafından
Eve sevdiği bı salıncak ya da kaydırak alsan belki öyle biraz rahat bırakır seni yada küçük leğene az su köy içine oyuncak köy islansada kızma iyice bir oynasın ben öyle anca biraz iş yapıyordum
0 oy
(7,994 puan) tarafından
Benimkide sürekli kafamın ustunde zıplamak istiyor.benimkidecok sıkılıyor ya
tarafından
Tek çocuk mu o da
(7,994 puan) tarafından
Aynen 19 aylık bide burayakar yağdı cikamiyoz dışarı
tarafından
Burada da yağmur yağıyor bizde çıkamıyoruz çocuklarda evde tek oldukları için sıkılıyor benimki resmen bana yapışmış bir şekilde
(7,994 puan) tarafından
Aynı valla ne yapacağımı şaşırıyorum bazen
0 oy
(128 puan) tarafından

Benim kızımda ayniydi 2 yaşına geldi hâlâ da aynı hatta beter oldu sendromla beraber.. evde is yapmama izin vermez gece bile wc giderken uyanir aglar surekli benimle oynamak istiyor gidip de oyuncak oynayım demez surekli sıkılıyor parka gidiyoruz gelmemiz olay oluyor eve girmiyor anneme kardesime gidiyorum ayni gelmemek için ağlıyor onlar geliyor gitmesin dye yaygara kopuyor hava güzelse kendimizi dışarı atıyoruz 2-3 saat gezdiriyorum sonra eline birsey alip öyle kandirip getiriyorum konu komşuya gidiyoruz yada evimize sürekli zorla misafir çağırıyoruz :Dsurekli sıkılıyor yaninda birini istiyor bu ara kardes fikrini gundeme getirdik artık çünkü gunden gune yaninda birini isteme olayi artmaya basladi

tarafından
Zorla misafire koptum  bizimkide aynı anlattıkların gibi yapıyor asansörde markette yolda çocuk görsün abi abla deyip peşinden gitmek istiyor kucağıma zor alıyorum misafir geldiğinde de gittikleri zaman onlarla birlikte gitmek için direk kapıya koşuyor ayakkabı giydirmem için ayak diyor sonra misafir gidiyor evde kıyamet kopuyor
(128 puan) tarafından
Valla öyle canim zorla misafir çağırıyoruz komşularım soguk yapılı bakıyorum kimseden ses yok kendimi kabul ettirmwk yerine ben onları çağırıyorum sirf kızım çocuklarla oynasın sıkılmasın dye :d geçen hafta anneme gittim gelmemek için agladi kaldik ertesi günü kızkardeşime dedim hazirlanin bizimle gidin uyuyunca geri gelin yoksa çok aglayacak krizlere girecek ne disarda susuyor ne de evde susuyor büyük olay çıkıyor
tarafından
Çok zor ya rabbim yardımcımız olsun belli bir yaştan sonra düzelir diye umuyorum
(128 puan) tarafından
Inşallah canim biz artik kardes istiyoruz yanina suan akli eriyor ve kuzenlerine özenerek bakıyor onlar küstügü zaman üzülüp benimle oynamıyorlar diyor hatta onlar vuracak olsa bile hemen barışıyor sırf arkadassiz kalmamak için oyuzden çocuğuma üzüldüm :D bi kardesi olsun bari dedim inşallah Rabbim tez vakitte nasip eder
tarafından
İnşallah canım rabbim isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim kide aynı bide şimdi tekrar dogurdun oda kolik yani evi b.k götürüyor napcam hiç bilmiyorum 
0 oy
(15,361 puan) tarafından
Evet benimki de böyle. Yanında birisini istiyor illa ki. Büyüdü şimdi az da olsa kendi kendine oyalanmaya başladı şükür. 2.5 yaşını gecti. Ama bunlar normal seyler
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimkide öyle her bebek öyledir aslında
0 oy
(279 puan) tarafından
Benim kızımda 18 aylik hiç durmuyor.Evdeki eşyaları taşıma huyu var .mutfaktakilerini oturma odasına.oyuncaklarini bulaşık makiansina.yemek masasından koltuğa atlıyor.Hep gözüm üstunde sesi çıkmayınca kesinlikle bir şey çeviriyor.sandalyeyi taşıyor  mutfak tezgahına orayı karıştırıyor Geçen patatesler sıkılmış diye koltuğa oturtmuş.Ama dışarıda nuru alem herkes ne kadar akıllı diyor.
tarafından
Yaa yerim ben onu küçük cadı bizimkide öyle sürekli bana yardım etmek istiyor cam vs silecegim zaman bezi istiyor veriyorum yere vurup cami siliyor falan o yüzden yardım etsin de istemiyorum n
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim geçiyor bu süreç buna inanıp sabrediyorum. Malesef bizde evde tekiz. Mama sandalyesine oturtup cizgifilm acip masaya koyuyorum yoksa wc hayal bana. Yemek yaparkende yine mama sandalyesine koyuyorum meyvesini cerezini yada atistirmaliklarini koyuyorum önüne. O esnada yemegi koyuyorum. 1 kere uyuyor onda da dinlenmeye zaman kalsin diye 
0 oy
(63 puan) tarafından
Ne zaman yoğunlaştı bu durum?1.5 yaşında anneye daha çok düşüyorlar zaten
tarafından
Bir aydır böyle ya
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Ayni biz babasi gelince melek oluyo tek basina gezer oynar benle tek kalinca tuvaletin kapisini yumruklar :D 14 aylik 
0 oy
tarafından
1 yaşında oğlum bende sizin gibiyim tuvalete bile gitsem ağlıyor sofrayı bile yerden kaldıramiyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ftm1907 (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tugba006 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.