0 oy
1,169 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşiniz evden sizi kırıp üzüp çıktıysa başına bir müsibet gelir sizi üzdüğü için :)

Mesela benimki kalbimi kırmıştı birgün sabah köpek kovalamış apartmana zor girmiş oda Sivas kangalı :D

Ölecektim diyor :D

21 Cevaplar

0 oy
(1,422 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Benimde boyle seyler gelio basima ve cok mutlu oluyorum mesela bn cikiyorum.dio tamm diorm tripli tripli hemn geri gelio ya arkadaslari olmuo ya basi agrio ohhh diorm icimden yalan degil :D ama en degisigi esim askerde hapishanede gorevliydi bi mahkumun basinda nobet tutuodu ve surekli bi hemsirede yanlarinda oluodu bn bunu duyunca cok kiskanmistim cok sinir olmustum Allahim insallah bisey olsunda bu duzen boyle gitmesn dedim esime Yillarca yogun bakimda yatan adam 1 gun sonra ölmustu asla oyle bsy olsn istemedm ama valla olmustu esimde sasirmisti sen nasil insansin dedi :P

tarafından
Kız adamı öldürdün kıskançlıktan nasıl güldüm ya :D
Haklısın valla bide asker iki kişi tekse üçüncü kişi şeytan olurmuş :p
(1,422 puan) tarafından
Valla bende sasirdim nasil icten istediysem artik :D
-Reklam-
+2 oy
(2,159 puan) tarafından
Bnim koca beni saçma sapan yere ağlatır domuz gibi hiç bişey olmaz 
tarafından
Oluyor dur canım o anlamıyordur
+1 oy
(295 puan) tarafından
Musibet gelmese de evden tartışmalı çıktığında gelince günüm çok kötü geçti hiç tat almadım der :)
tarafından
Evet çünkü melekler lanetlermiş attıgı her adımı
0 oy
(112 puan) tarafından
Ahahaha...Aynen benimde başıma geldi
tarafından
Geliyor canım illa bişey anlayan akıllanıyor anlamayan anlamıyor
(112 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle eşim başına birşey geldi mı anlatır bende hemen derim beni üzdün ya ondan uzun saclinin ahi alma bak işte derim dilim ah etmez ama bazen kalbimi kırdığı için kalbim ediyo demek ki
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Bizde genelde ben yapma dedigim halde bi iş yaoarsa eşim hep basina bsy gelir yaptigina pişman o yuzden her zaman der senin rızani almadan hic bi işe kalkışmam diye :)
tarafından
Kesinlikle eşten rızasız iş yapıldığında Allah musibet veriyor inan
(3,798 puan) tarafından
Öyle gercekten eşimde bunu anlamiş cok şükür :)
0 oy
tarafından

aaaa aaa:D:D:D kız ne yapayım sivasa mi taşınayım :D:D:D:D

benimki de kafasını sivri yere vurmuş şişmişti dün gösterdi ama yinede akıllanmıyor aynı tas aynı hamam 

tarafından
Kız Bi ısırsa adamın kolunu koparır :D

Evet anlamayan var maalesef :)
tarafından
aaa tesadüfün bu kadarı olur kız eşimi de kopek kovalamış  demin aradı ne yapiyosunuz diye ise giderken sabah 5tane köpek pesine vermiş ama yakalayamamislar allah dan motorla gidiyo kizz
tarafından
Yaaa Serçe boş konuşmaz şahit geldi :D
tarafından
valla yemin ederim ki yok böyle bişey ya nasıl içimden geçirdiysem artık meğer sabah da onu kovalamışlar:)))
0 oy
(352 puan) tarafından
Hahahhh ne güldüm yaa aynısı benimkinin başına da gelmistii kapıyı acamamis korkudan elini cizdirmis :))))
tarafından
Aynen höt höt demiş kaçmış ama kaçmasa amel defteri kapanacaktı :D
(352 puan) tarafından
Aagshshsbs iyi olmuş hak getire:DD
0 oy
tarafından
Bizimkinin başına daha evden çıkmadan geliyor bişeyler. Ya ayağını yada kafasını biryere çarpar. 
tarafından
Anlasaydın bari niye oldugunu ☺️
tarafından
Anlar canım, birdaha senin canını sıkmayacağım hep ve  zararlı çıkıyorum diyor. :)
tarafından
Çünkü anayız biz ana :D
tarafından
Anne oldukran sonra eşime karşı en sık kurduğum cümle bu . Anayım be  ana ;)
tarafından
Söylemeyin ce anlamıyorlar kuzum :D
0 oy
tarafından

Geçen günde biz az takistik dün işten gelmiş diyo mahkumun biri daldı bana baksana boğazıma dedi :)) gölgesinden anladım saldıracak diye hemen hamle yaptım aşkım diyo :)

Bende iyi yapmışsın aklin geldi mi başına dedim :)

tarafından
seninki baya Bayaa şiddete maruz kalmış nasıl bir beddua ettin kız :D
tarafından
Beddua dilimde olmaz kız :)
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Benimkide su dolu çukura düştü  bi guldum. Beni çok kırmıştı :D:Dohhh

tarafından
Oo en çaresizi etrafta gülende olduysa tamam daha bin sene sana dokunmaz anladıysa eğer :D
(3,532 puan) tarafından
Azcık kaldı:) canı bi kuyu daha istiyo:))))
tarafından
Dikkat etsene bakalım bu sefer nereye düşecek kız aa logar kapagı açık olan Bi yere düşmesin :D
0 oy
tarafından

Ahahahaa aynısı oldu pantolonunu yırtmış köpekler :)

tarafından
Amannn :))) biyerleri kalkmasın kız sonra :))) neyse dur akşama bişeyler hazırlıyım ben ona :)
tarafından
Kalkmaz canım adam ince ruhlu ruhuna dokun :D
tarafından
Tamam tamam akşama kadar yolu var :) hallederiz bişeyler :)
tarafından
Kız sen ne zor ikna oluyorsun bide beni yordun zor kadın :D
tarafından
Eşim de öyle diyor ulaşılmaz zor kadınsın zekisin ama bazen yoruyosun diyo
Ama kazanan galip gelen kim tabikide bennn
Eşim çok anlayışlı birisi yardım sever ama ben çok katı kurallı biriyim ama sadece eşime böyleyim
Hakkını helal et :) kuzumm
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Haha benim esimde tartistigimiz zmanlar evde sinirli cikior ve haliyle sinirli sinirli calisior o gun mutlaka basina birsey gelior ama haksiz yere ona kizdigim zman aninda bana birsey oluor karsilikli bizimkisi:D

tarafından
Valla aynen canım ben hiç kötü bişey yapmamda olduda minik bişey yaptım burnumdan geliyor haklısın valla :D
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Gitme dediğim bhir yere gitti ailesiyle çok sinir oldum neyse gece geldi hiç konusmadim gerçekten kırılmıştım sabaha karşı bı baktim öğürme geliyor sabaha kadar kusmus sabah diyo büyü mü yaptın bu daha bişey değil dedim ayağını denk al :D

tarafından
Vallahi oluyor ya resmen Allah cezalandırıyor ben buna çok inanıyorum da ayagını denk al demeseydin başına bişey gelse senden bilir kız :D
(3,446 puan) tarafından
Bilsin korku iyidir :D
tarafından
Kız yoksa adamı hamile mı bıraktın:D :D
0 oy
tarafından
Ay benim eşimin de başına gelmişti bi kere. Bi ara eve çok geç geliyo diye kavga ediyoduk hep sonra eve gelirken köpek kovalamış ben de yeseydi seni dedim :D bi kere de yine çok geç geliyo diye kavga ettik eve gelirken önünü mafya kılıklı adamlar kesip silah çekmişler ara sokakta motorla kaçmış bu sefer gelip bana anlatmadı sonrasında öğrendim çok korkmuştum
tarafından
Vallahi ben bile korktum en azından aklını başına almıştır :)
tarafından
Aynen bi daha geç gelemedi o günden sonra :D
tarafından
Allahu Ekber :D tüylerim kalktı :D
tarafından
Ben de dedim seni vurmadıklarına şükret beni üzüp çıkarsan eve böyle geç gelirsen başına her şey gelir. Tabi çok korktum ama belli etmedim :D
0 oy
tarafından
:) oh olsun diyeydin 
tarafından
İçimden dedim ama o anlamış zaten :D
tarafından
gulmussundur :))
tarafından
Valla güldüm kız
tarafından
gulunecek gibi ama :)
tarafından
Evet canım =)
0 oy
tarafından
Herkes çektirdiğini çeker kuzim bu dünyada kimse yaptığı ile yanında kalmaz 
tarafından
Hemde asla canım benim Kimsen yoksa Allah vardır onun herşeye gücü yeter kendini göstermez ama hayvanlarını insanları sebep gösterir elhamdülillah ❤️
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Iyi olmuş üzmesin hic bir erkek karısını 
tarafından
Aynen üzen üzülür değil mi
(5,938 puan) tarafından
Tabiki üzülür benim komşum eşinden çok çekti kadını kaç kere dövdü adam hee kadin a kötülük yaptığında ya parasını çaldırdı ya kaza yaptı ya sokakta kavgaya karışıp bıçaklandı şimdi karısının agzina bakiyor bin pişman adam
tarafından
Allahın adaleti büyük canım ❤️
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Evet evet o bizdede oluyor :)
tarafından
Olmasa olmaz canım =)
0 oy
tarafından

Ayyy evet gerçekten öyle he. Bi ara eşimle kavga ettik çok pis sabaha kadar ağladım sabah işe giderken kaza yapmıştı allahım bidaha göstermesin. O günden sonra da kavgamız olmadı zaten korkuyor benle kavga etmeye :D

tarafından
Hayatında dönüm noktan desene her şerde bir hayır vardır demek ki :D
0 oy
(2,928 puan) tarafından

Yaa varya dışarıda değil de binmki aanindaa işleyenlerden :D

Bana şaka amaclı bilr vurduğunda eli de ağırdır canımı yaktın derim aradan saniyeler geçer ya elini kolunu bi yere vurur ya düşer bisey olur yanii:D

Artık alıştık böyle olmasına bende diyorum gördünmü kadına el kalkmaz bikeresinde şaka amaclı bana vurmaya geliyordu ayağından hali bi kaydı 185 yere uzandı çok güldüm anlatamam bu arada gerçekten 185  boyu düşmesi de haliyle cok ses getirdi hahaha

tarafından
Senden korkulur benimki bu kadar sık olmuyordu üç harfliler de adamların mı var kız :D

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 356 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 540 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 480 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Demet1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 563 göst.