0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar ben bir bucuk yıllık evliyim, esim de asker. Ben sağlıkcıyım ekstra bi bölüm daha okudum ikisinden de atanma ihtimalim var bu sene icinde. Allah bilir tabi nasipten öte yol yok ama evlenmeden önce cok uğrastım atanmak icin olmadı. Evlendim sonra. Ben çocukları cok seviyorum cocuk sahibi olmak da cok istiyorum ama bi yanım diyo ki atan gez dolas maasını ye kocanla bi yanım da diyo ki atama bekleye bekleye yaşlanıyosun (29 olcam bu yıl) cocuğu yap gitsin. Cocuklu arkadaslarımdan tavsiye almak istiyorum :) o kadar kararsızım ki cocuğun sorumlulukları da gözümü korkutmuyo değil

23 Cevaplar

0 oy
(229 puan) tarafından
Valla atanma ihtimalin varsa mutlaka atan sonra çocuk mesleğinde varmış bu yıl atama çok zaten 
-Reklam-
0 oy
(1,513 puan) tarafından
Merhaba canim senin bölümünun atanma ihtimali varmış ben Türk dili ve edebiyatı mezunuyum. Kpss den huc umudum yok olmadida zaten kizimi doğurdum. 22 aylik suan. 2. Üniversite ye basvurmayi düşünüyorum post acacam bende fikir almak için. Auzef e basvuru yapmayı düşünüyorum. Ama inan cocukla daha zor ihtimalin varsa eğer cabala kendine bu sansi ver bende 95 doğumluyum canim cocuk olur illaki. Bence calis dene derim
0 oy
(3,614 puan) tarafından
Ben çalışıyordum  kadrolu  meslek evlendim çocuğum olacak istifa ettim  eşimde  zaten  çalışmamı  istemedi   zaten  ev  iş çocuk yoracaktı bu sekil daha iyi oldu benim icin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 161 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 328 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 317 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu

385,215 soru

11,519,924 cevap

35,181 kullanıcı

...