0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Merhabalar arkadaşlar ben eşimle iyi kötü herşeyi paylaşırım ama o bana hiç birşey söylemez annesiyle babasıyla konuştuğunu bişiy olduğunu aldığını verdiğini benim de moralim bozuluyor bazen bundan sonra bende paylaşmıycam söylemiycem diyorum ama yine paylaşıyorum :(

28 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Biryeri bile acısa söylüyo. Bana
(1 puan) tarafından
Ne güzel Allah'ım bozmasın inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Genelde anlatır herşeyi. Bazen işle ilgili soru sorarım toplantıda ne konuştunuz diye bilmen gereken bisey olsa senide toplantıya çağırırdım der susarım  :) 
(1 puan) tarafından
Ben tek tek sorarım bazı sorularıma cevap verir bazılarına vermez ama ben o sormadan anlatırım Allah'ım aranızı bozmasın inşallah ❤️
0 oy
(1,810 puan) tarafından
Benimki paylaşır ama ben sora sora muhabbet aça aça alıştırdım iyice yoksa ilk zamanlar anlatmazdı.. sonra dan başına kalkıyorsan yada tepki veriyorsan anlatmak istemez erkekler. Ama akıl vermeden fazla tepki vermeden dinlersen arkadaşı gibi hissederse seni öyle anlatmaya başlar
(1 puan) tarafından
Tepki verilicek bisiyse istemez istemez veririm ama anlam veremiyorum ben hemen herşeyi anlatırım gün içerisinde yaşadıklarımı falan ama sora sora anca anlatır o bana Allah'ım aranızı bozmasın inşallah ♥️
0 oy
tarafından

Herşeyi anlatır konuşur konuşur dinlerim bazen benle hıc alakası olmayan seylerı dinlerim :D sınra döner başını da agrıttım der bende agrıtta sen agrıt aşkım derım.. bu ınsanın yapısı ile alakası canım ya nasıl kı sen anlatmadan duramıyosan oda gayet normal bı sekılde anlatmadan duruyor 

tarafından
Amın kuzum kımsenın huzurunu bozmasın rabbim birlik dirlik versın..
bende anlatırım duramam valla çatlarım :D
(1 puan) tarafından
Benim oğlum var 2 gün sonra 1 yaşında olucak evde yanlızız  dışarı da çıkmıyorum eşimle çıkar eşimle gelirim öyle oluncada kimseyi de görmüyorum ister istemez o gelince onunla herşeyi paylaşmak istiyorum  
Amin inşallah  Allah'ım ayaklarına taş gözlerine yaş değirmesin inşallah
tarafından
amın canım dısarı neden cıkamıyosun benımde bır ogluşum var 4 bucuk yasında
(1 puan) tarafından
Eşim yanlız çıkmamı pek istemez o yüzden Allah'ım bağışlasın inşallah evladınız karşısına güzel insanlar çıkarsın inşallah ❤️
tarafından
Anladım canım zamanla alıştır ama esını buna artık bebegıne var 1 yasında ustelık onu alıp cıkıp gezmek tozmak senınde hakkın zamanla bı seylerın oturması lazım kocaman ınsansın sonucta.. amın Allah hepimizi ıyı insanlarla karsılastırsın :)
0 oy
(441 puan) tarafından
Birbirimize her seyi anlatırız. Üniversiteden beri arkadaş olunca aynı zamanda birbirimizin kankasiyiz da. Ama kimisi var anlatmaz mesela benim babam anneme hiç bir şeyi anlatmazdı.
(1 puan) tarafından
2016 sonundan itibaren beraberiz 2 yıl oldu evliyiz bizde ben ona herşeyi anlatırım ama o bana anlatmaz bazen sora sora anlatırırım bazen cavap bile vermez sorduklarıma maşallah Allah'ım aranızı bozmasın inşallah ❤️
(441 puan) tarafından
Amin canım sizinde❤️ ama bence bu yapı meselesi kimisi sevmiyor anlatmayi
0 oy
tarafından
Hastalarda bir yeri agirrsa der oda ilgi ister ondan onun harici hiç birşey demez birşey yapsa bile herkesten duyarım kaynanam pederden yani
(1 puan) tarafından
Aynılar o zaman diyebilirim  ister istemez bozuluyorum bende
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Paylaşır.    
(1 puan) tarafından
Maşallah Allah aranızı bozmasın inşallah ♥️
(1,753 puan) tarafından
Allah razı olsun canım cümlemizin inşallah. Sıkma canını bazı insanlar konuşmaz sevmez. Benim babam da öyledir iyi kötü asla anlatmaz konuşmaz. Annem duyunca aaa bana demedin der.
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Herseyini anlatır iyi kötü aklina ne geliyosa
(1 puan) tarafından
Maşallah Allah'ım aranızı bozmasın inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Sende anlatma 
(1 puan) tarafından
Doğru söylüyosun
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Benimde pek paylaşmaz birseyi 
(1 puan) tarafından
Sağlık olsun
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Kizacagimi bile bile anlatır kızınca daha çok kızar ama yinede anlatır herşeyi sjsjjs
(1 puan) tarafından
Maşallah maşallah Allah'ım aranızı bozmasın inşallah ☺️
(4,661 puan) tarafından
Amin inşallah seninkide bir gün anlatmaya başlar inşallah
0 oy
(115 puan) tarafından
Ailesi dışında her şeyi anlatır konu onlara gelince tam bir sır küpü hiçbir şey paylaşmaz bsy sorarım mesela ailesi ile ilgili bilmiyorum hatırlamıyorum benim haberim yok vs vs gecistirir ve saklar her şeyi bu durum aşırı sinirimi bozuyor 1 yıla yakındır zaten ailesi ile görüşmüyorum ama bu durum ta sevgili olduğumuz zamandan beri böyle ki 7 yıl sevgili kaldık.. 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Herşeyi  paylaşır ama bazen sinirlenince yüzüne çarpıyorum fazla anlatmıyor;)) 
0 oy
(517 puan) tarafından
Ya şöyle işiyle ilgili bişey anlatmaz pek zaten işini de sevmediği için ama atıyorum işteyken araba yıkadım bugün ya da köpek sevdim falan diye anlatır aile konularını çoğunlukla kendisi anlatmak ister sevmediği kişiler hakkında konuşmayı pek sevmez ben sorarsam söyler kalbi ailesine kırıldiysa da anlatmaz ben sorarsam söyler onun dışında duygularını anlatmaz da şöyle düşünüyorum ilerde böyle olsa ya da böyle yapicam vs der yani 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Anlatır bende anlatırım herşeyimi dertlesiriz aglasiriz 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Noktasından virgüle herşyi anlatır aynı şeklde bende söylerim 
0 oy
tarafından
Benim eşim attığı her adımı söyler herşeyi paylaşır danışır bunu yapimmi gidimmi alimmi sürekli irtibat halindedir olması gerekende budur bence
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bizde öyle canim
0 oy
(20 puan) tarafından
Ben ilk zamanlar sizin gibi paylaşımcı olmayı çok istedim.. ama adam odun gibi. Eve geldiğinde nasılsın, iyi misin günün  nasil geçti  ? Diye sorardım. Bana sanane sana hesap mı verecem  ? Derdi. Bende yemin ettim artık birsey sormuyorum. Ve asla ailemden birsey anlatmıyorum. Ailesi ile 4 seneye yakındır görüşmüyorum. Zaten sebebide kocam. Mesela geçen eltimin çocuğu olmuş. Kızıma söyledi. Bana duyuryor. Zahmet etti. Hiç soyelemse daha iyiydi. Benimde babamın kaburglari.kirildi söylemedim. Söylemiyorum i çok kırgınım ben ona. İşine gelince iş yerindeki arkadaşları ile çok güzel muhattap oluyor. Adam hoşlanmadığı kişi ile iletişim kurmuyor. Ben niye kurayım ? Ben kendim çalışıyorum. Zaten çok konuşuyorum. Hiç ihtiyaç duymuyorum artık. Kendimde iyice içime kapandım. Çoğu insandan uzaklaştım. Derdini anlattığın kişi, gün gelince çok kötü bir şekilde bunu kullanarak senin yüzüne vuruyor. Böyle platformlarda dertlesiyorumm. Bana çok iyi geliyor. He bizim ilişkimiz normal mi ? Tabi ki değil! Ama yapacak birsey yok. Zorla kimseyi düzeltemiyor insan. Ben artık elmanın çürük kısmını kesip, geri kalan iyi kısmı ile ilgileniyorum. Sana tavsiyem çokta zorlama !
0 oy
(76 puan) tarafından
Benim eşim de herşeyi paylaşır. Fikir alır. Banka hesapları falan herşey bende de var

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 876 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 433 göst.
17 Aralık 2020 Aile kategorisinde Gizli (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 378 göst.