0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (3,813 puan) tarafından
Eşim varken yemek yapmaya ble üşeniyorum vardiyası dönjnce 10 gun gunduzleei evde oluyor. Misal dün yemegi ble dışardan söyleyelim dedim tek aksatöadıgım sey kızıma yemek yedırmek. Bugun de gunduze gectı meseöa sabah gitti akşam geldı. Evimi temizledm süpürdüm sildim toz aldım çamaşırları yıkadım serdim yemekleri yaptım. Kızımı yıkadım oyun ble oynadık. Eşim varken nıye böyle oluyo sanki vakit hızlı geciyo eşim varken :) 

22 Cevaplar

+3 oy
(3,447 puan) tarafından
Koca evdeyken iş yapilmaz bu yazili olmayan bir kanundur turk kadinlarinin geneli boyledir yani :) 
(3,813 puan) tarafından
Ben bilmiyordum yenni öğrendim :Dd
(48,498 puan) tarafından
gercekten oyle adamın bisey yaptigi yok kosesinde yatıp duruyo ama o evdeyken de isler birikiyo ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende oyleyim kahvalti bulasiklarini bile kaldirasim gelmiyo oturup durasim geliyo kocisimle :)) 
(3,813 puan) tarafından
Dimi ya :) haftada bır izinse sorun olmaz da 10 gun olunca tembellik alıskanlık oluyo :)
(1,022 puan) tarafından
Evet baya cokmus :)
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Eşim varken tüm seksi olabilme gayretimi ortaya seriyorum :) nerde nasıl yakalasam, nasıl sıkıştırsam diyorum :)  ev işi kolay iş :) ben neden böyleyim m ki ya
(83 puan) tarafından
Birisi sanki beni anlatmış :D bayılırım uğraşmaya elim ayağım hiç durmaz :))
tarafından
Kadddınnn gorsun gozunuz be :D ben oglene dogru yuzumu yıkayabıldıgım ıcın shdhdhd
(3,813 puan) tarafından
Hahahh ben öğlen yanına yatmaya korkuyorum adamın aklıma gelcek dıye :Dd
(83 puan) tarafından
Canını yerim teşekkür ederim kuzum :D yeni doğum yaptım ondan uyku falan yok bende maalesef
(83 puan) tarafından
Ahahah :DD siz beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün inşaallah:))
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bende öyleyim kahvaltı yapıp bulaşıkları tezgahın üstünde bırakıyorum ♥
(3,813 puan) tarafından
Aynen valla kahvaltı sofrasından kalkasım bıle gelmıyor :)
0 oy
(732 puan) tarafından
Evet ya neden acaba ☺️
(3,813 puan) tarafından
Sanırım beraber vakit gecırmwyw doyamıyoruz :) ya da onlar yatarken iş yapmak zoe geliyo :D
0 oy
tarafından
Ay bende de aynı öyle oluyor ya hiç birşey yapasim gelmiyor oturuyorum nezmzn çıkıyorsa ozman kalkıp yapıyorum 
(3,813 puan) tarafından
Aynen aynen hamıleym bi de eşim diyor bana naz yapıyon demek ki :) agrım var gercekten ama bi şekilde yapıyorum o yokken
0 oy
(68 puan) tarafından

Bende aynıyım özelikle vardiyalı çalıştığı için hiç birşey yapmıom kolum bile kalkmıyor kiizm eşim ben uyuuoz :D

(3,813 puan) tarafından
Aynen eşim yokkwn. Kızımı uyutuo işe koyuluyorum eşim varken ben de yanına kırılıyorum :))
(68 puan) tarafından
Bende öyle canım içimden açıkçası gelmiyor o yokken herşeyi yapıyım basen diyorum evden git diye hiç birşey yapamıyorum ve kendisine evde olunca hiç Bir is yaptırmaz,:):)
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Bugünde bende kahvatı yapmak  istemdim sipariş verdi eşim
(3,813 puan) tarafından
Aradaysa güzel :)
(7,358 puan) tarafından
Aynen çanım arada hep olsa batarız ヾ(^-^)ノ
0 oy
(978 puan) tarafından
Bende esim yokken yapmayi seviyorum diye kendimi degisik saniyodum meger cok varmis:) o bilgisayarinda oturuyo ben elimi bile kipirdatmak istemiyorum o olmayinca temizlik yaparim camasir katlar carsaf degistiririm.cok ayri gezen bi cift degiliz gece gunduz yanyanayiz biraz zorlaniyorum o yuzden.hamile kalmadan once adet gunlerimde evde kaliyodum dukkana gitmiyodum evi kaldirip siliyodum sarma hazirliyodum falan simdi gebeyim hic evde birakmiyo bi pazar evdeyiz ondada anca yatip yuvarlaniyorum zaten.mesela simdi arkadasi cagirdi bi gidip gelcek bende kalktim evi temizliycem :D
(3,813 puan) tarafından
Herkes aynıymış valla neyseki calısmak diye bişey var :]D
0 oy
tarafından
Ayy bende öyleyim. Ayağını burktu 2 haftadır raporluydu. Doğru düzgün temizlik yapasim bile gelmedi.

Normalde kızımla sabah erken uyandigimiz için kahvaltımızı da erken yapıyoruz hemen sonra temizliğe giriisyorum. Eşim gelene kadar hepsini halledeyim diyorum.

Eşim evde olunca nasılsa evde şu zaman yaparım diye hep savsakladim
(3,813 puan) tarafından
Dimi bu da olabilir sebep işten gekecegı zaman gelınce rahat olalım dıye bitiriyoruz :)
tarafından
Belkide :))
0 oy
(397 puan) tarafından

Bı bnmiyim böyle diye düşünüyorkene iyi oldu tek değilmişim ..:D

O evdeyken pek bişey yapamıyorum sonra da bna sen ne yapiyon ki der adam normalde de boş durduğumu zamnedecek:D

(3,813 puan) tarafından
Aynen ya bugun de dıyor kıyamam sen bana yemek felan mı yaptın :D
(397 puan) tarafından
Beklentiye girmiyorlar enwzindan oda iyi :D
(3,813 puan) tarafından
Hamıle olmasam çok sey bekler de bıraz da hamılelık agrılaeı bahanem oluyo :)
(397 puan) tarafından
En azından senin bahanen var
0 oy
(3,236 puan) tarafından
Benzeri evet. Eşim evde olunca sürekli yanında oturasım var. O evde olmayınca çok sıkılıyorum çünki
(3,813 puan) tarafından
Çocuktan önxe ben de sıkılıyodum şimdi nasıl akşam oluyır anlamıyorum
0 oy
tarafından
Ben eşim varken aynen söyleyim 

Hani şu yavru fok balıkları varya annelerinin sağında solunda üstünde sürekli ona yanaşıp sataşAn eşimde istifini hiç bozmayan :D rahat vermiyorum isim gücüm onunla ugrasmak 
(3,813 puan) tarafından
:Dd ben uzaktan satasıyorum ya
tarafından
Yok valla ben baya baya rahat vermem :D
0 oy
(5,575 puan) tarafından
evet ya adam sen hep böyle misin diyor gelde inandır gözü ile gördüğüne mi inansın bana mı :-):-)
(3,813 puan) tarafından
Hahahh sen de sen varken kopamıyorum sendwn de :)
(5,575 puan) tarafından
demez miyim diyorum da ne kadar inandırabilir sem artık :-):-)
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Bu ben o yokken elimden geleni yaparım varken saatlerce oturalım öyle bir havadayım varsın yoksun keyif yapalım kafasındayım :)
(7,444 puan) tarafından
Valla iki çocuk var biri 20 aylık biri 2 aylık temizlik işine elimi sürmem sürdürmez düzen konusunda da öyle benden çok çok daha iyi ve hızlı yapar sen dinlen hayatım zaten yoruluyorsun der çocuklar yokkende ikimiz çalışıyorduk ikimiz yapıyorduk işleri ama yine çoğunu çaktırmadan kendi üstüne alırdı  sözde iş bölümü yapardık :) ben günlük işleri yaparım mutfağı toplu tutmaya çalışırım çamaşırları vs hallederim o kadar
(3,813 puan) tarafından
O iyiymiş ya benım eşim sen yorulma yapma yemek felan ugrasma der ama kendı de yardımcı olmaz sağ olsun :) cayını alsa şükrederm
(7,444 puan) tarafından
Çok şükür canım daha önce yalnız yaşadığı için yemek vs işlerinde de iyidir ben yardımcı yemek yaparım konu et tavuk vs ise ana yemeği eşim yapar mesela sebze bende et tavuk onda :))  valla ne diyim ki alışkanlık ve yapı meselesi sanırım
(3,813 puan) tarafından
Sadece yapı bence yokaa benımki de 3 sene tsk yasamıs :Dd
(7,444 puan) tarafından
O zaman evet yapı :))
0 oy
(12,775 puan) tarafından
Evet iki sebebi var bazen oturalım işleri sonra yapalım keyif yapalım diye eşim aklımı çeliyor bazen de o niye benim gibi iş görmüyor deyip ona sinir olup yapmıyorum ama o işte iken  her şeye zaman yetirebiliyorum 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Gece vardiyasına geçtiği zamn bnm için zor oluyor ev işi çocuk adam uyumak dinlenmek istiyor haliyle gürültü olunca uykusuz oluyor iş yapmasam bile o gün mutlaka yemeğim hazır olur akşam aç gitmesin diye 
(3,813 puan) tarafından
Yapmak istiyor yabi senın canın :)
(2,804 puan) tarafından
Temizlik faln yapamıyorum ses olmasın diye ama yemeği yapıyorm mecbur yoksa aç kalıcaz her zmn dışarıdan yenmiyor :))
(3,813 puan) tarafından
Yok ccanm yemek mecbur yapılıyor kocayı gectm cpcuk var :) tabı her gun yenmez de insan üşeniyor istemeye istemeye yapıyo
(2,804 puan) tarafından
Valla o his genelde menü yok ken çok oluyor bnde bugun ne pişisem sorunu bide çocukta aynısından yesin ayrı olmasın diye kafayı çok yoruyorm :))
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Aksine Ben kadar iş varsa yapıyorum :))
(3,813 puan) tarafından
İlk farklı cevap :) nedendir acaba
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aha bi ben daha kiz adama sen varken öyle yapcam böyle yapcam diyorum ana adam evde olunca bir zor geliyor bana masayı toplamak istemiyorum valla :)
(3,813 puan) tarafından
Evet ya bı de o da aman dur sonea yaparsım dıyo yardım etcek gıbı sonra bıze kalıyo:))
(4,061 puan) tarafından
He aynı laf sonra bende aman toplarım diyorum hopala akşam oluyor ev hala curcuna :) ama valla hep çalıştıkları için galibaa bulunca dibinden gidesim gelmiyor 5 dk dk dır gibi;)
(3,813 puan) tarafından
Yok kızz hep calısmıyor ki 12 saat calısıyor 36 saat evde tek pazar olsa cok doğal :)
(4,061 puan) tarafından
Hhay benim sadece hafta sonu evde ya 8 5 çalışıyor ama işte :)
0 oy
(672 puan) tarafından
Ben pazar günleri aynı öyleyim evi bile toplamıyorum canım istemiyor eşim Bi yere giderse evi temizlerim hemen açılırım :) 
(3,813 puan) tarafından
Twk pazar olunca göze batmaz ama benımki 10 hun boyunca 12 saat calısıp 36 saat evde oluyo :)
(672 puan) tarafından
Bnce erkek evdeyken ev işi yapılmıyor sürekli benimki bişey der

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 731 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 348 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 825 göst.
0 oy