+1 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (8,980 puan) tarafından

Kardan yollar kapalı diye 2 gündür evde hafta içimi sonu.mu belli değil daha bu saat oldu kahvaltı masası ortada oturuduk çay keyfi sohbet muhabbet derken öğlen olmuş. Normalde bu saatte evimi temizlemiş olurum oğlumu uyutur çorbasını yaparım. Şimdi arabayı çalıştırmak için dışarı çıktı bende masayı toplayip ortalığı topla derken akşam yemeği koymam gerekcek Niye bu adam evdeyken böle oluyor :D benim sana bir engelim Yok diyo ama bütün düzen şaşıyo :D oğlum bile babası evdeyken 10 a kadar uyudu sabahın 7 sinde uyanan bebe 10 a kadar uyuyo :D adam beni hergun böle sancak:D:D

26 Cevaplar

0 oy
(3,462 puan) tarafından

Evden kovuyorum yoksa iş bitmiyo:D

(8,980 puan) tarafından
Kız dışarda bı metre kar var nere kovam herifi
(3,462 puan) tarafından
Bizim burda yok :))
(8,980 puan) tarafından
Yıllar sonra İstanbul kar gördü 10 yıl yeter bize bu kar 3 gündür yollar kapalı:D 35 haftalık hamileyim herkes beni ariyo sakın doğurma yollar kapalı diye :D erken doğum riskim var
(3,462 puan) tarafından
Sende dikkat et sona yaklasmissin :)
-Reklam-
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Hemde nasıl  hiçbir şey yapamıyorum çocukla bile bütün evin işini yapıyorum ama eşim olunca aksıyor nedenini çözemedim :)
(8,980 puan) tarafından
Hihihi valla bende öyle :D bide adam bana yardımcı oluyo yani :D
0 oy
tarafından
Boşver en iyisini yapıyorsun :) sömestr tatili eşim 15 gün boyunca evde valla doğru düzgün iş yapmıyorum, aslında çocukta uyudu eşimde uyuyor yapsam yaparım şimdi de yapasım yok :) 
tarafından
Küçük mü daha ne kadarlık bebiş :) benim kilom yok kilonun nevardıacabası var öyle diyeyim :)
tarafından
Yiaa ne kadar da düşünceli biri :)
(4,391 puan) tarafından
4 buçuk aylığız teyzesi:)) tamam kulağıma soylersin biara lskdkd;D
tarafından
Yaa maşallah kuzuya :) alsjs bir ara inşallah
(4,391 puan) tarafından
anlaştık;D tşk ecmain
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Maalesef benimde eşim evdeyken işi bırakiom yapmiom '((
0 oy
tarafından
Aynen bizde oyleyiz..
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Öyle oluyor canım çünlü eşinle vakit geçirmek istiyorsun. İş yapasın gelmiyor. Bende öyleyim 
(8,980 puan) tarafından
Bende bir tek ben mi öyleyim diyodum valla :D adama diyom ben sana engel olmuyom ki diyo :D
0 oy
tarafından
Yalnız değilmişim Allah'ım çok şükür :)) bi kahvaltıyla kalıyorum yatakları bile toplamak gelmiyor içimden 
(8,980 puan) tarafından
Neyse ki bende yanlız değilmişim :D Allah'tan yatakları hemen uyanınca topluyom :D
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Asla masayı ortada bırakmam eşimde bırakmaz yer yemez toplarız çayı öyle içeriz sonra birlikte vakit geçiririz
(8,980 puan) tarafından
Masayı kaldırmaya kalksam hızımı.alamam eve girisirim :D
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Eşim evdeyken pek uğraşmıyorum evle 
0 oy
tarafından
Sohbet muhabbet ederken o sırada evimi toplar işimi hallederim yani çok da bir iş aksaması yaşamam :) hem konuşuyorum hem işimi yaparım
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Beni anlatmışsın
0 oy
(651 puan) tarafından
Bende bı ben öyleyim sanıyodum. Eşim evdeyken hiç yapasim gelmiyo eşimde hergun öyle olduğumu saniyo hayat sana güzel diyo bide :)
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Eşim pandemi başladığından beri evden çalışyo ben ölemmi. Sabah kahvaltı öğlen 1 de yemek akşam yine yemek üç öğün aksatmıyo adam ömrüm yemek yapmakla geçti.
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Herkesin ki böyledir diye düşünüyorum benimde öyle çünkü eşim evde olunca keyifleniyorm ama hep yanında olmak istiyorum:D

0 oy
(1,493 puan) tarafından
Vala erkekgin evde olmasını sevmiyorum hem islerim aksiyo hemde çocukların huyu degisiyo babasını istiyo bu Sabah işe gitti eşim oğlum kapıya gitmiş baba gel diye agliyo :-)
0 oy
(494 puan) tarafından
Bizim isden doleyi mecburen 15 gun gunduz hep evde is kaliyor 3 4 kadar yatak ortada uyanmasin diye sessiz olmak vs hic bi ses yapamiyoz senin yine kardan doleyi gecici bnm hp bole ya evim sobali olunca da sade bi oda
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hayır, her işimi yapıyorum. Sonra da oturup kocamla vakit geçiriyorum.
0 oy
(173 puan) tarafından
Ayyy benim de öyle gerçekten kardan dolayi gidemedi işe gitmemesi güzel ama işler bayağı aksıyo :))
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Değişmiyor hiç yine aynı sadece bazı günler kahvaltı geç yapıyoruz :) 
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Vala bende öyle haftasonu oldumu bütun isleri m kaliyo oyle hafta içi evim tertem8z toplu düzenli ama hafta sonu zanedersin evde savaşçikmiş anlamadım bemde bu sorun sadece bende vardır diyorum neyseki bentek öyle deyilmişim

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 825 göst.
0 oy
22 cevap 473 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bidahanne (3,814 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 733 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 322 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (711 puan) tarafından soruldu