0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimde bende çalışıyoruz neyse kredi borçlarımı var bu ay dedimki eşime 2 bin ben sana vereceğim ama fazladan faturalar çıktı 2 bin ortak eve ait ona verdim elimde para kalmadı.2 gündür eşim burnumdan getiriyor küfür kıyamet 2 bin istiyo yok diyorum hala direniyor.en son sinirlendim adam olan adam karısından para istemez elindekini zaten verdim hem ev hem iş hem çocuk bakıyorum yetmiyor daha elimde olmayanda gözün adam olsaydın Evimde otursaydim doyurabilseydin dedim sinirle ama hala para diyor çok sinirlendim bıktım artık 

12 Cevaplar

+1 oy
(6,200 puan) tarafından
Şaka misiniz acaba yorumlara baktım da iki kişide ohhh demiş evlilik bu değil bacım onun yaptigida doğru degil senin yaptığında doğru degil çok ağır konusmussun bende erkek olsam bosarim valla 
(6,164 puan) tarafından
Aynen öyle derler:))
(3,037 puan) tarafından
Eşim benden olmayan parayı istese ben daha ağır konuşurdum. Hayır ne bekliyorsunuz bu kadınlardan peygamber sabrı mı anlamıyorum. Ayrıca para para diye diye bir insanın kadın olsun erkek olsun bu kadar yakasına yapışılmaz.
tarafından
Yani yine kadın suçlu adam olmayan parayı istiyor bu bosarim diuo ya
(8,778 puan) tarafından
Umarım ve inşallah yorumu yazan kişi kendini yanlış ifade etmiştir diye ummak istiyorum yoksa Bi kadın düşmanı daha listemize gircek
(1,842 puan) tarafından
Onun yaptığı da doğru değil seninki de diyorsun sonra da ben olsam boşardım diyorsun.  Iyi ki sen değilmişsin. Aynısını sizin eşiniz yapsa boşa beni mi diyeceksiniz?
-Reklam-
0 oy
(397 puan) tarafından

Ne güzel demişsin oggggg:D

tarafından
Ciddi mi ya ben ağır mı konuştum diye düşünürken
(397 puan) tarafından
Ne bilim para para diye tuturmus oda anlayışlı olaymış
tarafından
İşte olmayan şeyi nasıl vereceksem.elimde olup vermesem tamam ama hesabımı açıp gösterdim hala para diyo
(48,531 puan) tarafından
esin ne cevap verdi
0 oy
tarafından
İyi demişsin ağzına saglik
tarafından
Herkes hem fikir galiba ağır konuştum gibi gelmisti
tarafından
Ama haketmis sonuçta  elindeki bütün parayı vermişsin haala istiyor yok demene rragmen
0 oy
(7 puan) tarafından
Az bile söylemişsin ağzına sağlık canim
tarafından
Ama anlayana adam anlamiyorrr
(7 puan) tarafından
İşine gelmiyordur canım senden benden iyi anlıyor da
0 oy
(6,516 puan) tarafından

Ooohhh ne güzel demişsin kız :D ne dedi peki 

tarafından
Ne mi dedi hala 2 bin getir dedi sinirlendi diğer odaya gitti kavga etmemek için
(6,516 puan) tarafından
Bir daha o iki binide pok alırsın deseydin rahatlığa bak
0 oy
tarafından
Iyide hesap kitap yapınca paranın kalmadığı anlaşılmıyormu neden hala ısrar ediyorki 

Bu arada ohhh iyi demişsin haketmis
tarafından
Ya anlaşılıyor zaten banka hesabını açıp gösterdim ki evin çocuğu şeyini ben karşılıyorum ama yok hala 2 bin diye geziyo 10 defa dedi 1 günde
tarafından
Böyle adamlara karşı lafını esirgemeyecen valla
0 oy
(48,531 puan) tarafından
senin nick bile.kocani yansitiyo Allah kolaylik versin
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Dediğin ağır bir cümle fakat haketmis.yok.diyorsun .ne hakla bir de küfür?
0 oy
(688 puan) tarafından
Bak her ne kadar eşin olsa bile bu kadar yüz verme senden para isteyecek kadar. Benim eşim benden asla para istemez isteyemez annasin evine şutlarım 
0 oy
tarafından
Senin çalıştığın kanaat o onun görevi otur evinde oda çalışsın getirsin bulmusta  beğenmiyor bide  beyefendi 
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Hiç parası yoksa verirdim sonuçta eve harcanacak para yüzünden birbirinizi kırmayın karı koca bağınizi zedelenirsiniz . 
0 oy
(5,575 puan) tarafından

söylediklerinin hepsini kocan sonuna kadar hak etmiş ama maalesef ağır olmuş senin ona para verme gibi bir zorunluluğun yok çalışma eve para getirme gibi bir zorunluluğun yok eğer ki kendi isteğin ile çalışıyor san ben ikinzide de hatalı buldum madem kendin çalışmak istiyor sun bu lafları niye söylüyor sun 

ama eşinin isteği üzerine ise sonuna kadar hak etmiş :( Allah yardımcınız olsun 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 919 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde leman novruzova (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 637 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde Anne2016 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 537 göst.
29 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,018 göst.