0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (7,623 puan) tarafından

Kızlar hadi sohbet edelim. Beni seven sevmeyen herkes yazsın bakalım:D

Çocuk olduktan sonra bana bir temizlik aşkı geldi inanır mısınız? Evliliğimin ilk zamanları filan evimin temizliğine öyle özenmezdim. Çocuk olduktan sonra her gün bir yeri temizlemek istiyorum ama ona da vakit olmuyor, bu da acı bir gerçek :'(:cheerful:

17 Cevaplar

+1 oy
(14,836 puan) tarafından
Rahat rahat temizlik yapamayınca insan rahat rahat temizlik yapmayı özlüyo
(7,623 puan) tarafından
Evet işte bendeki durum tam olarak bu :D
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bende ilk çocuğum olduğunda hep oyuncaklarını dezenfekte ederdim. Başka biri oynasın gittikten sonra hemen silerdim. Sonra sonra salmaya başladım 
(7,623 puan) tarafından
Ay ben sadece onun eşyaları için değil genel ev temizliği
(2,387 puan) tarafından
O konuda bi takıntım hep var zaten hiç salamıyorum onu. Hep bi dezenfekte etme çabası hep
(7,623 puan) tarafından
Ya. Allah yardımcımız olsun❤️
(2,387 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(6,515 puan) tarafından

Çocuk heryeri dağıtıyor ondandır kız :D

(7,623 puan) tarafından
Yok kız sağ olsun benim kızım tam tersine çok yardımcı oluyor küçücük haliyle
0 oy
(11,086 puan) tarafından

İlk çocuktan sonra evet aşırı dikkat gelmişti. Ama çocuk sayısı arttıkça amaannn olmasa da olurlarım arttı. Ben de şimdi tembel oldum kaldım. Atmam lazım üstümden bu uyuşukluğu yaa :(

Ayrıca seni seviyorum :)) 
(7,623 puan) tarafından
Yok ya. Mutfak filan ayda bir temizlenmesi gerek bence ama o zaman bayramdan bayrama temizliyordum
(11,086 puan) tarafından
O zamanlar nasıldım hatırlamıyorum bile :) temizdi hep ev ama onu biliyorum. Şimdi ne yaparsam yapayım temiz gelmiyor gözüme. Zaten çok bişi de yapamıyorum ben de.
Sen yaparsın bence çünkü seviyorsun ben oldum olası sevemedim ev işlerini mecburi yapıyorum
(7,623 puan) tarafından
Ay evet ya. Kadir ezildi gibi oldum. Düzen temizlik hastası oldum çıktım
(11,086 puan) tarafından
O kadar mı diyosun. İkimiz de ters uçlarda olmuşuz o zaman ortayı bulmak lazım :)
(7,623 puan) tarafından
Evet ya ☺️
0 oy
(618 puan) tarafından

Yaa bende temizlik yapmayı çok özledim temizliyorum yine ama böyle iyice detayına giremiom ayda bir indirdim dolapları fırsat olursa anca yapıyorum :(

(7,623 puan) tarafından
Senin yine iyiymiş benim o fırsatım olmuyor işte
0 oy
(163 puan) tarafından
Bende doya doya temizlik yapmayı özledim. Gebeliğin ilk zamanları halsizlik bulantı, şimdi de son ayların ağırlığı halsizliği derken hep yüzünden yüzünden iş yapıyorum. Şu enerjim yerine gelsin de zaman ayarlarım bi şekilde inşallah :)
(7,623 puan) tarafından
Gerçi benim de sadece 6 ayım vardı. 6.ay hamile kaldım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Evlendiğimden beri 4.yılım bir kızım var ve şuan hamileyim hiç aksatmadım dağınıklık olunca bile rahatsız oluyorum başak burcu olarak :) kızım dağıtır toplamazsa o uyuyunca hemen toplarım gün içinde de temizlik yapacaksam hemen toplarım oyuncakları temizliği yaparım sonra ortaya dökerim ama dezenfekte yapmadım hiç oyuncakları falan
(7,623 puan) tarafından
Ne güzel ya. Ben o ilk 6 ay boş boş durmuşum evde alıyorum
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Çocuktan önce kürdanlıl temizlik yapardim şimdi hergun sil süpür ama öyle derin asla olmuyo vakit Yok 
(7,623 puan) tarafından
Ben yapmaya çalışıyorum
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bende tam tersine clocuk olduktan sonra yetistiremez oldum
(7,623 puan) tarafından
Yetişmiyor benim de ama temizliğe aşık oldum. Bir vakit bulsam böyle yapacağım
0 oy
(5,108 puan) tarafından
İnanır misin bende bugün bunu düşünmüştüm hamileuken özellikle hiç içimden temizlik yapmak gelmezdi 

Çocuk olduktan sonra hiç oturmaz oldum :) 
(7,623 puan) tarafından
Evet ya. Çok değişik :D
(5,108 puan) tarafından
Bu arada severim seni mesleğin mimar mi diye hep merak etmişimdir :d
(7,623 puan) tarafından
Peyzaj mimarıyım. Ben de seni seviyorum kız ❣️
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Vaktin olmuyor ya şimdi ondan seviyorsun :D

(7,623 puan) tarafından
Olabilir ya ☺️ çok üzücü
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Seni severim arada takip de ederim ❤️temizliğe gelince saldım çayıra hesabı ☺️☺️
(7,623 puan) tarafından
Canımsın. Ben de seni seviyorum ❣️ benim de temizlik öyle ama kızım müsaade etse böyle haşır huşur temizlik yapacağım
(1,733 puan) tarafından
Bende ona hasretim ☺️
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bende temizlik yaptığım zaman psikolojim yerinde mutluyum huzurluyum demektir. Eğer ki evim pis dağınıksa bende ruhen çökük yaşıyorumdur. Test ettim onayladım. Ev pisken misafir gelsin istemem, mutsuz huzursuz olurum. Ama ev temizken şıkır şıkır olurum konuşur gülerim ya gezmelere giderim yada birini çağırırım eve.. bu şekilde 
(7,623 puan) tarafından
Ohhh mis ☺️
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Temizlik neydi . Temizlik emek miydi . Yoksa bir kalp çarpıntısı miydi . Temizlik neydi temizlik temizlik temizlik emekti . Alın teriydi . Temizlik toz beziydi temizlik :) 
(7,623 puan) tarafından
Selvi boylum Asya sen misin :D
(7,122 puan) tarafından
Yok kız ben değilim sen beni tanimazsin otobuscarptiydim vben
(7,623 puan) tarafından
Kız yorumundan dolayı öyle dedim. Ayşenur değil mi adın?
(7,122 puan) tarafından
Evet balım ❤️
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Seninle bugün 2 post arasında gittik geldik ama en sonunda anlaştık ☺ sevdim seni ❤

Temizlik konusunda da acayip bi takıntım var öyle böyle değil hasta olcam diye korkuyorum yani her yerde mikroplar kaynıyor gibi geliyor sürekli sil süpür yıka aklımda hep bişeyler var her yer pis gibi geliyor temizle temizle yine pis geliyor hele halılardan resmen tiksiniyorum ayak basılıyor diye yazarken bile iğrenç geldi şu an ☺ kapı kolları, çekmece kulpları, ışıkları açma kapama düğmeleri vs hep silip silip duruyorum işte bebekten fırsat buldukça yapıyorum hızlı hızlı bişeyler  ☺  bebekten önce daha fazlaydı şimdi bi tık azaldı gibi ama çok az bi tık ☺  çocuğun oyuncaklarını yıkama silme olayını saymıyorum bile ☺ 
(7,623 puan) tarafından
Ay felaket. Adem güneşin videosunu izledim dün. Onu uygulayacağım. İnşaAllah faydası olur
(1,026 puan) tarafından
İnşallah ❤  nedir o benim de aklımda bulunsun ☺
(7,623 puan) tarafından
Çocuğun öfkeli anında ebeveynin tutumu nasıl olmalıdır?
Sanırım böyle bir ismi vardı videonun. Çok bilgilendirici
(1,026 puan) tarafından
Sağol canım ben de bi izliyim ❤
(7,623 puan) tarafından
Olur olur izle faydasını görelim hep beraber inşaAllah
0 oy
(645 puan) tarafından

Valla evlendiğimden beri herhangi misafir gelecekmiş gibi temizlik yapıyordum çocuk olalı çok temizlik yapamıyorum sadece ev supurursm yetiyor :D

(7,623 puan) tarafından
Hahaha o da doğru. Birikip kalıyor
(645 puan) tarafından
Aynen :) hiç dinlendim bugün dediğin oluyor peki
(7,623 puan) tarafından
Dinlenmek mi? Ben üstüne bir de okuyan bir anneyim. Hayat bana daha da zor gibi geliyor o yüzden
(645 puan) tarafından
Anladım canım Allah kolaylık versin derdimiz bundan büyük olmasın :)
(7,623 puan) tarafından
Amin canım ❣️
0 oy
(11,084 puan) tarafından

Bende de tam tersi cocuk olmadan önce her yeri dip köşe yapardım 2 güne 1 ama cocuk oldu boşladım şimdi bide taşınma planımız var hepten boşladım:)

(7,623 puan) tarafından
28 aylık
(11,084 puan) tarafından
Maşallah seninki büyümüş
(7,623 puan) tarafından
Evet ama beni bitiriyor. Söz dinlemiyor
(11,084 puan) tarafından
Bebeklerin hangisi dinliyor ki  :)
(7,623 puan) tarafından
Çok fenalaştı ama bu aralar. Delireceğim diye korkuyorum bazen sinirden

İlgili sorular

0 oy