0 oy
506 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9,001 puan) tarafından

Defalarca başladım bıraktım verdim aldım verdim aldım derken bu defa kararliyim bozmicam diyetimi inşallah. Bebeleri babasıyla assagi dedeye yolladım bende eliptik yapıyom 

image

3 Cevaplar

0 oy
(9,001 puan) tarafından

En İyi Cevap

Bu kadarcik alanda yapabiliyorum çok fazla yer kaplamiyo

image

tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(9,001 puan) tarafından
Hayırlı olsun güle güle kullan..ama dolaptan nasıl Alican kargoya mi vercek
tarafından
Evet canım kargoya verecek bende şaşırdım normalde kac kişiye yazdim sordum kargo yapılmıyor elden alınıyor dediler ama bu kargo bana çok yakın ben gönderirim dedi çok teşekkür ederim daha almadım canım sana sorayım dedim öyle iyice araştirayim da
(9,001 puan) tarafından
Şaşırdım nasıl kargoya verecek demonte mi yollayacak
tarafından
Hiç bilmiyorum ki canım bende çok şaşırdım vallahi hatta kendi beni etiketledi düşünürseniz benim var diye yazdım baya da konuştuk bakalım istersen video atarım dedi numaranı verirsen vermedim vallahi ne bileyim
-Reklam-
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Hocam. Hocam. Hocaammm 

Bundan kullanıp diyet yapmasak olur muuu :) 
(9,001 puan) tarafından
Kelin merhemi olsa başına sürer :D kız tek başına zayiflatmaz bence ya
(11,093 puan) tarafından
Bence de ama yine de bi şansımı denemek istedim :)
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Kız bundan bende eve almak istiyorum ama nerden aldın bende bugün termal tayt sipariş verdim ip atlıyorum yediklerime de dikkat ediyorum inşallah azcık veririm bende ☺

(9,001 puan) tarafından
Özelden link attım bakar mısın
tarafından
Banada at link canım
tarafından
Selimin annesi canım bakabilir misin yine ben ☺ bir tane fotoğraf attım yorumuma bu kondinasyon bisikleti nasıl sence işe yarar mı alsam seninki gibi değil ama bir bakarsan çok sevinirim ☺
(9,001 puan) tarafından
Baktım canım. Ben ilk bundan aldım sonra geri sattım benim beklentimi karşilamadi bu oturarak yapınca kendimi tuhaf hissettim sanki çalıştırmıyo vücudu gibi geldi. Küçücük çocuk bisiklet gibiydi aynısı
tarafından
Aslında bende bakınca senin gibi düşündüm canım vazgectim yeni bir tane buldum seninkine benzer kargo yapabilirse çok iyi olacak onu alırım olmazsa çok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 709 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 101 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,049 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.