0 oy
665 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
PKayınpederim ve kaynanam yola çıkmış geliyorlarmış benim daha yeni haberim oluyor eşimede yol açıkmı geliyoruz demişler . Ne beni arayan var ne birşey eşim işte çocuk sabahtan beri ağlıyor nedensiz zaten stresliyim ev dağınık eşime çattım siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

28 Cevaplar

+5 oy
(1,540 puan) tarafından
Haklisin cnm illaki de. Ama anne ve babasi sonucta. Geliyoruz diyince gelme cocuk agliyo,ev daginik, esim stresli diyemezdi bence:) hazirliginda yoktur ama ne dicen iste sakin olup hazirlanmaya bak
(7,768 puan) tarafından
Soruyu bn sormadım ama soran arkadaş diyor ki eşime değil bana haber vermeliler gelmesinler demiyor
(6,441 puan) tarafından
Anne babasıda olsa kafasına göre çat kapı gelemez bence benim kendi annem de arar müsait misin der bende aynı şekilde söylerim 4 yıllık evlilikte bir kez sürpriz yaptım çat kapı gittim d
(55 puan) tarafından
Evet canım tamda dediğini yazdım .:)
(55 puan) tarafından
Evet olması gereken de budur ama söyledim k.bakma ama ailen çok görgüsüz dedim.
-Reklam-
+4 oy
(2,537 puan) tarafından
Ya Allah aşkına buraya soru sorup cevap beklemektense evi temizleyip yemeğe girmek ne kadar zor olabilir. Ailesi elbette gelecek sizin anneniz gelse sizi mi arar damadını mı? Sonuçta yabancı gelmiyor onlar da anlayışla karşılar evin halini.
(55 puan) tarafından
Yazdığımı oku önce çocuk durmuyor diyorum kahvaltı bile zor hazırladım ne temizliği yemeği .
(1,766 puan) tarafından
Çocuk ağlıyorsa nasıl buraya girip post açıyorsun
(5,575 puan) tarafından
++++++++++++
+2 oy
tarafından
ben acikcasi asla kizmam gelsinler başimin uzerlerinde yerleri var dagnik olsada takmam hemen iki dkda gelisi guzel toplarim 5 dk aglasin cocuk etrafi toplayinca hemen al sonrada onlar gelince yemeklik hazrlarsin cocugu kaynanan verip keşke eşimin aileside gelse
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Kalsın ev öyle bosver habersiz geliyorlarsa boş bulduğu yere otursunlar ben olsam bende kızarım ansızın gelenlere
(55 puan) tarafından
Evet ya hiç düşünce yok .
0 oy
tarafından
Yapacak birşey yok önce yemeğini hazırla hemen çorba pilav Bi de tavuk varsa ya fırına ver ya da kolay olsun kısık ateşte kızara dursun salata yoğurt yeter onlar pişerken evi toplarsın 
(55 puan) tarafından
Onları yapabilmek sıkıntı zaten çocuk durmuyor.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Evi toplar Gezmeye giderdim kapıda kalsınlar :/
(55 puan) tarafından
Valla ya çocuk zor kahvaltı hazırlattı bana zaten sabahtan beri sıkıntısı var ne olduğunu anlamadım onun stresi bir de yok sayıyorlar gibi bana haber vermeden geliyorlar çat kapı.
(7,768 puan) tarafından
Haklısın yani benimde en sinir olduğum şeydir kaç saate snde olurlar yemek falan yapma evini topla yemeği onlar gelince yap hatta elden geldikçe geç hazırla ve bana niye haber vermiyosunuz ben filannyere gitcektim kapıda kalacaktınız de
(55 puan) tarafından
Öyle yapıcam canım çocuğu uyuttum salonu afedersin b*k götürüyor.hiç birşeyee ellemedim.
(7,768 puan) tarafından
Tahmin ediyorum kolay değil naptın geldiler mi
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Esine de emirvaki olmus. Yapacak bisey yok. Onlar baya düşüncesiz davranmis. Onlar gelesiye halledersin canim. Yemege de beklesinler once evi toparla. 
(55 puan) tarafından
Valla toparlamadım bile . :) yeni uyudu kızım .
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Gelince çocuğu ver kusura bakmayin bugün çocuk rahatsizdi bisey yapmadım de onlar cocukla ilgilensin sende temizligini yemegini yap
0 oy
tarafından
Bırak evide yemeği de çocuğunla ilgilen onlar gelince de bana neden haber vermediniz dersin 
0 oy
(502 puan) tarafından
Benimki kapıyı çalıyor ozmn görüyom seninkiler yine yolda aramışlar olsun, canım kalikcimi geliyorlar
(55 puan) tarafından
O daha kötüymüş . Evet kalmak için .
0 oy
tarafından
İkinizi aramalarına gerek varmı bilemedim bizimkilerde genelde eşimi aralarlar kendi annemde öyle şu saat bincez diye eşim bana söyler 
0 oy
tarafından
Asla çocuğumu milleti eylemek için ağlatamam. Gelen bunu düşünür de gelir. Benim için büyük sıkıntı. Kendi ailemde bu şekilde gelemez. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bn olsam hazırlik ypmam ekstra, ne varsa evde o, sonuçta oğluda son dk haberbverdi
0 oy
tarafından
Aynı tepkiyi veririm hiç sevmem cat kapı gelen misafiri annem babamda olsa sonuçta ev dağınık olabilir müsait olmayabilir . Bide benim eşimin akrabalarıda öyle kadın iside olsa adam iside olsa hep eşimi arıyorlar adam işi Neysede kadın işini bana demeleri lazım sınır oluyorum sevmiyorum. 
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Kaç saatlik yoldan geiliyorlar. Çok mu kalacaklar. Çocuk durmuyorsa onlar geldiğinde kucaklarına ver. Bı kahvaltı sofrası hazırla. Çayı demle. Mis gibi. Tamamdır. Yabancı değiller sonuçta. Hem misafir umduğunu değil bulduğunu yer. Çok sinirlenme. Zaten sınırlı oldugun için aşırı tepki veriyorsun şuan. Bazen bana da gelirler öyle 
0 oy
tarafından
Haklısın bende isterim ki arayıp bana söylesinler onlarda öyle yapar genelde bebekle tabikı insan sürekli temiz düzenli olamiyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende emri vakilerden hoşlanmam haber vermeden gelen misafirler hiç hoş değil belki müsait değilsin belki evde değilsin belki isin var yani arayıp kaynananın sana sornadi gerekirdi müsait misin kizin evde misin diye bizimkilerde aynı valla evde olmayınca kapıda bekliyorlar haber verseydinix brklemezdiniz diyorum 
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Uzakdabmi geliyorlar yoksa yakinmi haklısın ama yapacak bişey yok zaten geliyolar
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Valla gelen kusura bakmasın o zmn ne haber veriyorlar ne müsaitmisin diyorlar haklısın yani 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ozman brak ev daginik kalsin yemek yaomahaber verseydinz yapardim biseler de.ya nefret ederim habersiz gelenden ya.annem bile olsa.bi alo demek cok zor olmamali.yap bi corba bi makarna.g3c haberim oldu anne bidahakine bana haber edin ki biseler yapayim falan de.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 474 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde BetulOpoz (499 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 262 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.