0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Bebeğim atak haftasında diş falan çıkarıyor bir haftadır uykuları berbat olduğu yetmezmiş gibi gündüzleri de sürekli kucak istiyor. Saat bu olmuş hala kahvaltı yapacam yani. Bugün öyle doldum ki bir saat ağladım ne yemek yiyesim geliyor ne bir iş yapasım. Sizler de böyle hisseden var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(3,574 puan) tarafından
Çok oldu ve olmaya devam ediyor hele de gurbette ve yalniz buyutuyorsan kacinilmaz bu tukenmeler Rabbim guc kuvvet versin canim ac kalma iyi beslen ki gucun olsun bebegine hepsi geciyor inan.
(29 puan) tarafından
Bir yaşına girmesi için gün sayıyordum düzelir diye bir yaşına girdi daha da zorlaştı sanki her şey
(3,574 puan) tarafından
Dönem dönem zorluklari artiyor benimki iki yasadi hala zorluklari var ama her donemde farkli sıkıntılar
(3,574 puan) tarafından
Ozellikle bir yasiyla bir bucuk yasi arasindaki sürede beni bitirmisti resmen bir bucuk yasindan sonra bi tık duzeldi diye bilirim
(29 puan) tarafından
Hadi bakalım inşallah benimki de öyle olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben sadece bebekken zor degil asil 1  2 yaşında olsun daha zor bu aralar tuvalet e alistirmayi denedim olmadi o kadar doldum ki anlatamam
(29 puan) tarafından
Bir yaşında benimki de tam daha da zorlaşıyor dediğin gibi
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Bnm çocuklardan yana deyilde eşten yana tukendigimi hissediyorum bazen arada geliyorlar böyle 
(29 puan) tarafından
Eşinle aranızdaki durumu bilmiyorum ama bebek daha zor sanki ya. Eşi takmayabilirsin ilgilenmeye bilir boşverebilşrsin ama bebek öyle değil ki
(7,317 puan) tarafından
İki çocuk beni babaları kadar yormuyor
(29 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Fazlaca oluyor ama yapacak bir şey yok deyip durumu kabullenip sorumluluklarımı yerine getirmeye gayret ediyorum 
(29 puan) tarafından
Bir saat ağladıktan sonra ben de ya Allah diyorum kalkıyorum:)
(2,374 puan) tarafından
En iyisi :))
0 oy
(11,390 puan) tarafından
İlk 4 ay o şekilde geçti benim ne yazıkki
(29 puan) tarafından
Benim bir yaşında doğduğundan beri öyle

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 590 göst.
12 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Osaf bugnaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı