0 oy
147 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (177 puan) tarafından
Dondurucuya havuç koyan var mı tarator yapmak için rendeleyip koymayı düşünüyorum başka neler koyuyorsunuz pratiklik açısından soğanda koymayı düşünüyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından

Kız onuda koymayıver ne var rendelemesinde :D koyulmaz herhalde yaa 

(2,369 puan) tarafından
Kız kadın rendelemeye üşeniyorum dememiski havuç olur mu demiş oluyir evet ben koyuyorum hem doğrayıp hem de rendeleyip
(177 puan) tarafından
Evde fazla var ziyan olmasın diye düşündüm ayrıca pratikte olur
(6,515 puan) tarafından
Kız ne biliyim ilk defa duydum bı garipsedim
(11,084 puan) tarafından
Kız curumez hemen havuc benim kac hafta duruyor
-Reklam-
0 oy
(914 puan) tarafından
Havuç maalesef olmaz çünkü buzlaninca ölüyor resmen sulanır
(177 puan) tarafından
Deneyeyim bakalım iki üç pişirimlik atacağım olursa çok atarım süt yapıyormuş havuç sık sık yerim
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay evet havuç süper oluyor ben koyuyorum salatalara Tarotora soğan yeşil mi 
(177 puan) tarafından
Bende atayım o zaman şimdi evde olmayacağım bir süre kuru soğanı sordum bide canım
(2,369 puan) tarafından
Canım onu ablam atmıştı ama oldumu olmadım bilmiyorum
Hem soğan bilemedim kuzum atan varsa bilirde havuç çok güzel ölüyor kaç paket yedik hız
0 oy
tarafından
Haşlayıp nohut fasulye koyuyorum acil bişey olunca hemen kıyma salça beş dakka kaynıyor yemek hazır maydanoz atıyorum doğrayıp bezelye hiç eksik olmaz sarimsak kabak iyi oluyor buzluk çok iyi bir icat :)))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla havuç hiç denemedim ama soğan olmaz herhalde hiç soğanı duymadım ben yaprak sarma sigara böreği gibi şeyleri atıyorum genelde buzluğa onlarda kolaylık oluyor sonradan yemek açısından sarımsak ve kabakta güzel oluyor bilen çıkar herhalde canım atiliyorsa bende öğreneyim bende atarım 
0 oy
(7,324 puan) tarafından
Benim derin dondurucu yok annemin derin dondurucunu kulanıyom kurbanlık. Eti koyom yeşil fasulye koydum başka bişey yok şuan. 
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Ben soğanları eşime doğratıp atmıştım buzluğa. Yemek yaparken çok kolaylık oldu. Domates, patates ve taze fasulye de aynı şekilde. Patlıcan attım ama sevmedim onu. Kuru fasulye nohut az haşlayıp atıyorum. Maydonoz da attım ıspanak da. Havuç hiç atmadım bilmiyorum onu

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 124 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 216 göst.
15 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
1 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde MERVE2429 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 142 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (332 puan) tarafından soruldu

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...