0 oy
137 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Sürekli kilo alıp vermekten bıktım 162 boyunda 80 kiloyum kullanipta kilo verdiğiniz bitkisel biseyler varmi 

3 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Ben stayft kullanmıştım. Sedef kaymak. 1 ayda 12 kilo vermiştim. Önümüzdeki ay yine Alicam. Taytindan da memnun kalmıştım. 
(178 puan) tarafından
Neden hangi siteden aldın
(1,719 puan) tarafından
Hiç tavsiye etmem spor+diyet ve düzenli beslenmedigin sürece hiç fayda etmiyor:))) iki kez aldım bir gram veremedim :)))
(1,103 puan) tarafından
Hersey herkese iyi gelmiyor işte. Ben çok memnun kalmıştım. İnstagram sayfasından aldım ama trendyolda da var
(1,719 puan) tarafından
Bende Instagram'da aldım :))
-Reklam-
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Ben kiraz sapı mısır püskülü kekik çayı yapıp içip haftada 2 kilo veriyordum canım şimdi de yapmak istiyorum ama emzirdigim için yapamıyorum maalesef.sütten keseyim en kısa zamanda tekrar başlayacağım inşallah.icince bunları iştahım kapanıyordu benim 
(2,984 puan) tarafından
Bir tutam mısır püskülü birkaç tutam kiraz sapını karıştırıp demleyip günde iki ya da üç su bardağı içiyordum canım sabah öğlen akşam .her öğün birer su bardağı şeklinde yani .ama sıcak içiyordum daha etkili olduğu için . iştahımı baya kesiyordu benim . inşallah sende de etkili olur canım .bol bol da su iç tabi
(178 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim:)
(2,984 puan) tarafından
Rica ederim inşallah etkisini görürsün sende :) ayda 4 kilo rahat veriyodum ben bu yöntemle
(178 puan) tarafından
Diyet yapıyor muydun neler yiyordun
(2,984 puan) tarafından
Valla ekstra diyet yapmama gerek kalmıyordu ya çünkü direkt iştahımı kesiyordu benim :)
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Sabah kahvaltısından yarım saat önce 

Bir su bardağı kaynamış su

Bir yemek kaşığı sade neskafe

Bir tane limonun suyu

Karıştır iç iyi kilo verdiyor☺️ 

Birde açlık otu var haftada üç gece  aralıklı olmak şartıyla bir su bardağına 12 yaprak koy 5 dk demlensin iç ben bu ikisiyle 25 kilo verdim❤️ 
(13,841 puan) tarafından
Ay ben şu neskafeyi deniyim dedim bir yudum.ictim.gerisi gelmedi
(1,719 puan) tarafından
İlk başta içerken mide bulandırıyor ama sonra alışıyorsun elifim ❤️
(13,841 puan) tarafından
İcemedim ben ya valla doğrudur canım
(1,719 puan) tarafından
Ben severek içiyorum:)))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu