0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarda hanımlar kaç yaşa kadar çocuklar yuruyemiyor ihtiyaç duyuluyor

23 Cevaplar

+2 oy
(119,382 puan) tarafından
3 yasinda kuzey bu hafta bisiklete gecccez ins
(6,796 puan) tarafından
Aynı kısır döngü içindeyim:)) ev işi,  çocuk , devamm.. minnoslar napar
kuzey okulda şimoşda anami avradimi inletiyo
(6,796 puan) tarafından
Ahahah simoş tan öp benim için.. Büyüğünün de yanağını sık.
öperimde bu cok fena laa
(6,796 puan) tarafından
Ay seneler önce benim oglus tepemdeyken yemek bile yapmisligim vardı:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan 2 yaşında hala kullanıyorum annem yiğenim için 4 yaşında bıraktı bebek arabasını 4 yaş ideal bence 
(3,619 puan) tarafından
Naptın bacım sen 4 yaş kocaman çocuk oluyor:) benim  kız 1.5 yaşında su an bile kullanmıyorum
(1,248 puan) tarafından
Benim oğlumda 4 yaşına girdi kardeşi var bazen çarşıda vs. Yorulunca bindiriyorm zayıf bir çocuk haliyle yoruluyor ama oda mesela çok çok yürüyünce yorulur yollarda kaldırırımda oturmak isteyince bindiriyorm oyle
(3,619 puan) tarafından
Benim oğlum 3.5 yaşında mümkün değil bindiremezsin arabaya oda 2 yaşında bıraktı arabayı kardeşi doğunca mecbur:)
(7,973 puan) tarafından
Benim oğlum  19 aylık ben hala kullanmaya ihtiyaç duyuyorum. Çünkü oğlum benimle aynı yöne yurumuyorki bazen aliyo kafasını giidyo. Geçen a101 e gittim pisman oldum kasada ödeme yapıcam beni bırakıp kapılardan çıkmaya çalışiyo zar zor ödedim ciktim. Daha arabasız çıkmam sadece parka giderken araba kullanmıyorum parkta 3 dk zaten :d
(3,619 puan) tarafından
Öyle öyle yanında yürümeye alisiyorlar işte araba bana eziyet geliyo
0 oy
(2,804 puan) tarafından
2 yaşındayız 2 aydır kullanmıyorm gittiğim yerler yakın bide yürümek yorulmak istiyor hareket etmesi iyi daha rahat uyuyor yemek yiyor bana göre, 
tarafından
Bizim de yürümeyi seviyor ama fazla yuruyemiuor ki yoruluyorlar
(2,804 puan) tarafından
Yorulursun söyle diyorm oda yorulduğu zmn kucağa al diyor :)) bir kaç kez bebek arabasıyla çıktık işkence çektim sanki atlıyor binmiyor çocukla mı uğraşayım arabaylamı yük oldu bnde bıraktım kullanmayı
0 oy
(1,585 puan) tarafından
İki buçuk yaşında kullanıyorum daha da kullanmaya devam edecem 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
17 aylık hala kullanıyo bakalım ne zaman bıdakırsa
tarafından
Daha çok var senin sanki canm
0 oy
(5,950 puan) tarafından

Oğlum 3 buçuk yaşında son bir yıldır hiç kullanmadık zaten ayda, yılda bir çıkarız dışarı o da yürümeyi seviyor onun için kullanmadık bir yıldır. Bizim bebek arabası sürme maceramız da artık son bulmuş oldu:D

tarafından
Yuruyebiliyor mu canm küçükmüş daha fazla yiruyemezler diye biliyordum ben
(5,950 puan) tarafından
Valla 45 dk aralıksız yürüyerek parka gidip iki saat oynayıp hiç dinlenmeden o 45 dk lık yolu geri gelmişliği var hiç kucak istemeden Maşşallah. Yürümeyi cok seviyor öğrendiğinden beri. A ma her çocuk bir olmaz, tabi
0 oy
(6,275 puan) tarafından

17 aylık 2-3 aydır kullanmiyorum kaldircam smdi yaz geldi 

imagebunu aldık bir kaç güne gelir

(58 puan) tarafından
Bende bundan kullanıyorum oğlum 15 aylık çok rahat buda
(6,275 puan) tarafından
Davudunannesi ayy içimi rahatlattın kız pişmanlık yaşamaktan korkuyordum o kadar para verdim inşallah boş olmaz diye diye diye sjjs
(58 puan) tarafından
Rahat ol canım rahat ol davudu bundan zorla indiriyorum çok rahat kullanışlı bir şey
(7,973 puan) tarafından
Kızlar bunun fiyatı ne
(6,275 puan) tarafından
1400 lira minnos
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Valla 17 ayligiz ama zor tasiyor araba artık daha uzun kullanabileceğimiz sanmiyorum
0 oy
(2,555 puan) tarafından

2 yasa kadar full bebek arabasi sonra bebek arabasi bazende bisiklet 4 yasinda simdi kardesi oldu o bisiklete bebek arabasi kardese ama hala biner yani :D

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yuruse bile uzun süre yuruyemiolar zaten iyi de değil ben 2 yaşında hala alırım yanıma biraz yürür takılır sonra koyarım arabasına dinlenir
0 oy
(1,048 puan) tarafından

image

bebek arabası denince demet akalın aklıma geldi 

Hiç bilmiyorum canım köyde olduğum için hiç kullanmadım 

(6,796 puan) tarafından
Ahahah bebekte çok küçükmüş.
0 oy
(4,061 puan) tarafından
3 yas oldu yazın artık kardeşine devir teslim yapcaz;) onu bilmiyorum ne alcaz
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kızım 1.5 yaşında geçen gün çarşıya çıktık asla binmedi kendi yürümek istiyor 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
3 yaş 3. Aylık hala uzak bir yere gidince kullanıyoruz 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Yürüdü 1 ay sonra bıraktım bizimle beraber yürür heryere. 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
4 ay sonra 4 yaş olacak halen biniyor sigmassda yürümesine yürür yorulmaz da yolda çok yerlere sürüyor kendini ve herşeyi istiyor orda güvenli oluyor herşeye elini atmıyor yola kosmuyor diye yoksa yuruyebilir
(2,692 puan) tarafından
Kız 4 yaşında çocuk için de araba çok gereksiz bence. Yürüsün koşsun düşsün kalksın tehlikeli yerleri öğrensin.
(2,581 puan) tarafından
Bende istiyorum öğrensin merdiven otobüs zulüm gibi ama daha geçen otopark kapısı açıldı koştu oraya bağırmak araba durdu Allah korusun önüne bakmıyor eğlence oalrak görüyor elbet öğrenir zamanı gelince bulunduğum yer apartmanın onu dahil araba çok geçiyor canım otobana çıkıyor cadde arabalar vızır vizir
0 oy
(7,118 puan) tarafından
40 aylık kızım hala kullanıyorum. Ama şöyle uzak mesafe bir yere gideceksek bindiriyoruz arabasına diğer türlü kendisi de yürümek istiyor.
0 oy
(128 puan) tarafından
Yürümeye başladıktan sonra bıraktık travel sistem ağır bi araba zaten bagajda da çok yer kaplıyodu. 22 aylık açık alana gideceksen scooter götürüyoruz hep onunla geziyo onun dışında yürüyor bizimle bazen yorulunca kucak diyo 
0 oy
(3,359 puan) tarafından
3 yaşında ara ara kullanıyordum bazen panda bisiklete biniyordu 
0 oy
(682 puan) tarafından
3 yaşında biraktik

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 136 göst.
9 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mrvgul (3,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 153 göst.