+1 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
ya gercekten tak etti canıma eşim dediki bayrama sende gitmiceksin anana babana gitte göreyim dedi çok zoruma gitti gidersen seni boşarım çocuğuda alirim dedi artik çok bunaldım gercekten zaten eşim gelmem demisti simdide oyle dedi sende gitmiceksin dedi ne dicem ben aileme annemle babam ayrılar annemde bu bayram bekliyo babamda 

18 Cevaplar

+1 oy
(7,839 puan) tarafından
Sebep ne ? Peki 
(2,352 puan) tarafından
aslinda sebepte yoktu onceki postumdada yazmistim dün kendisi demisti gelmem ben bayramlasmaya bugunde boyle dedi
(7,839 puan) tarafından
Tmm da ailenle arasımi yoktu hani biseymi oldu gelmiyor durduk yere kaç çocuğun var
(2,352 puan) tarafından
yok aslinda arasi vardi ailemle cok iyi anlasirdi ama bilmiyorum birden degisti
-Reklam-
0 oy
(243 puan) tarafından
Dinimizce erkeğin kadını kısıtlama gibi bi hakkı yok ailene git veya gitme diye o gitmek istemiyorsa gitmesin ama sana karışamaz boşaması ne kadar kolay oldu herkesin ağzında aynı laf boşarım çocuğu alırım 2 dk bak desen bakmaz lafa gelince alırım bence korkma git korka korka bu hale geldik seninde anne ne babana karşı görevlerin var 
(2,352 puan) tarafından
aynen haklisin
(243 puan) tarafından
Rabim yardımcın olsun canını sıkma daha var bayrama belki düzelir hemen boşanmayi düşünme konuş bi
0 oy
(178 puan) tarafından
Senin ailenin yanına gitmene neden karışıyor ki ondan izin mi alıyorsun yoksa gidcem de tamam onu ilgilendirmez canım
(2,352 puan) tarafından
aslinda karismazdi benim gitmeme nolduysa anlamadim kendisi dedi
0 oy
(48,482 puan) tarafından
esin sebep ariyo gibi
(2,352 puan) tarafından
evet aynen ya bak cocugum olmasa bi dakika durmam
(48,482 puan) tarafından
sen bugun üstüne mi gittin
0 oy
tarafından

Annene babana gitmeyeceksin ne demek!! 

Hayırdır bu kocalara evlenince kısıtlamalar felan 
(2,352 puan) tarafından
özgüvenleri geliyo heralde
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Nedeni peki canım kavgalı mi ailenle?
(2,352 puan) tarafından
hayir canim cok iyi anlasirlardi
(2,818 puan) tarafından
Eee o zaman peki neden göndermiyor
0 oy
tarafından
Cocuk var diye hersey cekmek zorunda degılız 3 aylıktı oglum boşandıgımda sımdı 23 aylık asla da pişman değilim 
(1,439 puan) tarafından
Ailen destek olmuş tür galiba
tarafından
Çogu yerde tabiki 650 lira nafaka veriyor babası 1450 lirada yardım alıyorum hastaneye hep abim götürüyor kıyafet evdeki herkes alıyor abur cubur genelde abim alıyor gecinip gidiyoz:)
(1,439 puan) tarafından
Ailen iyi canim masallah
tarafından
O yönden sanslıyım
0 oy
tarafından
Neden gitme dedi ki bir sorun mu yaşadınız
0 oy
(876 puan) tarafından
Sende bayramda gitme o zaman onun ailesine
0 oy
(5,568 puan) tarafından
eşin durup dururken kalkıp böyle bir şey demez ya tartışınız yada sen onuda zorladın sende gel diye oda kalkıp sana böyle bir şey söyledi 

ailemle arası iyi diyor sun bir sorun yok diyor sun bu adam niye durup dururken sana bunları söylesin 
(2,352 puan) tarafından
bi önceki postumda yazmistim aslinda kavga etmedik bugun iyidik babamlari iftara aliriz dedim kimse gelmesin evime dedi oyle basladi
(5,568 puan) tarafından
önceki postunu bilmiyorum ama niye durduk yere ailene düşman kesildi
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Aile diyince akan sular duruyor ben de ailem ya ailem nasıl çocuk buyutuyoruz bak ne zorluklarla ne fedakarlıklarla...büyük konusmuyorum ama ailem için kimse önümde durmasın yani ailene gidemezsin ne demek aile konusunda kendinizi ezdirmeyin yerleri bambaşka ve asla dolmaz 
(13,824 puan) tarafından
Aile konusu hassas bir konu seymam benim için bilmiyorum
tarafından
Herkes için öyle olmalı abla.
Anne baba hakkı da göz önünde bulundurulmali.
Ortada bir namussuzluk söz konusu değilse kısıtlama olmamalı. Ama maalesef bazı kendini bilmezler ben ne dersem o olur kafasını yaşıyor. Rabb'im hidayet versin
(13,824 puan) tarafından
Amin amin ☹️
(2,827 puan) tarafından
++++Çokça artı canım
(13,824 puan) tarafından
İnsan şimdi daha iyi anlıyor ...aile bambaşka
0 oy
tarafından
Ailem arkamda olmazsa bı hiçim olarak çevre ve toplum olarak düşünenlerdenim ailen arkanda yoksa en başta eşin zamanla ezer bazı şeylerde rahatlar dinlemez çünkü gidecek desteğin yok diye bu fırsatı hiçbir zaman verme kimse kimseye annene babana gidemezsin  diyemez bunu demeye cesaret edebildiyse senin şerrinden tepkinden çekinmeyip biraz kendinide sorgula derim karşındaki senin sınırlarına göre şekillenir çoğunlukla 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Eşinin cok kötü bir huyu var,  ne düğün ne cenaze bilir demiştin. Daha bayrama var şimdiden tartışma ramazanlikta belki fikri değişir. Sen geri adim atma tamam de boşanıriz madem. Ne oluyor yani bayramda gidilse. Ben kaynanam gille konuşmuyorum gorumcm ile engelledik birbirimizi ona rağmen düğünü varmış bugün aradılar eşime dedim ben gelmem ama sen git, takım elbisesini ayarladım şimdiden baktım,ne takacagimizi konuştum ömür boyu kardeşimin düğününe gitmedim demesin. Gitsin 
0 oy
(12,688 puan) tarafından
Yazdım yazdım sildim hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum ne sanıyor kendini senin sahibin falan mı? Aile ilişkilerine karışan yön vermeye çalışan eşler kadar nefret ettiğim çok az insan var. Valla boşanmak istiyorsa kendi bilir. Mahkemede hakime ailesine gitmesini istemedim o yüzden boşanmakla tehdit ettim ama beni dinlemeyip ailesine gittiği için boşanıyorum ondan çocuğu bana verin diyecek Hakimde al ağam al paşam ne demek mi diyecek. Kocan akıl tutulması yaşıyor 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Esin gitme diyorsa ramazanda iftara çağır bak bir duruma yine de istemiyorsa belki parası yoktur siz de bir ailesiniz bu bayramı es geç bir dahakine gidersin 
0 oy
tarafından
Bacım niye hemen boşanmak istiyorum diyorsun sinirle demiştir belki başka bir şeye sinirlidir belki merak etme düzelir 2 güne bayrama daha var bakarsın belki kendi yollar
0 oy
tarafından
Kendi ailesi varsa o zaman başta senin ailen gelmeyecek sende bende gitmeyecez de
(2,352 puan) tarafından
ailesi uzakta bide ailesi bn
(2,352 puan) tarafından
beni hiç sevmezler hic aramazlar haliyle tabi bende aramiyorum mesafeliyiz çünkü zamaninda görümcem bana agzina alınmayacak kelimeler kullanmıştı ondan dolayı eşimde bu yüzden tripli bana yani aynısını şimdi bana yapmaya calisiyo aklınca
tarafından
Aklı sıra kısas yapıyor ama yanlış yolda sende alttan alırsan bu böyle devam eder dişini göster hayırdır yani anama babama Kurban ederim sen gibi 10 tanesini bahane arıyorsan boşanmak için söylemen yeter de zorla gelmedim zorla da durmam de ağırlığını koy
0 oy
tarafından
bayrama kadar tamam de sen nasil istersen aman aramiz kotu olmasin da gibisinden konus bakalim fikri değişir bu seferi gitder

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 282 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 595 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 498 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,020 göst.