0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (469 puan) tarafından
Kizlar ben gurbetteyim iki abim var geçenlerde kücük abim ailesiyle bize geldi bende yengemle beraber bir fotoğraf paylaştım en özel misafirim yazdim paylaştim büyük yengem gordukten sonra Allah muhabbetinizi artirsin yazdi bana  meyerse darilmiş gitmiş anneme demiş ben ne yaptim diye ona  bana gore sacma geliyor darilmasi en sevdigim yengem yazsaydim hakli ama ben oyle bir sey demedim üstelik zannediyor ki durumu sadece o gorecegi şekilde paylaştiğimi sanmiş ben genel paylaştim   

Şimdi ben ona mesaj attip durumu aciklayim mi yoksa kendi haline mi birakim bilemedim çunku o bir az samimiyetsiz birisi fazla samimiyetligimiz yok onunla  

Ben bir yildir gurbetteyim hiç arayip sormaz beni o yuzden ona karsi bir az sogugum acikçasi ama o gun paylasimim ona karşi degildi hatta kucuk abim bize gelmeden once kiz kardeşimle konuşuyordum onun sesini duydum dedim yengeme verde konuşim yenge ablam seninle konuşacak dediginde musait degilim konuşama dedi kiz kadesime gitti ve beni ne aradi ne sordu 

9 Cevaplar

0 oy
(320 puan) tarafından
Açıklama yapmak zorunda değilsin kimseye yorma kendini :) 
(469 puan) tarafından
Degil mi hic yazasim yok cok sacma geliyor bana darilmasi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya çocuk mu ne anlamadım alınacak ne var bunda hiç arama ustunede düşme 
(469 puan) tarafından
İste bana da saçmaliğin ağlası geliyoor
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Amaaan tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış
(469 puan) tarafından
Aynen öyle ya  saçmalik
0 oy
(6,793 puan) tarafından
Yani iki yenge arasında eşit samimiyet olsa da o zaman öyle bi paylaşım yapsan kadın haklı derdim ama zaten bi samimiyetiniz yokmuş kendisi sogukmus e diğer yengenle de samimiysen yazabilirsin büyük hanım birazalinganlik yapmış sanırım ama ben olsam arar söylerim durumu açıklarım sonuçta el kızı ve abimin eşi abinin basının etini yiyebilir huzursuzluk çıkabilir abinin hatri için yani ben olsam ararım yenge orda öyle bişey yok sen yanlış anlamışsın sen de gel seninle da paylaşıyim seni mi ayircam o yengem neyse sende olsun benim için yanlış anlaşılma olmasın yani derim ama özür dilemem çünkü bi hata yok ortada kendi kendine alınganlık yapmış 
0 oy
tarafından
bnde diger yengemle daha samimiyim ama digerinin goxune batmiyor, biliyor onunla daha samimi oldugumu.. olgun insanlar umursamaz.. kusmemissin etmemissin birak oyle kalsin
0 oy
(5,568 puan) tarafından
Sen ne niyetle yaptığını biliyorsan bırak kim nasıl anlıyorsan anlasın o zsten sen ara peşine düş diye annene söylemiş 

eğer direk seni arasaydı açıklama yapardın ama o seninle konuşmak yerine annenle konuşmuş çocuk gibi bence hiç oralı olma hiç duymamış gibi yap tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok misali :-)
0 oy
(436 puan) tarafından
sadece sana paylaşacak kadar seni ciddiye aldığımı düşünmen beni şaşırttı kendini bu kadar önemseme derdim ben olsam:)))
0 oy
(618 puan) tarafından
Aman keyfi bilir bosver 
0 oy
(672 puan) tarafından
Hiç muhatap olma bnce çocuk gibi bide seni aramayanı napacan 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 241 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.