0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde (1,311 puan) tarafından
Evde aradım taradım yok komşuda gördüm muhtemelen çocuk götürmüş siz olsanız ister misiniz?

29 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
İsterim ay bi oyuncak olmuş 80-100tl çocuk oynarken farketmeden almış sanırım vs diye alırım yani 
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Annemlerin komşusunun oğlu annemin eve gelmişti torunlarla sahte telefon vardı oğlumun onu ne zaman aldıysa eve götürmüş annemin evde çok aradık bulamadık birgün o komşuya gittik gördük a aaaa ogluuum sen telefonunu burda unutmuşsun baaak evde aradık durduk megersem.burdaymis al oyna dedim hiç kimse sesini çıkaramadı valla
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Ben istemem gorduysem direkt aaa bak buradaymis evde aradım bulamamıştm derim alırım benim malım zaten neden isteyeyim 
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Genelde eve çocuk sokmam 

Çünkü onun yaşıtı yok 

Geldiği zaman istediğin gibi oyna ama götürme derim 

Birde oyuncağın değerine bağlı 

Gerçi oyuncak bu devirde kolay değildir alması da 

Gereksiz oynamayan oyuncak ise üstüne düşmem ama oğlumun sevdiği oyuncaklar ise söke söke alırım
0 oy
(7,948 puan) tarafından
Geçen akşam söze gittik ordanda eşimin amcasının evine gittik aynı zamanda babamın dayısının evi yani eşimle babam kuzen neyse oğlum orda arabayla oynadı onlarindi elindeydi tam eve gelecektik ayağa kalktık biz daha ayakkabı giymemistik oğlumun elinden alacaktım verecektim fırsat vermedi eşimin amcasının karısı bir anda koştu o koridoru oğlumun sırtı ona dönüktü bir hisimla sinirle bağırarak yemin ederim torunumun oyuncağını alamazsın bırak dedi bağırdı oğlum korktu canı acıdı sert bir şekilde aldı şok oldum birde aldı koşarak içeri girdi 60 yasidna kdn öyle sinir tuttu ki beni birşey diyemedim evli kızı annesine bağırdı ne yapıyorsun onun olsun benim yerime kızdı ama gerçekten çok kırıldım aklıma geliyo ofkeleniyorum 
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Ben zamanında kuzenımın cok begendıgım bi kalem acacagını almıstım eve getirmiştim de fark etmişler geri almışlardı bir kalem acacagı için bile akrabam olsun cocuktur dememişti al gitsin bacım ne kıvranıyosun 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Komşu yabacı oyuncağı fark etmiyor mu o çocuk her gittiği Evden oyuncak alır bu ilerde çok sıkıntı
0 oy
(5,486 puan) tarafından
Sor bi canım çocuğumun kaybolmus evde yok da sizde felan kalmış olabilir ya da çocuk götürmüş olabilir bı bakarmisin de 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yanlış anlama da benim çocuk eve başkasının oyuncağını getirse görsem alıp hemen sahibine veririm o utanmamis sen neden utaniyorsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 239 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 482 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 523 göst.
20 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde OznurY (211 puan) tarafından soruldu

379,729 soru

11,367,318 cevap

34,850 kullanıcı

...