0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından

Komik bı soru evet ama cidden başım dertte bu konuyla üç yaşında oğlum 17 aylık ogrendi tuvaletini kendi minikti sanrm pipside öyle uzağa gitmiodu cişi arkadaş şimdi klozete otryo içi Haris heryere gidio aparat aldım yine içine gitmio alaturka ya otryo tam yerine oturablyo yine uzağa gidio anlamadım:D ne yapablrm yavrum kendi çabalarıyla pipsini tutuyo aşağı itiyi anne batrmayim diye islakliktan huylaniyo zarar verir diye onu yaptrmiyorum çözüm önerilerine açığım:):)

3 Cevaplar

+1 oy
(10,096 puan) tarafından
Ben oturtunca hemen pipiyi elimle asagiya bastiriyorum cisi bitince birakiyorum kakasini oyle yapiyo. Yoksa direk karsiya gidiyo
(59 puan) tarafından
Benim girmeme izin vermio ayıp şeyler deyip gonderyo canm temzlemek için girdgmde vahim manzaryla karşılaşıyorum:)
(10,096 puan) tarafından
Bizimkindede ayip var canim ama anne babaya yok :)
(59 puan) tarafından
Biz biraz abartmış sanrm:) baktrmio
-Reklam-
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Çok ince ve tanzikli akıyosa çişi çocuk cerrahına görünün. Pipide darlık olabilir. 

Uzağa işeme konusunda 6 yaş artık idare ediyo ama 4 yaş hala öğrenmedi yaramaz. Deliğe işe oğlum diyorum her seferinde ama yok yok yok. Alaturka bu arada 
(59 puan) tarafından
İnce değil normal aslında sünnet esnasında baktrmistim bı sknti olmadı ama sadece hedefi tutturamiyoruz:)
(11,094 puan) tarafından
Çocuk eliyle eğip ayarlar ya niye zarar verir demişsin ki :) seninki küçücük laftan anlamış benim koca ayı hala çözemedi :D
(59 puan) tarafından
Ne bilim çok bastryo gibime gelio pipisi çapraz oluyo:))) alışır ya hepsi zmanla otryo demekki:)
(11,094 puan) tarafından
Çok bastırmasın da yönlendirsin, kendi alışır dediğin gibi zamanla artık :)
0 oy
(672 puan) tarafından
Ben ucunu biraz eğdim çok bastırma şimdi kendisi klozete otururken ayarlıyor bastıemadan ama az eğmek lazım ucunu 
(59 puan) tarafından
Benmki fazla bastryo kiyamiyorm
(672 puan) tarafından
O şart canım benimki 7 yaşına geldi Bi sıkıntı olmaz çok bastırma sen
(59 puan) tarafından
Bana birakmio ki kapıyı kapatyo ayıp kısmını fazla abarttik sanrm sadece viyere gittiğimizde izin verio bakma ama dio ufak tefek kapı arasından görürsem o ama temizlemeye girince o vahim manzaryla karşılaşıyorum:))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 575 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 518 göst.
9 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.