0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Avukat aradı haftaya pazartesi günü gelicek satış vericek eşim paramızı alicaz çok şükür bütün zor günleri atlattık Allah Rahmetli dedesine gani gani rahmet yagdirsn kutlama yapıyoruz birde eşime demiştim miras çıkarsa ikinci çocuğa izin veririm diye umutsuzdum şimdi tutturmuş artık ikinciyi yapma hakkım var diye oğlum çok küçük daha kıyamam ona ya 

image

6 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hadi hayırlı olsun, 

Bebek sözü vermişsin nasipse sözünü tutmalısın :) 
tarafından
Bebeğim 3aylik daha benim herifte bir çocuk aşkı var evin içinde beş tane olsun yine doymaz benim kafa kaldırmıyor artk
(5,132 puan) tarafından
Bebeğin çok kucukmuş,
tarafından
Aynen cnm gelde anlat
-Reklam-
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Sevindim adiniza canim rahmetli icinde guzel bi mevlid yada hâyır yapin sevabi gitsin⚘
tarafından
Annem diyo adına taziye evi yapın diye eşimde bir kurban keserim ruhuna dedi
(3,198 puan) tarafından
Guzel dusunceler canim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bu gece baslama =) para gelsin sonra düşünürsün çocuğu 
tarafından
Aynn parayı elime alim sonra diyin:)))
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ne güzel.bereketli olsun.keske bana da öyle birşey çıksa o kadar ihtiyacım var ki.ama bizde nerdeeee babadan miras bile anca borç kalır.

Huzurla sağlıkla harcayın 
tarafından
Saol cnm Allah razı olsun rabbim hepimize hayırlı kapılar açsın ben ilk günden beri hep dua ediyorum Allah'ım bu miras hakkımızda hayra vesile olucaksa nasip et bu miras huzurumu yuvamı etkiliyicekse nasip etme Allah'ım diyordum inşallah hayırlara vesile olur
0 oy
(150 puan) tarafından
Kac ay sürdü canım bu miras isin bizim de şimdi sonuç bekleniyorda  bizde merakla bekliyoruz inşallah uzun sürmez ya 
tarafından
9aydir bekliyoruz cnm
(150 puan) tarafından
Anladım canım benim çok saol hayırlı günlerde kullanın paranızı inşallah dertlerinize deva olsun inşallah
0 oy
(5,575 puan) tarafından
çok sevindim sizin adınıza mutluluğunuz daim olsun 

çocuk konusu biraz rahatsız etti beni keşke keşke çocuk yapma ve ilişki konusu karı koca arasında fırsat gibi görülmese. ikinizinde gerçekten istediği ve hazır hissettiği bir zaman da ortak karar ile Allah nasip ederse olsa :-)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.

378,368 soru

11,325,367 cevap

34,777 kullanıcı

...