0 oy
1,166 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Bir arkadaşla çocuk konusunu konuştuk bir kızı var ikinciyi düşünüyormusun dedim yok dedi ama korunmuyorum dedi nasıl dedim eşim korunmuyo ilişkiden hemen sonra çok afedersiniz hmn yikaniyorum lavaboda dedi uzanmiyorum  hiç  bu şekilde iki senedir korunuyorum dedi bende saçma buldum bi hastaneye gözük dedim belki olmuyordur bir sorun çıkmasın ilerde dedim gerçekten bu şekilde çocuğun olmasını engelliyomu acaba çok şaşırdım 

28 Cevaplar

+6 oy
(1,763 puan) tarafından
Vajinal dus asla önerilmez canm bu bir korunma yöntemide değil O duşa girene kadar içine kaçan kaçıyordur dusla milyonlarca spermi döktü mu şimdi insanlar prezervatiften kaçan 1 damla ile gebe kaliyor☺
tarafından
Aradığım yorum
(1,763 puan) tarafından
Tskler cnm☺
-Reklam-
+2 oy
(968 puan) tarafından
Sacma bende bende hc uzanmadim giren girdi zaten neyi yikiyor acaba :))
(384 puan) tarafından
Kız allah iyiliğini  versin:)
(968 puan) tarafından
Oyle ama hatta vajinanin icinu yikamakta cok sagliksiz o kostur kosturda gitse banyoya gene yetisemez yani yaptigi komik bence
tarafından
Keşke daha açıklayıcı olsaydın
(968 puan) tarafından
Spermi kasdettm yikamasindaki amac o ya yanlis anlasildiysam kusura bakmayin
+1 oy
(237 puan) tarafından
Çok ilginç Bi kaza, olabilir biz bu ay yaşadık bunu korunmadık Bi anlık korkudan ölüyorum adet olmama 3 gün kaldı bakalım olacak mıyım
0 oy
tarafından
Alakası yok bizde yikaniyoruz hatta benim eşim utanmasan çamaşır suyuyla yikanicaksin. Birşey olmaz diye der ama bence kalabilir nasıl güveniyor öyle ya  
(3,446 puan) tarafından
Ahahahahahhahaha sende potansiyel var :D
tarafından
Ahaha niye öyle dedin :Ddd
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Yatmasi enngellemiyor vajinaya su tuttugu icin tum spermler dokuluyor ve yumurtaliklarina zarar veriyor haberi yok.Allah akil versin
(6,204 puan) tarafından
Suyu vajinadan iceri tutarsan tabiki de sorun olur vajina yuzeysel yikanmali
tarafından
Ha yok kız öyle içine değil yuzeysl tasdan su dokuyom öyle
(6,204 puan) tarafından
Tamam senin arkadasin icine tutuyorsa o zaman normal hamile kalmamasi cok cok normal hatta ama bir gun illaki bi yerde toslayacak
tarafından
Kız postu. Sahibi ben değilim:))
(6,204 puan) tarafından
Hatlar karisti :D
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Alakası yok Cnm sperm çok hızlı hareket eder eğer sağlıklı ise yumurta çatlamış ise hamile kalma yüksek. Takılma sen :)
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Valla arkadaşım öyle derdi oda öyle bir yıl korundu sonra bebek istedi şükür oldu bende o zaman bekardim neyi yıkıyor derdim erkeklerin boşaldığı bilmiyorum hahah safmisim meğerse :D
0 oy
(12,852 puan) tarafından
2 yıldır biz de korunmuyoruz geri çekilme de dahil bende vakit kaybetmeden duşa girerim plansız bir gebelik olmadı
0 oy
(802 puan) tarafından
Canım arkadaşına söyle spremler harektlidir ilk anda rahime girdiğinde hareket eder ve uygun olan yumurtaliga tutunur illa içine yaptı diye hamile kalınır diye birşey yok çok afedersiniz erkeklerin zevk suyunda bim sprem vardır bunda da hamile kalma riski vardır yani icine bosalmiyir hamile kalınmaz diye bir durum yok yanığı cagdayiz milyon tane korunma yöntemi var böyle saçmalıkra inanmiyan kazara bilmem kaçıncı çocuğa hamile kalırsınız haberiniz olsun
0 oy
(5,278 puan) tarafından
Benm de çok yanmam olurdu hemen koşup yıkanrdım ama hamile de kaldm yanı kaçan kaçar yanı 
0 oy
tarafından
evt bu yontem yurtdisinda korunma yontemi hemen tuvalete gitmek ve yikanmak zaten hamile kalmak isteyenlere o yuzden yat kalkma diyorlar lakin tutacagi varsa oyle de tutar cunku saniyede sperm iceri gidiyr ztn.. yani sacma ama var bu yontem
(1,929 puan) tarafından
Benim kardeşim yıllardır yattı fakat olmadı ben hiç yatmadım hemen tuttu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hayır ikinci çocukları olmuyordur nasip kısmer öyle korunma olmaz
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok saçma ilk defa duydum
0 oy
(154 puan) tarafından
Hemen kalkıp tuvalete gidince tutmaz sanmasın canım benimki ona rağmen tuttu tabi ben yıkama gibi bişey yapmıyorum vajina içerisine su tutulmaz bu temizlik anlamına gelmez tam tersine vajinaya yumurtalıklara zarar veren bişey vajina sadece yüzeysel yıkanır 
0 oy
(859 puan) tarafından
Yoo ben bu şekilde hamile kaldım 
0 oy
tarafından
Benim yengemde o şekilde korundu yıllarca afedersiniz eliyle orayı iyice yıkadı açarak
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Engellemiyor benim görümcem de öyle yapıyordu ama şuan 2. Çocuğunu doğurdu
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Böyle birşey olduğunu duymuştum ama koruyucu olduğunu düşünmüyorum her an hamile kalabilir ayrıca çok ta zararlı 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Giden gidiyo yıkansa nolur ya bi sorunu var yada rabbim nasip etmeyince olmuyo işte 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Yok CNM bende öyle yaptım 5 ay yıkayınca çıkar kalmaz dedim hamile kaldın o allahın emri olacağı gün var 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 385 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 522 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 385 göst.
0 oy
7 cevap 276 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu