0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kızlar 12.5 aylık oglum var  deneyeyim dedım oldu valla gunduz ıkı defa uyuyordu ama uzun uyuyordu 45 dakikayı gecmeyecek sekılde uyandırıyorum operek vs. 6 dan evvel tum gunduz uykularını kesiyoruz 9 da uyumaj ıstıyor halıyle yorgun dusuyor. Bırde sokakta bol bol yurutuyorum bıkac gundur. 9 da uyuyor 12 dr emmek ıcın kalkıyor ve sabah 5 e kadar uyuyor elhamdülillah. Gunduz uykularını kısa tutmak ıyı fıkır ya valla mutlu ve ıstahlı bebek oldu sukur 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nazar değecek kız totonu kaşı 
(1,077 puan) tarafından
Ahahaha bebegımı kasıdım olar mı:)
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
11 ayından beri gündüz sadece 1 kere 1 saat uyuyor sabah 8 de kalkıyor ama yinede uyumuyor uyumuyor 17 aylık oldu 
(1,077 puan) tarafından
Allahallah ya ıyı gozlemledım bunu denedım tuttu bakalım bazı bebekker uykuyu sevmezmıs senınku ondanmı aceba
(3,729 puan) tarafından
Evet benim çocuklarım uykuyu sevmiyor malesef abiside böyleydi
0 oy
(800 puan) tarafından
Maşallah darısı bana inşallah yemin ederim geçe kaç kere kalkıyorum hadddi var hesabı yok çok yoruldum artık uykusuzluksan ölüyorum 
(1,077 puan) tarafından
Gunduz az uyut ınan dene bunu
(800 puan) tarafından
Gündüz hiç hatırladığımda oldu gece daha beterdi valla hem benimki daha 6 aylık olcak 3 gün sonra
(1,077 puan) tarafından
6 ay kucukmusya
(800 puan) tarafından
Evet maalesef:(
0 oy
(4,853 puan) tarafından

Bacim nazar değer Maşallah söylemeseydin iyiydi:angel:

(1,077 puan) tarafından
Bıse olmaz ya Allahın izniyle  hergun okuyorum bebısıme
0 oy
tarafından
Canim yanlıs ama bir uykusu 1 bucuk saat dıgerı 1 saat olacak ve 6 dan Sonra degıl 4 den sonra asla uyıtmıcaksın 45 dkaıka cok az verimli degıl 
(1,077 puan) tarafından
Bebegımı gozlemledım ve herturlu denedım canım defterdr saatlerı kayıt tuttum. Benım bebıs bunda rahat oldu huzursuz da degıl sukur. Yo yanlıs anlaamm canım bu saatler ıyı oldu bızım ıcın
tarafından
Uyku egıtımı aldım ben canım yanlıs anlama bilgilerimi paylasmak istedim tabi sen daha iyi bilirsin saatlerini
(1,077 puan) tarafından
Yanlıs anlamam canım tesekkur ederım tavsıyen ıcın suanlık sıkıntı yok ama sıkıntı olursa tavsıyene gore davranırım ıns
tarafından
Insallah sıkıntı olmaz canim iyi uykular mınıge❤️
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Uyku eğitimine hemen adepte olmus
(1,077 puan) tarafından
Kesınlıkle gunduz cok uyuyordu 2.5 saat uyudugu oluyordu onu kısalttım gece uyuyor artık
(6,203 puan) tarafından
Uyusun uyusun güzel güzel büyüme hormonu salgılasin gece :D
0 oy
(173 puan) tarafından
Nazar değmez insaşallah
(1,077 puan) tarafından
Amın canım gunduz cok yoruyorum mutfakta beraber yemek yapıyoruz napım dagıtıyor gerı bende topluyorum gunduz baya ılgılenıyorum yoruyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 380 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 521 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 382 göst.
0 oy
28 cevap 1,165 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu