0 oy
165 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar 22 aylık bebeğim hasta oldu çok üzülüyorum. Uzun zamandır hasta olmamıştı. Daha başta ilerlememisken doktora götürdüm üç gün önce. Boğazları kızarmış dedi antibiyotik verdi öksürük şurubu dolven calpol verdi. O gün ilaçları kullanmaya başladım ama ilerledi hastalığı. O gece 40 dereceye çıktı ateşi. Son iki gecedir de 38.5a çıkıyor ateşi. Üç gecedir full ateşli gündüz ateşi hiç çıkmıyor. Hiçbir şey de yemiyor burnu akıyor çok üzülüyorum kızıma kızlar nasıl iyileştirebilirim :((

9 Cevaplar

0 oy
(914 puan) tarafından
İlaçları kullanmaya devam et genelde üç gün sonra ateş düşer. Üç gün oldu diyorsun gerçi.
(1,271 puan) tarafından
Üç gecedir ateşi çıkıyor canım gündüz bir şey yok bu gece yine çıkacak gibi duruyor :(
(914 puan) tarafından
Ben hastaliktan bıkmış durumdayım elhamdülillâh:( yani ne yapsak da faide etmiyor kendi geçiyor
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Benim kızımda 15 aylık tam söylediğiniz gibi 
0 oy
(451 puan) tarafından
4 yasindaki kizim Yni bir haftadr burun Kintisi var hicbirsey ise yRamito
0 oy
(29 puan) tarafından
Salgın mı bilmiyorum da benim kızımda 15 aylık 3 gündür ateşi vardı ben azı dişleri diye düşünüyorum ama bugünde burun akıntısı ve öksürüğü var uyuttum öksürüp duruyor bilmiyorum napıcam 
(1,271 puan) tarafından
Bnmki de öksürüyor:( bir doktora gotur canım
(29 puan) tarafından
Gündüz bir şey yok ama şimdi uyuttum dakikada öksürüyor soğuk buhar makine sam mı yanına
(1,271 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadim ama bence kullan canım ise yarar rahat nefes alır
(29 puan) tarafından
Valla çok zor ya bebekler hiç hasta olmasın %(
0 oy
(390 puan) tarafından
Gecen hafta ayniydik bizde 4 5 gun atesliydi geceleri ozellikle.doktor antiniyotik ve grip ilaci verdi toparladi sukur ama ben sarimasak falanda vermeye calistim.istahi cok kotuydu dediginiz gibi.Allah sifa versin gecmis olsun gece zibinla yatir
(1,271 puan) tarafından
Sarımsak falan asla yemez bütün gün bir şeyler yedirmeye çalışıyorum aç kaliyo ama yemiyo sadece saatlerde aç kaldıktan sonra çikolata istiyor onu bile veriyorum yeter ki bir şey yesn diye :( sağol canim inşallah bizim de geçer en kısa zamanda
(390 puan) tarafından
Corba icmiyomu cok acikinca tv filan acsan yemiyomu canim ekmek falan dograma ama bogazlari aciyo icmek istemiyolar hastayken bol sarimsakli corba yap sen ona ne koyu kivam ne sulu olsun yemesse zor toparlar
0 oy
(138 puan) tarafından
Benim oğlumda 10 gündür öyle pazartesi günü götürdüm kanında enfeksiyon çıktı boğazı çok kötü olmuş dedi serum verdi antibiyotik verdi şükür bugün daha iyi size de çok geçmiş olsun 
0 oy
(3,693 puan) tarafından
Aynen bizde 15 günden fazla hastayız boğazı çok kötü olmuş dedi doktor biz hatta antibiyotik kullandık iyileşmedi tekrar götürdük yarında kontrolü var inşallah iyilesmistir
0 oy
(212 puan) tarafından
Ben carpolu vermeyip sadece dolven veriyordum sabah öğle birde uyumadan önce öyle ateşin önüne geçtim inatçı ateşe carpol etki etmiyor ve hep ince giydirdim göğüsüne sırtına zeytinyağı sürdüm her sabah ıhlamur bal limon verdim öyle atlattık 
0 oy
(1,884 puan) tarafından
Benim kızım da öyle çok kötüyüm mahvoldum işe de gidiyorum çok zor. Gündüz çok iyi akşama doğru mahvediyor. Antibiyotik verdiler bize de 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gokce123 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 302 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu

380,937 soru

11,404,881 cevap

34,942 kullanıcı

...