0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (921 puan) tarafından
5gun önce sağlık ocağına gittik iburemin verdi antibiyotiğe gerek yok ama boğazı kızarmış dedi .ateşi 38en çok çıkıyor oksuruyo burun tikankligi var .az önce acilden geldik boğazı kızarık ama antibiyotiklik durum yok dedi nasl yani ya eşim diyo devlet vermek istemiyo antibiyotiğe karşı tamamda nasl iyilescek yavrum süzüldü resmen :( napayım sizce iyilesirmi atesleniyo sürekli şuruplar devam et dedii mafoldu çocuk hc bsey yemiyo söyledim herşeyi 

6 Cevaplar

0 oy
(3,137 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götürdün mu acil birşey yapmaz zaten 
(921 puan) tarafından
Gotrmedk eşim diyo ne meraklsn antibiyotk icirmeye
(3,137 puan) tarafından
Götür bence çocuk doktoru daha iyi anlar benimki iki kutu antibiyotik içti anca iyileşti
tarafından
Eşinde ne geveze adam herseye yorumu var ya
(921 puan) tarafından
Evet akıl çok verir icraya uygulamaya bakmaya gelince kenara cekilr
-Reklam-
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Cigerleri temizse vermiyolar antibiyotik gecmis olsun canim
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Benim oğlum üç buçuk yaşında olduğu zaman ağır oluyor evde de bir şey iciremiyorum acilde serum yedi kaç kere orası da yaramıyor özelde serum yemeden o inatçı ateş asla düşmüyor devamında da antibiyotik kullandık mecbur 
(921 puan) tarafından
Anlamıyorum ya gerçekten suruncek illa çocuk eşimde diyo savasiyo vucunda ateşlenmesi iyi bse çocuk mafoldu
(13,825 puan) tarafından
Benimkide perişan oluyor acille olacak iş değil herkes bir gecirmiyor çocuk doktoruna götür yazık çekmesin
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Tonsilit olma ihtimali varmı ? Varsa siz değilde doktor görebilir ancak. İllet biseydir maalesef bizde her sene oluyor. Ve kilo verme oluyor yutkunurken bile boğaz çok acıyor Google yaz tonsilit diye çıkar.  Benim kizlarimda tonsilit gırtlağa yerleşiyor. Görünürde olmuyor doktor dili indirince görüyor. Bendede oluyor nedenini henüz cozemedik. Ama tonsilit ise kendi kendine geçmez  tonsilit fazla ateş flanda yapmaz . İç üşüme yapar. Onuda konusamayan bebekte anlamak çok zor
(921 puan) tarafından
Acaba öyle bse olsa soylemezmydi
(1,737 puan) tarafından
Söylerdi muhtemelen
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Yazık günah götürün geçmez benimde oğlum 6 aylık geçirmedik öksürüğünu antibiyotik geçirdi 
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Canım udihindi yağı al fisfisin içine koy yatmadan önce boğazına sık üzerine başka birşey verme orda kalsın sabaha hafifletir inş ben sabah akşam aklıma geldikçe sıkıyorum çok etkili 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 109 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ecrin6516. (187 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 90 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...