0 oy
761 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Selam arkadaşlar yazıp biraz rahatlamak biraz da fikir almak istedim. Görümcem geldi 3 tane çocuğu var 3 de şımarık ve birbrinden yaramaz çocuk benimde 1 yaşında kızım var asla çocuklara suç bulmuyorum kızmak da istemiyorum ama ben mi abartmıyorum bilmiyorum. Kıymalı makarna yaptim ayran falan oruç değildi bende değildim. Neyse.. şakayla karışık makarna sevmem diyor gorumcem yemek söyledi tavuk ızgara sipariş verdi neyse hem makarna hem tavuk yedi. Kızları makarnaya doldurdu ketcabi sesim çıkmadı ne diyim çocuk diye bişey demedim kek yapmıştım ikram ettim çayla beraber her yeri kek yaptılar anneleri arkalarından geziyor her yer kek ellerinde yemekle geziyorlar anneleri oturmuş Instagram'da geziyor. Ben bı yandan kızımla bı yandan etrafı toplamak uğraşıyorum. İşte diyor yarın çarşıya gidecem ordan da sana gelirim kalırım diyor bende dedim ben anneme gidecem yarın tamam anahtarı bırak alt komşuna alırım ben gelir kalırım diyor kendi evi çarşının göbeğinde. Çok sorumsuz hiç bişeyden memnun değil. Kızımın çok oyuncağı yok alan bı insan değilim gözüm yok kendi durumları bizden daha iyi bi oda dolusu oyuncakları var kızları neyi görse anne eve götürelim diyor kızımın emzigine kadar almak istiyor 2 yaşında ki kızı anneleri sesini çıkarmıyor hiç bi şekilde madem öyle ben gitmem evimde kalırım dedim oyuncak içinde dedim ki neyi kızımın elinde görseniz alıyorsunuz dedim gülerek o gülerek herşeyi diyor yok makarna yemek değil benim için falan filan giderken öpüyor beni ayy çok sinirlenmişsin yüzünden ateş çıkıyor benim kızım uykusu varken mızmız ve biri varken yatmıyor bütün gün ağladı yeni uyudu. Çok sinirlendim sinirden Karman corman yazdım salona giriyorlar salondaki konsol üstündeki eşyaları ekliyorlar annelerinde tık yok yemim ederim çok sinirlendim ben eşyaya düşkün bi insan değilim ama bilmiyorum ben mi abartiyorim büyük konuşmak istemiyorum bütün sinirmi kızımdan çıkardım bağırdım ona çok ağladı sonra da pişman oldum hakkınızı helal edin uzun oldu

Bu arada görümcem ve kaynanam deprem diye müstakil bi evde kalıyorlar ikisi beraber biz Mersin'de yaşıyoruz kimsenin evine bişey olmadı kızi okula gidiyor. Müstakil ev köyde kendi evi şehirde ayrı var ayrıca okulda şehirde öyle diyim. Benim evimde şehirde her gün araba ile köyden geliyorlar 12.30 da okula bırakiyorlar akşam 5.30 a kadar ya arabada ya da bana geliyorlardı istemediğim halde cagirmadigim halde Cat kapı geliyorlar yada eşim yalvarıyor gelin aşağıda beklemeyin diyor

27 Cevaplar

0 oy
(1,010 puan) tarafından
Okurken içim daraldı abla Allah'tan eşim ve ben eşimin ailesiyle konuşmuyoruz eşim İstanbul da çalışıyor ben annemle kalıyorum şimdilik ev tutacak benim eşin aileside deprem bölgesinde aramış eşimi kardeşinin yanında iken eşime demiş o kızı bırak para gönderme kendi baksın bebeğine hamileyim 4.5 aylık bu dediklerine bak benim adımı bile bilmiyorlar beni hiç tanımaya çalışmadılar istisnalar hariç kaynana ve görümce dert Allah nasip ederse oğlum olacakmış ilerde bu şekilde gelinimi darlamamak için ne gerekirse yapacam 
-Reklam-
0 oy
(2,599 puan) tarafından
Ay sinir basti bana ama sende de suc var niye diceksin. Sesini cikarmiyosun. Bi kere cocuguna bi bagir bak nasil birakir o instagrami. Bisey derse bu sekilde benim evime gelmeyin dersin. Bu tip insanlara net olmak lazim. Cunku bisey demediginizi gorunce cok afedersiniz b.kunu cikariyolar.
0 oy
(1,870 puan) tarafından

Yüzsüz ve arsız biri laftan da anlamaz bunlar.. eşinle arası bozulsa gelmez aslında.. ben olsam doldururum eşimi sürekli şikayet ederim belki araları bozulur :getlost: ve bunun kocası nerde bu arada hiçmi seslenmiyor.. benim görümcelrr şehir dışında hepsi ama geldiklerinde benden fazla iş yaparlar bize yük olmamak için.. 

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Esine soyle kabuletme evi o halde birak esin gelip gorsun bidaha cagiriyormu bakim bide kendileri geldimi 1 odada oturun diger odalari hepsini kitle 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
En çokta gittiğim evde ne ikram edilirse onu yerim tavuk istemek nedir, yani siz alamıyorsunuz ben aliyorum, alacaksan önden söyle birsey hazırlama ben sipariş verdim de, o ne öyle makarnayı küçümser davranışlar. Her gün her gün 3 çocukla gelip bir dünya iş çıkarıp gidiyorsun. 
0 oy
(302 puan) tarafından
Kadının zihniyetini yaşadığın halde çözemedin mi ? Bu soruyu sorman bile hata. Bir yabancı gözüyle okusana yazdıklarını belki o zaman ne hale düştüğünü anlarsın. Sen abartmıyorsun , kendini enayi yerine koydurtuyorsun. Kadın 3 tane çocuğu doğurmuş bırakmış ortaya seni keriz yerine koyuyor. Kendi evi dağılmasın diye gününü sagda solda başkalarının evini dağıtarak geçiriyor. Belliki parasida var evde yemek yapcam derdi yok dışarda yiyor hem senin yaptığın makarnaya laf etmiş ağzının payını veremedin mi nimete saygısında yok. Hem görgüsüzler gibi emzigine konmak istemis aç gözlü ,hemde terbiyesiz ve yüzsüzce anahtarinj komsuya bırak demiş. Ne münasebet? Sen yokken gelcek evi dagitcak gitcek sonra arkasını sen toplucan. Bu kadar şey olurken bu denli susman anlamsız bu şekilde gidersen daha çok ezdirirsin kendini. Görümcen masus yapıyo sana bunları gerçi ses etmeyen kimi bulsa onada yapar ama sende ses etmedigin için buyur gel hem evime hem ağzıma sic demiş oluyosun. Ben böyle şırfıntı bir karı daha görmedim. Ezik olma bu kadar görümcen diye tepene çıkarma. Ağzının cevabını ver. Çocuktan çıkaracağına hıncını görümcemden çıkar. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 474 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 348 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 939 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Miray❤Asel (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 242 göst.