0 oy
934 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Kizlar 2 hafta once koydeydim ben kaynanamla normalde cok iyiyiz bana cok faydasi yardimi dokunur 6 yildir ewliyim daha birgun kavgamiz olmamstr herkes bizi örnek  gosterirdi taaa ki koydeki kavgamiza kadar..evli bir gorumcem var ben nereye gitsem gezip tozsam bu pesime takilmak istiyor onu goturmeyincede ertesi gun trip atip konusmuyordu ben de bunu anasina soyledim.. ewli barkli 2 cocuklu her gttgm yere onu goturmek zorundamym diye.. anasida diyor kizim gunahtir kocasi gezdirmiyor szn arabaniz var goturun nolcak fkn bnde patladim bagirip cagirdim kaynama ilk defa agzima geleni saydim bununda zoruna gitti bagirmam agladi baya...smdi knsmyrz mesafe koydum arayip sormyrm hic birini

23 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Canm kayinvalidenin sucu yokmus ki.yazik evladini atamamis sadece
(56 puan) tarafından
Ahh ahh tek sucu kizlarini her seferinde bana karsi savunmasi hic bi sekilde  haksz bulmuo...laf soyletrmio...yoksa kadin iyi ama nereye kdr  patladim iste:(
tarafından
O da biliyordur olmamasi gerektigini ama iste evlat olunca canm bizimde var nasil kiyabiliyormuyuz hic.sende haklisin tabi ama yine kayinvalidenlede kotu olma esin ablasina soylesin direk
(56 puan) tarafından
Esim kardesiylw konusmuyor o kavgadan snra...
tarafından
Tek suclu görumcen bazi insanlar durmasi gerektigi yeri bilmiyo bu yuzdende herkesi bir birine dusurmus yazik etmis hatir gönül birakmamis.gorumcene nasil istersen oyke yap ama kayinvalidene daha.yumusak davran canm cunku bizlerdede var kayinvalide mesala benimkine laf soylesen benim agzima eder ama kizina agzini actirmaz kesinlikle.biraz naif bir kayinvaliden var heralde 1 defalik olmus bosver gitsin
-Reklam-
+2 oy
(110 puan) tarafından
Ben bir insan ile problemim olursa şahsen başkasını araya sokmam gider kendisine derim kayinvalideniz de  seviyormuşum keşke görümcene söyleseydin kadının da kızı sonuçta ne desin sonuçta 
+2 oy
tarafından

Canım kusura bakma ama bu kadar anlatmakla  ben seni suçlu bulurum  ve aşağıdaki yorumlara yazmışsın anlatamadığım  bir çok şey var demişsin  amenna ama sen burda nasıl bir post açtıysan herkes burdakine bakarak tabikide cevap verecek  ve ne kaddar kaynanalar var ve sen kaynananin  çok iyi olduğunu söylüyorsun  kızı için oda sana gezdir kocası ilgilenmiyor günah demiş sen direk kadına saldırmışsın  o onun evladı evladını  düşünüyor kadının hiç bir sucu yok  yazık günah 

(1,307 puan) tarafından
Aynen bende katılıyorum
+1 oy
tarafından
Ayip etmişsin ömür boyu gezdirecek degildin ama kaynana bagirman olmamis gorumcene söyleseydim
(56 puan) tarafından
Yukarda yorum yazdım  cnm...tabiki once gorumceme soyledim knstuk sirf soyledim diye annesine sikayet etms beni abartarak yalan yanlis seyler diyerek bende artik anasina soyleme geregi duydum....cok uzun mevzu ben ozet gectim
+1 oy
tarafından
Kaynana na neden bağırdın ki kadının ne suçu var üstelik kotu birşeyse dememiş sana madem istemiyordun bastan alistirmicaktin hadi oldu diyelim gorumcene soylemen lazımdı kayinvaliden arada kaynamış 
+1 oy
tarafından
Sırtında mı taşıyacaktın ellerinle mi yemek yedirecektin kızını annesine kesip kadını da ağlattın ayıp çok ayıp kocası dışarı çıkarmıyormuş ne olurdu ki ne zararı olurdu sana eteklerine asılmazdı herhalde hava alırdı dua ederdi o iki çocuğu da sevinirdi günah benim içim acıdı kaynanana... Bağırırken cidden için sızlamadı mı ya o kasar da iyiyiz diyorsun 
(56 puan) tarafından
Olayi ozet gectim ben...her gittigin  yere gorumceni i ve 2 cocugunu pesine takip gotirrmsn sen arada biroikte gidiyorduk ztn biyerlere ama cocuklari asiri yaramaz ee bmm de 2 cocugum var 4 cocuk birlesince neler yaptiklarini tahmin bile edemezsin.. bilmdgnz cok sey var oyizden bnce yargılamadan dusunmeden konusmayin
tarafından
Yargılanmak istemiyorsın ama açtığın postta kendini haksız göstermişsin açıkça yaz durumu
(396 puan) tarafından
1 2kere götürürsün insan devamlı peşinde birilerini istemez zaten ilk görümcesiyle konuşmuş kadın napacaktı o da kaynanasına söyledi bağırmasını doğru bulmuyorum tabiki ama haksız da değil insan kendi ailesiyle yalnız bsyler de yapmak istiyor her zaman kuyruk gibi peşlerine takilmanın bi mantığı yok
0 oy
(56 puan) tarafından
Kizlar mevzu uzun aslinda ben ozet gectim once tabiki gorumcemle knstum bu sorunu yuzunden onunla knsnyrdm ztn eskisi gibi...koye gittik onu goturmedik diye yine laf sokucumsjlar yazinca anasina soyleme geregi dutdum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Canım ayıp etmişsin gerçekten ya kadın sana güzelce söylemiş yani keşke sem de güzel dille söyleseydin istemiyorsan 
(56 puan) tarafından
Kavganin basini anlattim daha sonrasinda onun da sesi yukseldi bana soylememesi gereken haketmedigim seyler soyledi .. pisman dglm...
(1,037 puan) tarafından
Karşılıklı hata yapmışsınız canim aranız iyiken keşke olmsaymisti ama olmuş artık eşim demedimi birsey
0 oy
(48,695 puan) tarafından
sadece bunu dedi diyei bagirdin
(56 puan) tarafından
Hayir sadece bu dgl
(48,695 puan) tarafından
kizi kadina seni sikayet etti diye oyle yazmissin. ayip etmissin. gittigin her yere goturmek zorunda degilsin esinle basbasa gezmek istemek en dogal.hakkin ona diyecek lafim yokm belki gittiginiz zaman keyifli vakit gecirmiyorsundur ona bisey diyemem.
ama anneye cok ayip etmissin canim onun gönlünü almalisin
(56 puan) tarafından
Oda bana soylenmemesi gereken haketmdgm seyler soyledi..o bana iyilik yapiyor yardim ediyor hep derim Allah razi olsun ama bnde ona yaptim isini gucunu herseyine kosuyordum diger eltim hic biseyine koşmazken  ben gidip temzlgni yapiyordum bnmde kalbim kirik oyizden asla ozur dilemem konusurum ama eskisi gibi olamam artik
(48,695 puan) tarafından
o zaman postu tamamla o bana sunlari dedi bende patladim diye duzelt suan durduk yere kadini haslamissin gibi
(56 puan) tarafından
Yorumlari okuyanlar anlar biraz durumu
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Ya götürün ne olacak?

Ölümlü dünya yahu, Birlikte gezseniz ne olur Allah aşkına?
(56 puan) tarafından
Soylemesi ne kadar basit demi...1 gun gotursn 2 gun gotutsun ya sonraa...bu oyle biri ki iyilikte yaramiyor kac kez götürdük  bi Allah razi olsun bile demedi hala yalan yanlis seyler konusuyor arkamdan niye gotureyim sonunda ben yine kotu oluyrm nslsa
(13,702 puan) tarafından
Bilemiyorum
0 oy
(680 puan) tarafından
Bence kaynana haksızlık yapmışsın bişey dememiş ki 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Kocasının gezdiremdiğini ben mi gezdireceğim.
0 oy
tarafından
Valla bence görümce yüzünden değilde kendi yüzünden kavga etmissin kadın napsın kızını mı bağlasın napsın gelmek istiyosa 
0 oy
(396 puan) tarafından
Aile hayatının bu tür yerlerde paylaşılmasını doğru bulmuyorum herkes anlatıyor eşiyle ailesiyle vs yaşadıklarını kim ne yapabilir ki buna bunlar özel şeyler tabiki derdini paylaşmak istiyor insan tanıdığın samimi olduğun insana anlatırsın ama bu şekilde burda yanlış bir çok insan linclemis sizi ama kimse bilmez aile içinde ne yaşadığını eşinle çocuklarınla yalnız vakit geçirmek isteyebilirsin gorumcen huysuz olabilir yanina aldığında sna sıkıntı veriyor olabilir ama burda kimse bunu bilemez bnce böyle paylaşmak yerine tavrınızı koyup gorumcenle veya eşinle konuş 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Düşüncesiz kocasının günahını sen neden çekeceksin.Çocuklarını alıp kendide gezebilir kocası götürmüyorsa.

Görümce yenge beraber gezdikten sonra evlenmiş olmanın bi anlamı olmuyor.
0 oy
(403 puan) tarafından
Ya canm cok haklısın.görümceni her defasinda gittigin heryere götrmek zornda degilsn ama keske aranin cok iyi oldugu kaynanana bagrmasydn.ters cevap vermems soncta sana.gormcen gezmeye gitrignzi nerden biliyor ki herdefasnda.ayni binada mi oturuyorsnz.soylemeyin giderken.nereye diye sordgnda da anneme gidiyoruz falan diyin soncta senn annene de gelcek hali yok.
0 oy
(57 puan) tarafından
Götürmek istemiyorsan haberde verme kaynanala konuşman olmamış açıklama yapmak zorunda değilsin 2-3 defa surat yapardı sonra alisirdi.biraksaydin meseleyi kaynanan acsaydi.hakliyken haksiz duruma düşmüşsün 
0 oy
tarafından

Keşke kalbini kirmasaydin yazık onun suçu ne...

Yazmıştım yorumlari okudum sen bilirsin yazıyorum resmi ol en iyisi 

0 oy
(477 puan) tarafından

Kusura bakma ama Haksizsin 

0 oy
tarafından
Yuh ya kadinin ne suçu var  bi de ağlatmssn  . Bi  empati kur  ... anneni gelin ağlatsa?

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,079 göst.
10 Haziran 2020 Aile kategorisinde Emine S (16,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,591 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 346 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,251 göst.