0 oy
873 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Öncelikle iyi ramazanlar.  Güzel iftarlar. Ya sürekli kaynim asiksuratlı konuşunca bir patavatsız bide hiç konuşmaz kendini bir *** zannediyor 3 yıldır bende kaliyor defolup gitmiyor neymiş gelmiş burda çalişiyor ondan bende kaliyor ya resmen yeter artık banyo yapar pisliğini oraya atar ben bıktım.  Oruçlu gibi davranıyorum Ya ne yapacam ben bıktım

31 Cevaplar

0 oy
(7,959 puan) tarafından
Nasıl 3 yıldır kalıyor dinen uygun değil ne kdr kocanın kardeşi olsada.ben asla yapamazdim
(486 puan) tarafından
Bende yapamiyorum ne yapım mesela
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
Nerden tutsan elinde kalan bı durum. Hadi kendisi düşünemiyor annesi babası demiyor mu abin evli karısı var olmaz böyle diye. Eşin ayrı rahat, sen nasıl sesini çıkarmadın şimdiye kadar. Benim kaynım boşandı bizi bırak annesi babasının evine bile taşınmıyor alıştığım düzenim var diye. İnsanlar nasıl rahat ediyor anlamıyorum. Üzüldüm durumuna gerçekten 
(486 puan) tarafından
Canim sürekli diyorum başka ne yapacam vallah ellimden birşey gelmiyor insan başta gün yüzü görmese nereye gitsede boştur hayatım karma karışık şansım hiç yok keşke herkes kimin  e çektiğini bir anlasa hayat zor. Belki çoğumuzun Allaha inancı olmasaydı şuan yoktuk
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim esimde kaynima is buldu burdan cagirmadan once bana soyledi ben kabuletmedim dedim ben  acigim evde rahat giyiniyorum  hadi onu gectim sen nobetlere kaliyorsun ben genc oglanla basbasa ne yapacam evde rahat olamam olmaz dedim   sonra tammdedi  kardesine isi buldugunu hic soylemedi antalyaya otelde is buldu zaten oda bir ay dayanamadi suan gelseydi bize kalsaydi  suan bosta zaten gelip yerlesirdi  demem o ki  hersey kocanda biter  konus kesinlikle kabuletme nasil rahat ediyorsun ya insan kocasiyla evde rahat olmak ister
0 oy
(264 puan) tarafından
İnanmak bile istemiyorum böyle hayat mı olur. Muhtaç olsa anlarım ama koca adam mahremiyet diye birsey var. Bacım toplan git baba evine, kaynın girmedikçe de dönme eşine şart koş. Laftan anlasalardı 3 yıl sürmezdi 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Çalışıyo diye sizde kalmak zorundamı başka ev tutsun böyle olmazki eşin ne düşğnüyo
0 oy
(580 puan) tarafından
Bir cinnet her şeyi çözer 

Bu normal bir durum değil ,koskoca adamın nenisi var sizde 

Eşiniz de bir sey demiyor ohh ne ala memleket 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Kaç yaşında kaynım ne alaka sizde kalması 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Annesini ara ve soyle oğluna çeki düzen versin gitsin ev tutsun sen mecbur değilsin 
0 oy
(237 puan) tarafından
Sen biraz ailenin yanına gitsene eşinle kaynini başbaşa bırak eşinde ne zaman geleceksin dediğinde vallahi burda kendi evimden daha rahatım o evde rahat değilim de 
0 oy
(243 puan) tarafından
Kac yasinda kaynin senden buyukmu
0 oy
(1,003 puan) tarafından
3 sene nasıl sabrettin ya. Gitsin olur mu öyle şey. Ayıp denen bir şey var. Ev tutsun kendine ayrı genç evi. Madem çalışıyor parası vardır ev tutmayada. Yazık sana hayat böyle gider mi ya gönder gitsin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 224 göst.
0 oy
4 cevap 127 göst.
0 oy
18 cevap 284 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

380,302 soru